SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: MULTIKONTA - czyli temat na czasie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
trolujesz to ty placzku...
nawet nie wiesz co odpowiedzec albo co za sugerowac cwaniaczku .

jezeli administracja pozwala miec konta rodzinne to mozna miec i ty sie tu nie pucuj dobra...

a jezeli amdinistracja pozwala na to ze konta rodzinne moga jechac w tej samej narodowosci no to co ja ci poradze,,
i nie szczekaj tak bo ci kaganiec zaloze..
Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Powinieneś to sobie wbić do główki Kapusta Smile
cytuję faq (to samo jest w regulaminie):
Multikonta - ZABRONIONE. Złamanie tych postanowień karane będzie wyrzuceniem z gry wszystkich kont.
bunge przestan mnie oceniac . i nie rob mi syfu na profilu to ze dantes mnie ocenil i dla mi plusika nie ma nic powiazane ja z nim.. wiec .
kazdy user ktory jest zbanowany albo odchodzi i usuwa konta bedzie u mnie szanowany
szczegolnie ci co znam i ci co graja od samego poczatku karriery jak ja.
Człowiek bez zasad pisze o zasadach Big Grin

Dla mnie ktoś może nawet grać w coś od urodzenia. Jeżeli natomiast oszukuje to jest zwykłym śmieci** Smile

Jakie to usprawiedliwienie, że ktoś długo gra?
ty monti tak samo .. .. poczekaj bunge jak pojedzimey razem zawody bedziesz lizal bande..
Dobry wieczór. Przeczytałem chyba wszystkie zarzuty dot. mnie i postaram się wyjaśnić, jak to wygląda z mojego punktu widzenia, bo Administratorzy nie garną się, żeby wyjaśnić sprawę.. EdmundD, to mój syn, o czym pisałem kilku osobom w grze (Malina wkleiłeś wycinek mojej rozmowy z bunge na messengerze, w tekscie, że znam hasło do konta Edmunda chodziło mi o to, że kontroluje co mój syn robi, gdzie się loguje, itp. np. wszystko co ogląda na Youtube, przychodzi mi na maila, niestety ale takie czasy) . Nie ingerowałem w jego konto, prowadził je samodzielnie, ale pomagaliśmy sobie w niektórych zawodach, tak jak ja pomagałem innym zawodnikom w zawodach ustawiając pasyw albo agresyw (tutaj może kilku graczy to potwierdzi, jeśli to przeczytają). Ktoś napisał, że Edmund Dantes łączy się w całość, więc dobrze to rozkminił, „Hrabia MC”, to moja ulubiona książka, mój syn ma na imię Edmund (kilka osób może uważać, że go tym imieniem skrzywdziłem, ale on nie ma z tym problemu). Konto usunąłem, tylko z tego powodu, że Administracja niezareagowała na moje zgłoszenie dot. obraźliwych treści pod moim adresem. Na koniec dodam, że przejrzałem messengera od syna i widzę, że te osoby, które tutaj krzyczą „łapać złodzieja” też mają wiele na sumieniu. Niektórzy z nich przejeli konta po starszym bracie w SpSie, mieli też multikonta w SpSie i dogadywali się w SH w IMK jaką taktykę wybrać na przeciwnika, kiedy jeden z nich nie miał już szans być w pierwszej trójce (jeśli Admini będą zainteresowani, to służę screenami). Jeśli chcecie zbanować konto Edmunda, to nikt płakał nie będzie, dzisiejsza młodzież woli Fortnite i CS’a. Pozdrawiam i zyczę zdrowych i Wesołych świąt.
Skoro masz dowody (screeny) chętnie się każdy zawodnik z nimi zapozna a nie znowu zamiatanie problemów pod dywan !!!

