SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Obozy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dla mnie też to jest dziwne że w trakcie sezonu muszę już wybrać obóz niech mnie ktoś oświeci i powie dlaczego
bo tak sobie zażyczyli admini Big Grin
Bo tak zostało ustalone hi hi

Tu chyba chodzi o to żeby nie wszyscy mogli wybrać obóz bo w trakcie sezonu jak np będziesz miał ważne mecze decydujące o coś tam to będziesz miał do wyboru obóz albo sprzęt tak mi się wydaje bo w rzeczywistości chyba tak nie jest że zawodnicy w trakcie ligowego sezonu płacą już za obozy a jak na przykład w ostatniej kolejce nogę złamie to za obóz zwracają kasę czy już przepadła.Hi Hi
(21-12-2020, 20:34)bob33 napisał(a): [ -> ]Bo tak zostało ustalone hi hi

Tu chyba chodzi o to żeby nie wszyscy mogli wybrać obóz bo w trakcie sezonu jak np będziesz miał ważne mecze decydujące o coś tam to będziesz miał do wyboru obóz albo sprzęt tak mi się wydaje bo w rzeczywistości chyba tak nie jest że zawodnicy w trakcie ligowego sezonu płacą już za obozy a jak na przykład w ostatniej kolejce nogę złamie to za obóz zwracają kasę czy już przepadła.Hi Hi

Jak od dziś do 14 kolejki zaczniesz odkładać tokeny za kazde zawody , to spokojnie pojedziesz na obóz za darmo (tzn za tokeny zebrane przez najblizszy miesiac) wiec aktywny gracz moze jechac za pól darmo na obóz.
Siema!
Chciałbym zapytać czy wybór intensywnego obozu, tak jak i lekkiego jest równoznaczne z odjęciem/dodatkiem formy przez cały sezon, tak jak ze skillami, czy to jest wartość do odrobienia treningiem? Pytam bo w FAQ nie jest to jednoznacznie napisane, wręcz wynika z tego że przez cały sezon forma idzie -5/+5, a sądzę, że wiele osób myśli że da się to odrobić.
Odjęcie jednorazowe - treningiem i zawodami można to skorygować.
ok, dzieki.
(23-12-2020, 15:12)Malina_a napisał(a): [ -> ]Siema!
Chciałbym zapytać czy wybór intensywnego obozu, tak jak i lekkiego jest równoznaczne z odjęciem/dodatkiem formy przez cały sezon, tak jak ze skillami, czy to jest wartość do odrobienia treningiem? Pytam bo w FAQ nie jest to jednoznacznie napisane, wręcz wynika z tego że przez cały sezon forma idzie -5/+5, a sądzę, że wiele osób myśli że da się to odrobić.

Madre pytanie bo napewno wieludrdro sie zastaniowalo pozdr
Czy jest gdzieś informacja, że jestem na obozie i na jakim?
Hmmm... chyba nie. Dobre spostrzeżenie - musimy sobie zapisać do wprowadzenia na przyszłość.
Stron: 1 2 3