SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Brak kasy za kontrakt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat:Dostałem kasę za kontrakt w PL i GB ale za Szwecje juz nie 
Lutas (ID gracza: 289, SpS ID: 12271)
Wypłaty były w czwartek, a Ty w piątek dołączyłeś do Szwedzkiej.
A gdzie to jest napisane w FAQ ze trzeba dołączyć do czwartku? Kasa jest wypłacana za podpisanie kontraktu a ja kontrakt podpisałem Wink
Wytłumaczyłem Ci dlaczego dostałeś kasę za podpis w 2 a nie 3 ligach Smile
zgadza się, wypłaty były przyznawane w czwartek
Serio to jest odpowiedz admina? No chyba wiem ze były wypłacane w czwartek bo dostałem za GB i PL. Ja się pytam gdzie jest napisane do kiedy trzeba podpisać żeby dostać kase?
(23-05-2021, 16:49)GM_Arek napisał(a): [ -> ]zgadza się, wypłaty były przyznawane w czwartek


Jeśli znalazł klub po czwartku to co kasa mu się nie należy ???? KPINA !
przecież od początku rozumiem, że "czepiamy się słówek", a dokładniej ich braku. nie jest napisane do kiedy, jest natomiast, że na początku sezonu będzie przyznawana kasa za kontrakt. było okno transferowe i czas na zmiany klubów.
Jeśli nie byłeś pewny do kiedy trzeba wybrać klub by otrzymać pieniądze za kontrakt, można było zapytać. Udzielibyśmy konkretnej odpowiedzi i zapewne uzupełnili FAQ o tę brakującą nieścisłość. pozdrawiam
(23-05-2021, 19:41)bunge napisał(a): [ -> ]
(23-05-2021, 16:49)GM_Arek napisał(a): [ -> ]zgadza się, wypłaty były przyznawane w czwartek


Jeśli znalazł klub po czwartku to co kasa mu się nie należy ???? KPINA !

dlaczego? kasa przyznawana jest jednorazowo, w jednym terminie, wszystkim zarejestrowanym graczom
Jeśli znalazł klub po czwartku (ustalonego przez Was terminu) to co nie należy się kasa za kontrakt ? Dlaczego niby nie ?
Stron: 1 2