SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Pasek dolny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdy „Poczta” podświetla się na zielono z powodu nieprzeczytanych wiadomości - wskakuje ona rząd niżej przez co dolny pasek się rozszerza.

PS. Zaznaczam, że zauważyłem to na wersji mobilnej. Na PC nie miałem okazji
Jak ja zglosilem ten "blad" miesiac temu to kazales mi wlaczyc "wersje komputerowa" i problem sie rozwiąże xd

https://speedwayhero.com/forum/showthrea...534#pid534

swoją drogą, temat trafil do archiwum, a nie zrobili tego Tongue
Przecież to zupełnie dwie inne sprawy Tongue

Twój post dotyczył rozjeżdżającej się przeglądarki jeżeli chodzi o wersje mobilna, a wersje PC Smile
Ja natomiast pisze, o powiększającym się dolnym pasku powiadomień Big Grin
Moj post tyczyl sie tego samego co Twoj tylko , ja pisalem wtedy w nieodpowiednim watku, bo nie chcialo mi sie watku zakladac Big Grin
w tym linku co wrzucilem, tam w poscie dodany jest zalacznik ze screenem i tam wyglada to tak jak
opisujesz tutaj w pierwszym poscie

W skrócie: Jezeli kafelka aktualnosci lub poczta podswietla sie na zielono, wtedy kafelka POCZTA przechodzi do dolnej linijki.

No chyba , ze jednak Tobie o cos zupelnie innego chodzi i Cie nie zrozumialem Tongue godzina pozna juz xd
Wszystko zależne jest od szerokości przeglądarki i ile miejsca tam mamy.

Pisaliśmy że obecna wersja mobilna zapewnia tylko lżejsze grafiki, aby zaoszczędzić danych pakietowych.
Docelowo powstanie aplikacja mobilna i wtedy "wersja mobilna" zostanie na stałe usunięta.
(30-11-2020, 07:34)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]Wszystko zależne jest od szerokości przeglądarki i ile miejsca tam mamy.

Pisaliśmy że obecna wersja mobilna zapewnia tylko lżejsze grafiki, aby zaoszczędzić danych pakietowych.
Docelowo powstanie aplikacja mobilna i wtedy "wersja mobilna" zostanie na stałe usunięta.