SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: DPŚ - 1 edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Za nami losowanie 1 edycji DPŚ. Rozkład jazdy wygląda tak jak na dole posta. Relację z losowanie możecie obejrzeć na SHNews -> https://www.speedwayhero.com/shnews/2021...more-14403

A my zapraszamy do dyskusji. Jak Wam się podobał format losowania? Jak oceniacie rozkład grup? Jakie są szanse poszczególnych drużyn? Kto wygra? Kto zawiedzie? Kto będzie czarnym koniem? Tyle pytań, a ile odpowiedzi?

[Obrazek: 139459239_2885262761717621_2072316297552...e=6025F620]
Format losowania bardzo fajny. Jakie są szanse poszczególnych drużyn? Pod górkę mają na pewno drużyny, gdzie przeważają technicy. Zawody bez normalnej nawierzchni to porażka Smile
Nie chcieliśmy ingerować w los i wymuszać każdej nawierzchni. Na tym szczeblu rozgrywek jadą już wyłącznie najlepsi i muszą się dostosować do warunków. Wink
Grupa D - Grupa Śmierci jak nic Big Grin Uważam, że ktoś z grupy D bedzie w finale na bank. Faworytów nie ma co wskazywać, bo to 1 edycja i nie wiadomo jak te repki sie zgrają. Kazda druzyna ma swoich liderów. Wygra najrówniejszy sklad. Tam gdzie bedzie dwóch kozaków, ale brak wsparcia pozostalych 3 osób to nic nie ugraja. Takie moje zdanie Wink
Zobaczymy jak to będzie ale zapowiadają się ciekawe zawody!
Rozumiem że turnieje zostaną dodane do najbliższych zawodów w ramach sezonu 2?
Będzie dostępny czat dla reprezentacji w grze?

Jeśli chodzi o losowanie - najmocniejsza wydaje się grupa D ale na razie ciężko wytypowac faworytów
Dziś przed północą powinny wgrać się składy i wówczas w relacji LIVE reprezentanci kraju będą mieli dostępny czat krajowy.
faktycznie jest Wink
a jak Wam się podobał Krzysztof Ibisz Speedway Hero ? Big Grin
zmieniamy mordę ? Big Grin
W następnym losowaniu chętnie zobaczę mordeczkę Kabata Big Grin
Pfff... to musiałbym się ogolić a nie wiem czy mi się uda zmobilizować. Big Grin
Stron: 1 2