SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Porównanie pojedynków a obozy treningowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
ID gracza: 110

Wchodząc w porównanie pojedynków w kolumnie "Umiejętności" nie ma odjętych wartości z obozu (dodatnie są uwzględnione).

Jest to tylko "błąd wyświetlania" ?
Dzięki za zgłoszenie. Do obliczenia biegu wartości są pobierane prawidłowo, musimy poprawić tylko porównywarkę.
To był wyłącznie błąd wyświetlania. Dziś poprawiony. Dodatki "ujemne" też są obecnie ujmowane w tabelce. Sprawdźcie czy jest OK.
Ujemne sa widoczne, ale na przykład ta umiejetnosc gdzie nie było dodatków obozywch, tygodniowych czy sprzetowych wyswietla sie z dodatkowym zerem, czyli np. miałem K 15 to w porownaniu pojedynkow wyswietla sie to jako bym mial 150 Tongue
Ok działa

Przy okazji jak sprawdzałem to widzę kolejny błąd

W dzisiejszych zawodach GP w 18 biegu uzyskałem czas 66,0796 a Bobo 66,0823. W porównywarce czasy zaokrąglone do 66,08 i mam zaliczona porażkę
@pawe78 - zwiększyłem zaokrąglenie do 4 msc po przecinku, daj znać czy to rozwiązuje problem Smile
W opisanym przypadku tak
(12-02-2021, 20:04)betard napisał(a): [ -> ]Ujemne sa widoczne, ale na przykład ta umiejetnosc gdzie nie było dodatków obozywch, tygodniowych czy sprzetowych wyswietla sie z dodatkowym zerem, czyli np. miałem K 15 to w porownaniu pojedynkow wyswietla sie to jako bym mial 150 Tongue

Faktycznie. 
Zastanawiałem się jak mogłem przegrać z kimś mając skille po 20, ale właśnie mi uświadomiłeś, że one tylko 2 wynosiły. Big Grin
(13-02-2021, 11:01)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]@pawe78 - zwiększyłem zaokrąglenie do 4 msc po przecinku, daj znać czy to rozwiązuje problem Smile

Czasy w zawodach mamy chyba do 6 miejsc i w skrajnych sytuacjach może to mieć znaczenie. Może warto do 6 tutaj jednak też zwiększyć?
(12-02-2021, 20:04)betard napisał(a): [ -> ]Ujemne sa widoczne, ale na przykład ta umiejetnosc gdzie nie było dodatków obozywch, tygodniowych czy sprzetowych wyswietla sie z dodatkowym zerem, czyli np. miałem K 15 to w porownaniu pojedynkow wyswietla sie to jako bym mial 150 Tongue

Problem nadal wsytępuje skile 150, 40 
Czy to ma wpływ na wyniki czy tylko błąd wyświetlania ?
Stron: 1 2