SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Black Friday a VIP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Czy na Black Friday w tym roku (27 listopad) TWÓRCY gry planują jakąś promocję na pakiety VIP czy nie ma takiej możliwości ?
A czy 2 tygodnie darmowego vip na starcie nie jest promocją? Wink
A co to są 2 tygodnie ? Nawet przez ten czas nie mogę FAQ znaleźć a co dopiero grę rozpracować Sad Smile
(21-10-2020, 11:51)GM_Arek napisał(a): [ -> ]A czy 2 tygodnie darmowego vip na starcie nie jest promocją? Wink

Oczywiście, że jest ale to ukłon w stronę graczy, którzy byli SPS ja pytam o promocję na black friday w sensie jakiś tam kilku lub może kilkanaście % zniżek na VIP ( 35zł SPS teraz 59zł robi różnicę ) nie miałem na myśli kolejnych 2 tyg za nic ;P
2 tygodnie to promo dla wszystkich nowych graczy, w tym tych z sps; a nie dla graczy z sps Wink
(21-10-2020, 22:51)GM_Arek napisał(a): [ -> ]2 tygodnie to promo dla wszystkich nowych graczy, w tym tych z sps; a nie dla graczy z sps Wink

Masz rację, źle to ująłem Wink

możesz się ustosunkować do tematu czy już wypowiedziałeś się i rozumiem, że nic z tego Big Grin
wypowiedziałem się, ale: nie planowaliśmy takiej akcji
(21-10-2020, 22:57)GM_Arek napisał(a): [ -> ]wypowiedziałem się, ale: nie planowaliśmy takiej akcji

To macie sugestię, żeby ją przemyśleć ;P
To przemyślimy... ale nie w tym roku. Tongue
Teraz są pilniejsze sprawy do dogrania. Big Grin

A szczerze mówiąc... na przyszłość może to jest jakaś myśl...
(21-10-2020, 23:04)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]To przemyślimy... ale nie w tym roku. Tongue
Teraz są pilniejsze sprawy do dogrania. Big Grin

A szczerze mówiąc... na przyszłość może to jest jakaś myśl...

Kabat przestań odpisywać że są pilniejsze sprawy !!!! tak mnie to wkur....... (irytuje Big Grin ) że nie masz pojęcia.



Jeszcze raz napisze po to zgłaszamy WAM sugestie ( nie mam teraz na myśli tego black friday) żebyście to usprawniali a nie odpisywali, że coś jest pilniejszego, że może w innym terminie BO NA PEWNO WY JAK I OSOBA ZGŁASZAJĄCA O TYM ZAPOMNIJ i  ile razy można odświeżać posty Big Grin Big Grin Big Grin
Stron: 1 2