Dawaj tutaj dowody

(18-12-2020, 21:37)dantes205 napisał(a): [ -> ]Dobry wieczór. Przeczytałem chyba wszystkie zarzuty dot. mnie i postaram się wyjaśnić, jak to wygląda z mojego punktu widzenia, bo Administratorzy nie garną się, żeby wyjaśnić sprawę.. EdmundD, to mój syn, o czym pisałem kilku osobom w grze (Malina wkleiłeś wycinek mojej rozmowy z bunge na messengerze, w tekscie, że znam hasło do konta Edmunda chodziło mi o to, że kontroluje co mój syn robi, gdzie się loguje, itp. np. wszystko co ogląda na Youtube, przychodzi mi na maila, niestety ale takie czasy) . Nie ingerowałem w jego konto, prowadził je samodzielnie, ale pomagaliśmy sobie w niektórych zawodach, tak jak ja pomagałem innym zawodnikom w zawodach ustawiając pasyw albo agresyw (tutaj może kilku graczy to potwierdzi, jeśli to przeczytają). Ktoś napisał, że Edmund Dantes łączy się w całość, więc dobrze to rozkminił, „Hrabia MC”, to moja ulubiona książka, mój syn ma na imię Edmund (kilka osób może uważać, że go tym imieniem skrzywdziłem, ale on nie ma z tym problemu). Konto usunąłem, tylko z tego powodu, że Administracja niezareagowała na moje zgłoszenie dot. obraźliwych treści pod moim adresem. Na koniec dodam, że przejrzałem messengera od syna i widzę, że te osoby, które tutaj krzyczą „łapać złodzieja” też mają wiele na sumieniu. Niektórzy z nich przejeli konta po starszym bracie w SpSie, mieli też multikonta w SpSie i dogadywali się w SH w  IMK jaką taktykę wybrać na przeciwnika, kiedy jeden z nich nie miał już szans być w pierwszej trójce (jeśli Admini będą zainteresowani, to służę screenami). Jeśli chcecie zbanować konto Edmunda, to nikt płakał nie będzie, dzisiejsza młodzież woli Fortnite i CS’a. Pozdrawiam i zyczę zdrowych i Wesołych świąt.
dziwne, że pisałem do EDmunDa i nawet nie raczył odpisać a tu nagle odpisuje niby tym co tutaj nagle raczyli ujawnić prawdę DANTS EDMUND czy jak tam masz nick albo i jeszcze wiele wiele innych podaj dowody Big Grin 
Bo ja załączam screena że Edmund nawet nie raczył odp nic
(18-12-2020, 21:37)dantes205 napisał(a): [ -> ]Konto usunąłem, tylko z tego powodu, że Administracja niezareagowała na moje zgłoszenie dot. obraźliwych treści pod moim adresem. 

A to ciekawe, bo ja tam żadnych obraźliwych zwrotów nie widziałem.

Dla mnie to, że usunąłeś konto to tylko potwierdzenie na to, że oszukiwałeś. Nie kupuje Twojej historyjki.
Konto usunąłeś Edmundzie Dantesie bo miałeś „pełne gacie”, że wszystko wyjdzie na jaw. Zachowałeś się najpierw jak oszust, a potem jak tchórz Smile mieliśmy konto „EdmundD” w drużynie oraz dodaliśmy Cię do grupki. Zawsze, gdy zawody miałeś na koncie dantes to z EdmunDem nigdy nie było kontaktu. Gdy chłopaki pisali z Tobą na messengerze, a my w tym czasie mieliśmy mecz. To pisałeś nam, że masz problemy z messengerem, że wyskakuje jakiś błąd. No niestety nie da się pisać z dwóch kont na raz Big Grin Piszesz, że przejrzałeś drugie fake konto na mess? Dobrze, że o tym wspomniałeś! Bardzo prosimy o Twoje wielkie dowody i screeny. Bo szczerze powiem, że na grupowej konwersacji prawie w ogóle się nie udzielałeś, a kapitanowi na priv nie odpisałeś do dziś Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9