SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Błąd w taktyce jazdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W ustawieniach gracza, mam ustawiona taktyuke jako neutralna.
Nie wystawilem na dzisiaj sprzetu - nie bylo mnie na nim, wiecjak sadze, taktyka powinna byc rowniez domyslna.
niestety - ustawiona zostala superagresywna - przez co Forma poszla.... sie przejsc po miescie.

Chyba nie tak to powinno dzialac?

Jaki jest sens w ustawieniach gracza domyslny typ, skoro i tak zawsze sie ustawia super agres??

ID gracza: 353, SpS ID: 13326
W ustawieniach gracza masz taką taktykę jaką ustawiłeś w trakcie zawodów - ustawiłeś SA, to ustawieniach konta taka właśnie widnieje i z taką pojedziesz kolejne zawody jeśli jej wcześniej nie zmienisz. Wiem, że to żadne pocieszenie, ale już kilku graczy ten sam błąd popełniło, zresztą to samo było w SpS tyle, że tam nie rzutowało na formę, bo jej nie było. Mamy pewien pomysł i może w przyszłości coś się tutaj zmieni, ale na razie trzeba pilnować taktyki z jaką się zawody kończy, bo później faktycznie może być zonk. Sad
(10-11-2020, 21:32)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]W ustawieniach gracza masz taką taktykę jaką ustawiłeś w trakcie zawodów - ustawiłeś SA, to ustawieniach konta taka właśnie widnieje i z taką pojedziesz kolejne zawody jeśli jej wcześniej nie zmienisz. Wiem, że to żadne pocieszenie, ale już kilku graczy ten sam błąd popełniło, zresztą to samo było w SpS tyle, że tam nie rzutowało na formę, bo jej nie było. Mamy pewien pomysł i może w przyszłości coś się tutaj zmieni, ale na razie trzeba pilnować taktyki z jaką się zawody kończy, bo później faktycznie może być zonk. Sad

to jest totalnie bez sensu - bo po zakonczeniu meczu, musisz klikac w kolejny, ustawic taktyke, bo jak tego nie zrobie, to bede jechal np. SA.

W takim rozwiazaniu, w ogole nie potrzebna jest ta opcja domyslna, bo to nic nie daje przeciez.
Ustawienie konta są jedynym miejscem do zmiany taktyki gdy nie masz VIP'a. Ta sama opcja po prostu dla ułatwienia jest udostępniona VIP'om w relacjach LIVE, ale widzimy że powoduje drobne niedogodności Wink i dlatego mamy w planach lekko to poprawić.
Oby na korzyść gracza Big Grin