SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Suma punktów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W IMK czy IMKJ do następnej rundy awansuje TOP ileś tam zawodników po zsumowaniu punktów z kilku rund. Myślę, że przydałaby się informacja np. w relacji live obok nazwy zawodnika ile zdobył już punktów w kilku turniejach, które miejsce zajmuje w generalce.
(26-10-2020, 20:40)Hanys napisał(a): [ -> ]W IMK czy IMKJ do następnej rundy awansuje TOP ileś tam zawodników po zsumowaniu punktów z kilku rund. Myślę, że przydałaby się informacja np. w relacji live obok nazwy zawodnika ile zdobył już punktów w kilku turniejach, które miejsce zajmuje w generalce.

Przecież są klasyfikację generalne
Zawody-IMK prawy róg masz do wyboru która runda i klasyfikacja generalna (niżej)

(26-10-2020, 21:20)bunge napisał(a): [ -> ]
(26-10-2020, 20:40)Hanys napisał(a): [ -> ]W IMK czy IMKJ do następnej rundy awansuje TOP ileś tam zawodników po zsumowaniu punktów z kilku rund. Myślę, że przydałaby się informacja np. w relacji live obok nazwy zawodnika ile zdobył już punktów w kilku turniejach, które miejsce zajmuje w generalce.

Przecież są klasyfikację generalne
Zawody-IMK prawy róg masz do wyboru która runda i klasyfikacja generalna (niżej)
Dobra dobra, dzięki, nie było tematu