SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Godziny DPŚ/DPŚJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widząc popularność DPŚ postanowiliśmy zapytać Was - graczy jaki podział zawodów byłby dla Was najlepszy, biorąc pod uwagę możliwość kibicowania.
Chodzi szczególnie o zawody 1/4 i w mniejszym stopniu 1/2.
Prosimy o zaznaczenie wybranej opcji w ankiecie.
Czy to dobry pomysł żeby godziny były różne hmmmm nie wiem czy może dochodzić do roszad kto z kim w ewentualnej kolejnej rundzie, ale to tylko mój negatywny stosunek do różnych godzin. Plusem może być ranga i jazda każdego na maxa aniżeli kalkulowanie.

Pytanie jeszcze czy serwery wytrzymają
Serwery wytrzymają, bo już teraz mieliśmy wszystkie ćwierćfinały o tej samej godzinie. Ale chodzi też o inne względy. Właśnie potencjalne kombinowanie - czy w ogóle ma sens? Z drugiej strony kwestia "kibicowania". Ciężej 4 turnieje na raz ogarnąć i to też gdzieś się w dyskusjach przewijało... Dlatego chcemy poznać Wasze zdanie, która opcja byłaby optymalna.
Muliło strasznie!!! Serwery nie wytrzymały. Czy macie nowe serwery, że te już wytrzymają?
tutaj kopiuję innego GM po kilku wpisach, że gra strasznie muliła:
2021-01-25 21:04:15 GM_Radek: Już wiemy ze nastepne DPS rozłozymy godzinowo

(16-02-2021, 00:59)bunge napisał(a): [ -> ]Czy to dobry pomysł żeby godziny były różne hmmmm nie wiem czy może dochodzić do roszad kto z kim w ewentualnej kolejnej rundzie, ale to tylko mój negatywny stosunek do różnych godzin. Plusem może być ranga i jazda każdego na maxa aniżeli kalkulowanie.

Pytanie jeszcze czy serwery wytrzymają

każdy jedzie na maxa, nie ma kalkulacji, za mało czasu między biegami.

a w trakcie zawodów pisałeś:
[Obrazek: warning.png] 2021-01-25 21:02:54 bunge: Witam za dużo tego powinno być każda ćwiartka z godz opóźnieniem nie wiadomo co patrzeć [Obrazek: new1.png]
FADRIAN wiem co pisałem podczas tamtych zawodów, ale tak jak napisałem wyżej ( o ile przeczytałeś uważnie i ze zrozumieniem mimo wszystko wyjaśnię dobitniej Wink )
1. Nie ma gwarancji, że nie będzie kalkulowania (tego nigdy się nie dowiemy raczej)
2. Jeśli serwery nie zostały zmienione to na pewno będzie zwiecha ( co każdy który był na DPŚ w tym sezonie widział jak muliło strasznie) więc lepiej rozłożyć na kilka godzin lub przynajmniej 2 ćwierćfinały o tej samej porze.
3. Dla kibicowania o czym wspomniał już Kabat na pewno lepsze jest rozłożenie a nie skakanie między zawodami

Mam nadzieję, że już zrozumiałeś co miałem na myśli Big Grin

(16-02-2021, 08:22)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]Serwery wytrzymają, bo już teraz mieliśmy wszystkie ćwierćfinały o tej samej godzinie. Ale chodzi też o inne względy. Właśnie potencjalne kombinowanie - czy w ogóle ma sens? Z drugiej strony kwestia "kibicowania". Ciężej 4 turnieje na raz ogarnąć i to też gdzieś się w dyskusjach przewijało... Dlatego chcemy poznać Wasze zdanie, która opcja byłaby optymalna.

właśnie nie wytrzymały co było opisane live podczas zawodów przez GM-ów Big Grin
Ajjj zaznaczylem, że 4 różne godziny, ale nie wpadlem na to, że faktycznie moga byc kalkulacje zeby wejsc z drugiego itp
Fadrian jesteś pewien, ze nie bedzie kalkulacji? za malo czasu? Miedzy biegami 2 min tez mialo byc za malo czasu, ale gracze tutaj nieraz sie wspinali sie na wyżyny tężyzny umyslowej i tak czy siak jadą bajke. Mysle, ze kalkulacje jak najbardziej bedą. 5 osób nie musi kalkulowac, wystarczy jedna w teamie co odjedzie swoj bieg i ma 10-15 min spokoju.

Dlatego swój glos przerzucam z C na B. Jezeli ankieta na koncu bedzie na styku, to prosze przerzucic moj decydujący glos Tongue

Moze po prostu zamiast 18 i 20 dac 18i19 lub19 i 20 tak zeby po zawodach nastepowaly nastepne i ludzie na grze zostali. Żeby to szło w ciągu, że jedne zawody konczą się 18:50 i 19 startuja kolejne.
Graudenz - rozumiem argumentację, ale wytłumacz jeszcze co w takim wypadku zmieni przeniesienie z C do B? Zgodnie z Twoim wpisem jeśli ktoś będzie chciał kombinować, to w dalszym ciągu taką możliwość będą miały drużyny jadące w ćwiartkach 3 i 4, bo do półfinałów są brane zespoły po 1 z każdej 1/4.
Wieeeem Smile czasami pierw napisze, a później przemyśle dokładnie Big Grin Mimo wszystko zmniejsza to szansę kombinowania o 50 % Smile
ale chyba nie ma wyjścia z tej sytuacji, jest albo, albo:
ALBO wszyscy ćwierćfinały jadą o tej samej godzinie ( w sumie tak jak jest wszędzie, w piłce, w koszu, czy to mundial czy Liga mistrzów, zawsze ostatnia kolejke wszyscy grają o tej samej godzinie, żeby ustawek nie było )
ALBO rozbijamy to na 2/4 godziny i nie zwracamy uwagi, na to, że ktos bedzie chciał sobie wejść z drugiego. Ich sprawa, albo sie uda albo sie ostro przeliczą Smile

jednak pierwszy DPŚ pokazał, że był taki styk do ostatnich biegów, ze tylko głupi by kombinował jak wejść z drugiego Big Grin

Czyli mimo wszystko odpowiedź B (mamy w nosie i ignorujemy to, że ktoś tam bedzie celował sobie w 2 msc, a rozbijamy to na dwie godziny, żeby wiecej osób mogło obejrzeć wiecej zawodów) Z zachowaniem tego, że dwa kolejne z ćwierćfinałów nastepują po zakończeniu dwóch pierwszych. jak jestes tylko widzem, to spokojnie obejrzysz 2 zawody na raz. Nie wymaga to siedzenia 4h przed kompem i co ogodzine ogladania jednych zawodów.
Jak dla mnie lepsza opcja to wszystkie o tej samej godzinie, żeby nie było kalkulacji. Dla oglądających jest to jednak trudniejsze bo są 4 turnieje na raz. Niech zadecyduje ankieta Big Grin