SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Zaproszenie do klubu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chcę wysłać zaproszenie do klubu dla wolnego i chętnego do dołączenia zawodnika. Wyświetla się komunikat "Nie możesz wysłać zaproszenia temu zawodnikowi. Nie ma w FAQ żadnej informacji że nie można dodawać zawodników wolnych w trakcie sezonu. Co jest tego powodem?
Występował już taki błąd na początku roku, więc jeszcze raz do zrobienia

Jeżeli chodzi jednak o blokadę transferową -„TAK, jest blokada - w DNI LIGOWE nie można dołączać do klubów w danej lidze, czyli w niedziele w Polsce, we wtorki w Szwecji i we czwartki w Anglii„
Coś mi się zdaje, że cytujesz mnie... i niestety... źle napisałem. Sad
Blokada jest tylko na ODEJŚCIE, jeśli już się w tym dniu jechało w meczu. Poza tym odchodzenie i dołączanie jest dozwolone.
Dokładnie, cytowałem to co napisałeś na początku roku na ten temat :p
W EN pojawia się taki komunikat " Nie możesz dołączyć do tego klubu. " jak próbuje być zaproszony komunikat także , " Nie możesz wysłać zaproszenia temu zawodnikowi. "
to prawda. Wysyłałem Ci zaproszenie w lidze angielskiej i pojawiał się taki komunikat.
(03-02-2021, 22:25)Przemek85 napisał(a): [ -> ]to prawda. Wysyłałem Ci zaproszenie w lidze angielskiej i pojawiał się taki komunikat.


 Czyli nie jest to jedyny taki przypadek , jak wysyła mi ktoś zapke .
Nie tylko u Ciebie wyskakiwał mi taki komunikat ale juz nie pamietam kto byl tą kolejną osobą.
Sprawdźcie proszę teraz i potwierdźcie czy jest OK, a jeśli nie, to prosimy o ID zawodników, którzy mają problem.
Nie jest Ok, dalej ten sam błąd i przy wysyłaniu zaproszenia i przy chęci dołączenia gdy odblokowałem zgode kapitana.
Nie ma za to błędu w formie, tę oczywiście pobrało.
ID gracza: 189
do klubu:
ID klubu: 2048
Stron: 1 2