SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: BK SK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Taka uwaga do obsługującego to konto, niechże on się loguje także przed IMK i IMKJ...
(nazwisko usunięte przez GM Arek) dlaczego jeżeli ktoś się doszukuje prawdy i chce przedstawić wałek to jest przez Was negowany?

Wy już pokazaliście jak trzymacie się zasad i jakimi strażnikami jesteście, łamiąc regulamin na WAŁKU W FILETACH

Sobek i Graudenz Wam się wydaje, że jak jeździliście długo w SpS to jesteście traktowani jakoś inaczej? Jak jakaś elita? Liczycie się tak samo jak gracz, który gra od tygodnia. Nie macie żadnej taryfy ulgowej. Bo w dupkach się poprzewracało Tongue

„Znaczyć” to sobie możecie na swoich grupkach messengerowych.
Moze podaj imie nazwisko i pesel. Nie życzę sobie podawania mojego nazwiska na forum publicznym. Jesteś zgłoszony
(18-03-2021, 10:06)Sobek napisał(a): [ -> ]Monti strażnik SpeedwayHero Big Grin
Taa taki strażnik, ze jak szedl walek na Francji to akurat makowca z komendantem wpitalał i nie widzial nic Wink Zobacz co on robi, zaczal sie temat od kont,  juz obrzuca szambem po.., jakies bóle d** o Baziego i Frache..   (On mysli, ze ja zglosilem te 4 konta francuskie, bo Bazi kare dostal? Big Grin ) Juz jakies wycieczki do Nas , Sobek Graudenz kim Wy jestescie, Co Wy sibie mysliscie.... 
Typowi monti , brak argumentów to odpalamy samo gęste z rozrzutnika. Ciągnij kiche aferzystko
Przestańcie płaczki się gotować Tongue

Jeżeli ktoś nie ma żadnego powiązania z jakimś wałkiem to go nie interesuje, czy ktoś sobie jakieś „śledztwo” prowadzi. Wy od razu wyskoczyliście, gdy została wspomniana nacja Niemiecka. Konto do sprawdzenia i tyle w temacie Smile
Długo ta pyskówka jeszcze potrwa? Bo zaraz wszystkich uciszę na tydzień.
Kabat nie może nazwiskami jakis chlopaczyna rzucać po forach
coraz wiecej walkow w tej grze nie dosc ze jest was 16 to jeszcze porobcie sobie 3 konta u babci dziadka i halinki i jezdzicje razem przeciwko ..
idiotyzm totalny
co by osoba nie wykombinowala zeby byc mistrzem albo wiecej zarobicSmile
Kurwa ja z matmy może Pitagorasem nie byłem ale do 20 umiem liczyć. W Niemczech jest 17 aktywnych kont więc na CH... drążyć temat.
Nie wiem co jest bardziej żałosne, nieudolność adminów, którzy są co chwilę są ośmieszani przez graczy łamiących regulamin, notoryczne węszenie afer 24h na dobę, obrzucanie szambem innych graczy i wylewanie żali na forum, jakby w tej grze prawdziwe miliony były do wygrania czy oszukiwanie, żeby cokolwiek w tej grze ugrać. W każdym razie w porównaniu z SH, to w speedwaystar nie było się do czego przyczepić.
Stron: 1 2 3