SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Baraże
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Monti nie pisz już bzdur że ludzie będą psioczyć na silniki klubowe jeżeli ktoś będzie widział że będzie w tych barażach to niech zadba żeby ten sprzęt klubowy miał na 22,50 i tyle w tym temacie tak że za cały pomysł Nate należy się piątka.
Kwestia baraży rozgrywa się czasami nawet w ostatniej kolejce ligowej.

Gdy masz na kolejkę przed barażami silnik klubowy 22.40 3W jak zadbasz o nowy silnik na baraż, powiesz mi?

(08-12-2020, 11:24)bob33 napisał(a): [ -> ]to dlaczego jeżeli moja drużyna wywalczyła baraże nic nie dostaje bzdura.

Drużyny z miejsc 5-6, które jadą baraże, uważasz, że to sukces i powinni dostawać kasę? Big Grin
Bez sensu. Ktos chce awansowac, a Wy chcecie ograniczyć uzycie sprzetu. Druzyna z nizszej ligi powinna byc w jakis sposob promowana, np. dostaje $ za baraze, bo jedzie w nich w nagrode, nie musi to byc pelna stawka. Druzyna z wyzszej ligi jedzie w barazach za kare, wiec nie powinna dostac $ za baraze. Ewentualnie mozna jeszcze dodac jakas nagrode za zwyciestwo w barazu. Ubiegajac Wasze zarzuty nt. tego, ze wszyscy beda chcieli jechac w barazach w takiej sytuacji, to trzeba te stawki obliczyc tak, zeby sie nie oplacalo druzynie z ligi wyzszej, a druzyna z ligi nizszej, zeby wyszla na zero. Np. brak tokenow i 0-3 pkt=0$, 4-6pkt=500$, 7-9pkt=700$, 10-12pkt=1000$, 13-14pkt 1200$, 15pkt=1500$ i ewentualnie jakies 500/1000$ za wygranie barazu.
Ok ale wszyscy mają tak samo. A co powiesz na to jak mają gości w drużynach którzy dołączyli niedawno i też uważasz że wszyscy mają równe szanse chyba że skille nic nie dają w tej grze a tak to pomysł Nate jakoś to w małym stopniu niweluje.Krótko mówiąc nie było by tematu gdyby 1 drużyna wchodziła a 2 spadały i nikt by nie uciekał przed barażami tak jak nie ma play-off no bo też tam by nie mogli płacić za punkty hi hi
(08-12-2020, 11:48)bob33 napisał(a): [ -> ]Krótko mówiąc nie było by tematu gdyby 1 drużyna wchodziła a 2 spadały

Czyli uważasz to za fajny pomysł, gdyby 1 miejsce awansowało, 2-3-4-5-6 zostawało w lidze, a spadałyby tylko drużyny z miejsc 7-8? To już po połowie sezonu byłoby wiadome kto spada Big Grin
Dante to była odpowiedż na tekst Monti
bob33 ja nie rozumiem co Ty piszesz. Zadaje Ci pytania na które nie odpowiadasz. Z każda kolejną wypowiedzią podajesz jeszcze głupsze propozycję rozgrywania sezonu. Kończę denną gadkę z Tobą, bo zamiast skupić się na jednej sprawie to Ty rozbijasz się na wszystkie możliwe strony i powstaje bezsensowny SPAM Tongue
Taka rzeczywistość lepsze to niż mecze pomiędzy sobą w celach charytatywnych przecież i tak nie mają szans w barażach drużyny z niższych lig jak to wcześniej napisałeś tylko nachapią się kasy i zostaną w danej lidze.Nie wiem czy ta gra jest stworzona do rywalizacji sportowej czy zarobkowej bo ci co chcą zarabiać tylko kasę bo to ich kręci to siedzą sobie w 3 lidze i kręcą kasę jeżdząc z botami a ci co są wyżej i widać frekfencje na meczach to widać że chcą piąć się w górę i co trafiają na baraże i mają za to płacić frycowe.

Wiesz co to właśnie tobie nie ma co odpowiadać bo w kółko to samo piszesz zamiast szukać rozwiązania najlepiej zostawić jak jest i problem rozwiązany.
dlaczego uważasz, że drużyny z niższych lig nie mają szans w barażach? na jakiej podstawie?
w sps to można jeszcze było na staż patrzeć trochę, ale teraz? no chyba, że z góry, tych z niższych lig względem tych z wyższych, posądzasz o to, że nie potrafią grać Wink

E przypomina, że obecnie wyższa/niższa liga (poza polską) to jedynie komu udało się do jakiego zespołu, i w jakiej lidze, wbić. kolejne sezony pewnie to trochę zweryfikują
Arek wywnioskowałem z odp bo często przwijało się że drużyny specjalnie będą kombinować z barażami i zostawać w lidze ,
Stron: 1 2 3 4 5 6