SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: BK losowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, dla kolegi pytam. Chodzi o losowanie BK w Polsce. Zasady z tego co widzę są takie, że najlepszych 8 przechodzi dalej. Ci co przeszli dalej jak rozumiem powinni być umieszczani w grupie 1. 
Jeden z zawodników natomiast mimo zajęcia 8 miejsca w 3 rundzie, w 4 rundzie jedzie w grupie 2.
Czy wszystko jest ok?
[attachment=43]Podbijam pytanie i zarazem składam oficjalny protest !!! Wink Zająłem w 3 rundzie BK miejsce 8-me a zostałem rozlosowany w grupie 2. Dlaczego ??? Proszę o reakcję w w/w temacie i poprawienie błędu. Zauważyłem że zawodnik który zajął zaś 9 miejsce za mną jest w grupie 1.
(10-12-2020, 14:44)bob33 napisał(a): [ -> ]Też składam protest o nawierzchnię Toru w rundach kwalifikacyjnych w BK dwa razy była twarda nawierzchnia i raz grząska w SK to samo 2 razy twarda raz grząska.

Protest w związku z czym? BK i SK w Polsce wpisują się już w zasady dla nacji „do 512 graczy”.
Zawody są jednodniowe z losową nawierzchnią Smile Więc nawet przez 3 rundy może być np. TWARDA. 

Jeszcze w IMK oraz IMKJ były w Polsce zasady dla nacji „do 256” wtedy były trzy turnieje na każdej nawierzchni
to jest blad!!!! kolega z druzyny zakonczyl na 8 miejscu z czym powwinien przejsc dalej
a gracz z ktorym jechalem (soner)w brazowy kask powinnien odpasc a jedzie z graczem ktory powinnien przejsc dalej
Tak właśnie.Wczoraj byłem 8 A rozlosowało mnie w 2 grupie. Proszę o korektę.
koretka 100% ale gdzie ty sie zmiescisz teraz jak juz wszystko wylosowane i treningi juz sa dopasowane
Korekta będzie. Kuba jutro na to spojrzy. Chyba wiemy gdzie jest błąd.
Będe jechał między biegami sam ze sobą Wink
Działamy.
BK dla Polski wylosowane ponownie (zgodnie z sekretarką z rana).
Stron: 1 2