SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Porównanie pojedynków - bilans
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedy wchodzimy w Porownanie Pojedynkow u ktoregos z graczy to pokazuje na zielono nasz nick jezeli wygralismy z kims a na czerwono gdy przegralismy. Moze daloby rade dodac do tego Bilans bezpośrednich pojedynków między zawodnikami ? Dla tych lubiących statystyki wydaje się być dobra opcja Wink
Wreszcie ktoś zauważył, że jest coś takiego jak działająca porównywarka... Taki wodotrysk, a Wy cisza... Tongue
Generalnie też zauważyłem, że takiej ogólnej statystyki brakuje i pewnie da się ją przygotować, ale myślę, że to temat na nieco później. Może jednak warto już teraz podsunąć co mogłoby się tam znaleźć - suche wygranych X, przegranych Y czy może jeszcze coś? Bo gdy wygospodarujemy Kubie czas to musi wiedzieć jakie są oczekiwania. Big Grin
(27-10-2020, 22:52)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]Wreszcie ktoś zauważył, że jest coś takiego jak działająca porównywarka... Taki wodotrysk, a Wy cisza... Tongue
Generalnie też zauważyłem, że takiej ogólnej statystyki brakuje i pewnie da się ją przygotować, ale myślę, że to temat na nieco później. Może jednak warto już teraz podsunąć co mogłoby się tam znaleźć - suche wygranych X, przegranych Y czy może jeszcze coś? Bo gdy wygospodarujemy Kubie czas to musi wiedzieć jakie są oczekiwania. Big Grin

Inni też widzieli, ale nie było potrzeby komentarza
@bunge - czytam to jako "bo dobrze działa" Big Grin
I tego się trzymajmy.
(28-10-2020, 00:42)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]@bunge - czytam to jako "bo dobrze działa" Big Grin
I tego się trzymajmy.

czy dobrze działa to się okaże Big Grin

Jak na razie czasy, taktyka, skile się zgadzają Wink

co do ulepszeń tej opcji jak na razie osobiście nie myślałem nad tym (chyba że będziemy mogli zobaczyć skile naszego rywala z którym wygraliśmy lub przegraliśmy w danym momencie Big Grin  ??? )
tiaaa... Tongue
Proponuje dodać długość toru i te skille rozbić, tzn. w kolumnie "Umiejętnośći" znajdowałyby się nasze skille z dodatkiem tyg., w kolumnie "Silnik" moc silnika z wartością tuningu i dodać kolumnę "Opony", gdzie widoczne byłoby na jakich oponach jechaliśmy, ewentualnie jeszcze pola startowe wcisnąć do którejś kolumny.