SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Możliwość zakupu sprzętu +4?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dziś mamy do Was pytanie o sprzęt.

Jak zapewne większość graczy wie (a powinni wiedzieć wszyscy, którzy zapoznali się z FAQ) istnieją w grze opony o niskiej wytrzymałości, ale dające losowy bonus pogodowy (Kondycja, Waleczności bądź Refleks) o wartości +4. Są one nagrodami dla czołowych zawodników w rozgrywkach krajowych (IMK, IMKJ, ZK, SK i BK) oraz w rundach GP. Pojawił się gdzieś w korespondencji od Was pomysł, by taki sprzęt był możliwy do kupienia w sklepie, tak by gracze "spoza" TOP również mogli z niego korzystać.Mamy mieszane uczucia i dlatego chcielibyśmy poznać Waszą, graczy opinię.

Czy taki sprzęt powinien być dostępny dla każdego? Zakładamy, że w sklepie dostępne byłyby opony o bonusie +4 do wybranego (nie losowego) skilla pogodowego. Oczywiście cena musiałaby być odpowiednio wysoka. Co Wy na to?

Zapraszamy do głosowania w Ankiecie oraz do dyskusji nad pomysłem.
Siedzą dobre chłopki w 3 ligach i robią komplety (6000-6750$) na klubowych i jeszcze maja za to oponki +4 kupowac? Dla mnie wiecej argumentów na NIE, nie potrzeba.
Polać mu, dobrze prawi.
(23-03-2021, 15:30)Graudenz napisał(a): [ -> ]Siedzą dobre chłopki w 3 ligach i robią komplety (6000-6750$)  na klubowych i jeszcze maja za to oponki +4 kupowac? Dla mnie wiecej argumentów na NIE, nie potrzeba.

A z tym tematem też zapewne będziemy coś robili, ale to tak na marginesie.
Druga sprawa cos, co ma najwyzsza wartosc w grze (w tym przypadku opona +4) nie powino byc do kupienia za zadna kase, a tym bardziej tokeny. Jest to ulatwienie dla graczy pracujacych za granicą.
Umówmy sie , pracujacy w Polsce jakby mial odkupic 200 tokenów za 160 zl to musi 2 dni pracować i prawdopodbnie tego nie wykupi, a taki pracujacy w Anglii? 2h pracy? o Skandynawii nawet nie mowie, bo tam spalisz fajke na przerwie dopijesz kawe i zarobione na 200 tokenów. i jeden sobie nie bedzie mogl pozwolic nigdy, a drugi co zakonczenie sezonu bedzie kupowal sobie 10 opon +4 i nawet nie odczuje w porrfelu.
w takim razie na nagrody trzeba by wprowadzić opony +5
No nie, bo to wywoła spiralę. Big Grin
Co do opon, to może losowy skill lub skille o wartości +4 w sumie, przy zakupie opony. Co do tych dobrych, dajcie im coś na wzór TSI czy doświadczenia. Jedziesz w elicie, masz medal IMK, SGP, DPŚ, dajcie im więcej do tego wykladnika i ograniczcie starty do 1. ligi. Bo jak inaczej zmotywować młodego do gry, jak na elitę nie ma szans bo młody, a w trzeciej dostaje baty od starych. Musi być racjonalny rozklad. Coś na wzór drabinki, jesteś slaby jedziesz ligi 2-3, będziesz lepszy, wskoczysz do 1-2 lub E-1. Nie będzie opłacalo się zakladać multi i wygrywać z botami bo za wysokie doświadczenia, sztucznie nabite, bekniesz w następnym sezonie.
Stanowcze nie, dla mnie pomysł bezsensowny. Opona +4 to bardzo fajna nagroda dla osób aktywnych i dodatkowa motywacja do walki w zawodach indywidualnych. Natomiast zamiast rozmyślać nad oponami pora pomyśleć nad punktówką bo to największa bolączka tej gry Wink
Jestem za nie.
Stron: 1 2 3