SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Możliwość zakupu sprzętu +4?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Opona powinna zostać jako nagroda
Jestem na nie powinno zostać jak jest
Też jestem na nie. Lepiej zająć się godzinami zawodów indywidualnych, żeby były troche później a nie o 16 .... zanim czlowiek z pracy wroci, zrobi zakupy, odbierze dzieci i nie wiem co jeszcze to już po zawodach
Moim zdaniem NIE.
Uważam że NIE , powinno zostać jak jest.
Ankieta ankietą ale nie zgodze się ze stwierdzeniem że to jest nagroda dla najlepszych bo nie jeden gracz z ligi polskiej dowali graczowi np z ukrainy gdzie mamy tam tylko 19 zawodników Więc jest to stwierdzenie falszywe W nacji takiej jak polska trzeba przebijać sie przez gęste sito eliminacyjne i tu sprawiedliwości nie ma wiec uważam aby była możliwość jak ktoś chce to sobie kupi
A np. w takiej Słowenii mamy 23 zawodników i jest mega trudno pokonać zawodników grających raptem 1,5 miesiąca dłużej, tym bardziej że IMK, IMKJ, BK, SK dzieli między siebie 5-6 zawodników. Każdy z nich zgarnia za takie cztery finały po 25-30k plus po 4 oponki +4. Dobra, wykorzystają to np. na GPC czy IMŚJ ale tam znowu w starciu z zawodnikiem, który awansował z 8 miejsca IMK, są wygrani nie tylko stażem w grze ale i sprzętem.

Gdyby oponki +4 miały wejść to tylko pod warunkiem usunięcia ich jako nagrody za miejsca w zawodach. Za czołowe miejsca w turniejach jest i tak dużo kasy. Tymczasem świeżak odłoży i może dzięki tej oponce zaskoczy w finale BK, bo stary wyga zakupioną przeznaczy na ważny mecz w lidze. Oczywiście taki sprzęt dostępny powinien być tylko i wyłącznie za kasę - nie za tokeny.
Tak jak jest teraz jest ok. Opona +4 tylko jako nagroda. A co do poruszonego tematu zarabiania na niższych ligach, sam z tego korzystam choćby w lidze szwedzkiej, ale myślę, że warto by zróżnicować stawki za pkt w zależności od ligi, a co więcej, można by wprowadzić jakiś bonus na pierwszy sezon dla nowych, żeby chociaż sprzętem mogli nadrabiać i się nie zniechęcać. Ja mam pół sezonu straty do czołówki i żeby mieć szansę na jakąś walkę np w półfinale indywidualnych zawodów musiałem jechać niemalże na maksa, a i tak zabrakło, to co ma taki świeżak powiedzieć, jak ani skilla, ani sprzętu.
Jestem polakiem wiec Wedlug mnie to powinno byc do kupienia.. Za nim ja zdobede podium pokonujac 512 graczy to mozliwe ze za 3 sezony zdobede oponke +4
A taki ukrainiec niemiec czy wloch jedzie final z botami polowe meczu i szybko zgarnia oponki +4
Jak kogos stac niech sobie kupuje za kase oponki co to za problem
Nie, nie i jeszcze raz nie, opony +4 jako nagroda, wkładamy czas i wysiłek więc niech coś z tego mamy.
Nikt nikogo nie zmuszał do wybierania nacji, wiadomo było od samego początku że nacja PL będzie najbardziej oblegana.
Stron: 1 2 3