SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: błedy czy luka w grze ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Proszę o sprawdzenie bo wydaje mi się, że wczoraj na IMKJ kupiłem nowy silnik a dziś podczas meczu w SWE nie można zrobić zakupów i jest napisane: Zakup sprzętu jest nie możliwy w trakcie zawodów.

Pytanie czy to błąd czy poprostu wczoraj na IMKJ była luka i ją wykorzystałem
Kliknij na finanse ,bedzie podana dokladna godzina zakupu i sprawdz czy to na pewno bylo w trakcie zawodów
zawody miałem o 22

22:17:51 kupiłem opony więc w trakcie zawodów

silnik kupiony przed Big Grin
Co nie zmienia faktu, że opon też nie powinieneś móc kupić. Błąd do sprawdzenia i poprawienia.
(03-11-2020, 23:08)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]Co nie zmienia faktu, że opon też nie powinieneś móc kupić. Błąd do sprawdzenia i poprawienia.

Dlatego sprawdziłem dziś w szwedzkiej lidze ( najbliższe zawody po wczorajszych) i zgłaszam
Tu jest chyba grubsza sprawa Big Grin bo gdy najeżdżam kursorem na opony wyświetla się data zakupu i za cholerę nie pokazuje nic z wczoraj a w finansach jest, że zakup o 22:17:51


Proszę to sprawdzić bardzo dokładnie
Był błąd dla zawodników w zawodach z pozycji 7 i 8. Początkowo funkcja ta sprowadzała tylko mecze ligowe (gdzie tych numerów nie ma) a później została rozszerzona na wszystkie zawody, a te numery nie uzupełnione.

Twój numer w IMKJ był nr 8.

Kod poprawiony.
No OK a gdzie ten sprzęt jest skoro wchodząc w garaż i klikając na opony nie ma daty zakupu z 2 listopada to co sprzęt się ulotnił ? Big Grin
No to akurat proste - ZUŻYŁ się. Big Grin
(04-11-2020, 07:59)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]Był błąd dla zawodników w zawodach z pozycji 7 i 8. Początkowo funkcja ta sprowadzała tylko mecze ligowe (gdzie tych numerów nie ma) a później została rozszerzona na wszystkie zawody, a te numery nie uzupełnione.

Twój numer w IMKJ był nr 8.

Kod poprawiony.

Myślę, że błąd ogarnięty dziś jadę z nr 7 i nie można nic w sklepie kupić
Stron: 1 2