SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Wyszukiwanie zawodników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeżeli wyszukuję zawodnika według kraju i klikam w wybranego to przekierowuje mnie na jego profil - to jasne. Jednak, gdy kliknę wstecz to lista zawodników znika. W tej sytuacji, aby odpalić listę na nowo trzeba wybrać inny kraj i wrócić z powrotem na ten pierwotny. Czy da radę to naprawić, aby lista zawodników nie znikała?
Po kliknięciu wstecz ładuje się strona na nowo, formularz jest czysty. Aby wywołać kraj trzeba go na nowo wybrać z listy. Nie jest to błąd.
Jeżeli szukam zawodnika we Francji, wchodzę na jego profil i klikam wstecz - formularz nadal ma wybraną Francję. W tym przypadku trzeba wybrać inny kraj i z powrotem wybrać Francję (wtedy lista zawodników się pojawi). To może łatwiej byłoby, gdyby po kliknięciu wstecz żaden z krajów nie był wybrany?
Ok teraz zrozumiałem i doświadczyłem. Przeglądarka sama uzupełnia ten formularz, według wcześniejszego wpisu.

Dodałem po czasie, że jeśli jest coś wybrane to uruchamiam wyszukiwanie.

Zmiana w JavaScript po stronie klienta, więc możliwe że będzie potrzeba CTRL + F5, lub wyczyszczenie pamięci podręcznej.
Zamykam. Brak aktywności, podejrzewam że rozwiązane.