SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Upadki i inne...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie w FAQ jest jakaś informacja odnośnie upadków, defektów i taśm? Ja wszystko rozumiem ale 2 upadki w kolejnych zawodach to lekkie przegięcie. Od czego to zależy...?
(21-10-2020, 00:47)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]https://www.speedwayhero.com/faq-30



HMMMMMMMMMMMMM  czytam 3 raz i nie widzę nic na ten temat ( a jestem trzeźwy)Big Grin Big Grin Big Grin chyba złego linka podstawiłeś
Jest o defektach. Tongue

Taśmy i upadki to dla systemu także defekty. Najpierw jest losowanie CZY zdarzył się defekt, a następnie co właściwie się stało. Big Grin
Może faktycznie należałoby w FAQ zmienić "defekty" na "zdarzenia losowe" i opisać te ostatnie bardziej szczegółowo. Wrzucę kamyczek do Arkowego ogródka. Wink
Czyli mam rozumiec że mi wylosowało defekt lub taśmę która to zamieniła się w upadek? Ja to chyba w lotka zacznę grać z takim fartemWink
Wylosowało defekty zgodnie z wartościami z FAQ, a te zamieniły się w upadki. Na silniku powinna być widoczna ilość już naliczonych defektów, uwzględniająca te 2.
No teraz by się to zgadzało. Dzięki za wyjaśnienie.