SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Narodowość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Przecież zmiana narodowości jest normalną sprawą dla sportowców. Ale 5 sezonów to chyba za długo trochę Sad
Skróciłbym karencje do 3 sezonów. Rok kalendarzowy to wystarczająco dlugi okres by sie "znudzić"lub "zmęczyć" danym krajem.
Znudzi ci sie znudzi jak polowe graczy masz botow to sie nie dziwie Smile
Jedna rzecz mnie zastanawia dlaczego jest aż takk ważna narodowość że można ją zmieniać raz na 5 sezonów jakie korzyści mogą osiągnąć gracze przy zmianie narodowości.
Z tego względu, że na ten moment mamy 272 Polaków. Łatwiej im będzie walczyć o medale i jazdę w DPŚ jak zmienią narodowość na mniej liczną, np. 20-30 graczy Smile
Ale chyba o to chodzi żeby każdy miał szanse na dobrą zabawę a nie tylko wybrańcy a nie każdy na początku jak się rejestruje czyta FAQ.A każdy jak by mógł zmienić na koniec sezonu narodowość to i w innych nacjach wzrosła by rywalizacja a nie tylko w Polsce.Ja wiem Monti że ci to jest na rękę bo w Francuskiej nie masz praktycznie konkurencji zbyt wielkiej i możesz na okrągło zdobywać i jeżdzić w różnych turniejach krajowych.Tak jak napisałem nie każdy o tym pomyslał na początku gry dlatego takie zmiany jak że można zmienić nację raz na 5 sezonów powinno obowiązywać od 2 sezonu a nie już teraz .
Jakbyś czytał uważnie co admini piszą to byś wiedział, że zmiana nacji będzie możliwa dopiero po 5 sezonie Smile


(06-12-2020, 17:51)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]Zmiana będzie możliwa W PRZERWIE międzysezonowej, dopiero po 5 sezonach startów w barwach obecnego kraju.
Na razie stoimy na stanowisku, że co 5 sezonów taką możliwość damy, ale to się może zmienić, bo EWENTUALNA druga zmiana u kogokolwiek będzie możliwa nie wcześniej niż po 10 sezonie.

Czytaj bob33 Tongue
Popatrzyłem sobie pierwszy raz na ilość graczy w nacjach smiech na sali jak widzę Polska 272 graczy Ukraina 17 Francja22 to o czym my tu mówimy mam kolegę który jeżdzi jako Australijczyk że dla niego to dobrze że co 5 sezonów ale uważa że to niesprawiedliwe.

No i widzisz jak czytasz pisałem że na początku nie każdy czyta przy rejestracji a też ciekawe czy to że raz na 5 sezonów można zmienić było od początku gry czy wskoczyło w trakcie jak to czasami bywa w tej grze.

Ciekawi mnie jakby było głosowanie za zmianą nacji od 2 sezonu ilu graczy było by na tak .Ale z tego co widzę to gracze nie mają nic do powiedzenia w tej grze a szkoda bo wspólnymi siłami i pomysłami moglibyśmy stworzyć fajną grę.I to nie są tylko moje przemyślenia tylko wielu graczy z którymi jestem w kontakcie tylko nie chce im się pisać na forum bo im szkoda czasu bo i tak te tematy rozpłyną się we mgle.Po ilości założonych kont i wykupionych Vip ludzie sami zwerifikują tą grę czy ta gra jest dla wszystkich czy dla .....
to rozumiem, że jak raz napisaliśmy kod to już nie możemy go zmieniać? Tongue to po co dyskusja w propozycjach nad jakimikolwiek zmianami, skoro negatywnie stwierdzasz: "było od początku gry czy wskoczyło w trakcie jak to czasami bywa w tej grze"?

oczywiście, że staramy się na bieżąco reagować na różne sytuacje, i jak to bywa NIE TYLKO W TEJ GRZE, tu również będą następowały zmiany w trakcie jej trwania Wink

a odpowiadając na twoje pytanie: pojawił się temat możliwości zmiany narodowości JUŻ W TRAKCIE TRWANIA GRY, to do niego przysiedliśmy i na chwilę obecną ustaliliśmy to, co widzicie obecnie w faq
No i wszystko w tym temacie nie mam więcej pytań
Stron: 1 2 3