SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: nowy silnik (było "zebatki")
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(02-06-2021, 12:13)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]Krzyczą najwięcej ci, którzy niesłusznie zyskiwali, ale to rozumiem bo to trochę jak zabrać dziecku lizaka.

Przesadziles. Jakie nieslusznie?  WG  FAQ !!! WG FAQ  drogi kolego !! Podobno mieliscie 40 supertesterów i nie zauwazyliscie, ze torowe za mocno jada? i to nie jest ta sama sytuacja co z TSem w SPS, bo tutaj jeden torowy poprawia czas JEDNORAZOWO w biegu, a TS obniżal czas biegu TRZYKROTNIE w jednym biegu. Do tego jeden z adminów , wtedy jeszcze graczy, przez pol okresu trwania gry mial najwyzszy TS Wink  czyli co,  nieslusznie zyskiwal?
Wracajac do nowej gry obiecalem sobie, ze dojrzeje i nie  bede wojowal z GMami jak kiedyś, ale tu sie nic nie zmienilo, nadal stek nietrafionych decyzji. 

Zostaje ostatni tydzien  nadzieji dla Was, Ci z obozem intesywnym powoli beda dobijac do Formy 25, MOZE wtedy czasy sie jeszcze minimalnie splaszczą o jakies 0,20 w przeciwnym razie „coffin dance” z Waszym logiem na srodku.

(02-06-2021, 12:42)Tomicek napisał(a): [ -> ]Kabat dalej nie odpowiedziałeś jak mogę nadrobić stratę jednego skilla pogodowego w zawodach. Jak mam jechać żeby zrobić jakieś punkty? Mecze maja wyglądać tak:
0,0,3,3,3
3,3,0,0,0
3,3,3,3,3
Bo do tego ta gra się sprowadza Big Grin

Teraz jeszcze tego tak
ordynarnie nie widać, bo jedziemy na skillach z „zeszlego sezonu”  ale poczekaj jeszcze z pol sezonu jak kazdy pojdzie w trening z pogodą i te pogody sie wyżyłują to wlasnie tak to bedzie wyglądac. Zero jedynkowa gra uzalezaniona od losu(pogody). W poprzednim sezonie roznice czasowe miedzy graczem aktywnym, a nieaktywnym wynosily powiedzmy 1,5 sekundy, teraz takie roznice są miedzy dwoma graczami online.
(02-06-2021, 13:52)_RD9_ napisał(a): [ -> ]No dlatego teraz ustalmy. Dwóch zawodników ze zbliżonymi skillami. Jeden idzie słabszym silnikiem sp (tak wierzę na słowo Pietrkowi) drugi idzie 22.7N (też wierzę na słowo Malinie). Słabszy silnik + słabsza taktyka+ nietrafiona wygrywa z mocnym silnikiem + mocniejsza taktyka + trafiona. Czy to Wam nie pokazuje, że przekręciliście grę w drugą stronę? Tylko o to mi chodzi. Sam piszesz, że torowcy mieli za mocne wsparcie i trzeba było to zmienić, a teraz takie wsparcie mają pogodowcy. To nie jest wyrównanie szans tylko przejechanie sezonu na chorych zasadach, aby to naprawić/wyrównać (mam nadzieję) w przyszłym sezonie. Przecież miałem w drużynach pogodowców i nigdy się nie zdarzyło tak, żeby na mocnym silniku, na trafionej przegrał z torowcem na słabszym silniku i nietrafionej. Nie dziw się nam, że emocje w nas buzują i co chwilę ktoś wybucha skoro co mecz jest kolejny przykład wywrócenia gry do góry nogami.

Sorry, miałem osiołek P, wkradła się jakaś autokorekta. No ale to nie zmienia zbytnio niczego
Podziwiam was że nie znudziło się wam drążyć tego tematu od 1 sezonu zmiany były są i będą trzeba po prostu dostosować się do gry jaka jest i tyle wiadomo że na ten temat są podzielone zdania pół na pół przypuszczam.Ankieta na forum kto za kto przeciw nie odzwierciedla w pełni wyniku bo masa uczestników nawet nie wchodzi na Forum.
Mi wychodzi, ze 1 pogody poprawia czas o jakies ~0,05? wiec przy roznicy 10-12 w pogodzie nie odrobisz zadną taktyką w biegu
Drogi GM :p wystarczy sobie zobaczyć czołówkę z SpS i czołówkę z SH po 2 sezonach. Kumaci pozostali kumatymi i poszli w to co trzeba. A teraz ograbiliscie najlepszych za to że zrobiliście silnik jaki zrobiliście. Zabraliście nam, daliście innym. To jest wg Was sprawiedliwość? Ciekawe co zrobicie jak będzie jakaś zmowa i każdy opuści swoje kluby i będziecie mieli Ekstraligi z botami przez cały sezon.
Ooo dobrze prawi sobek i wtedy by wyszło czy jest tylko 10 osób którym zmiany się nie podobają
Dagomir już zrezygnował. Ja jestem już na skraju. Po sezonie na pewno mnie już tu nie będzie..
Po sezonie to nie będzie wielu Smile
Moim zdaniem w grze nie powinno być specjalizacji zawodnika. Wtedy byłoby więcej możliwości rozłożenia ważności skilli w pewnej hierarchii. Teraz wiadomo, że S, TS, TJ i pogodowe bedzie sie traktowało na równo, żeby nie faworyzować pewnych specjalizacji. W rzeczywistym żuzlu nie wazne jaki tor ( normalny, grzaski, twardy )- jak wystartujesz dobrze ( TS ), masz odpowiednią furę i znasz kąty toru - utrzymasz powadzenie. Chyba, ze nie masz odpowiedniej siły ( S) wtedy nie utrzymasz optymalnego toru, będziesz wjezdzał na złą scieżkę jazdy i będziesz tracił. Oczywiście to jest pewne uogólnienie i można to bardziej rozbudować. Wprowadziłbym kilka opcji ściezek - osobne ustawienie ściezki dla 1 i 2 łuku: np 1 luk mała 2 luk - duża. Opcja równania toru, gdzie podobnie jak w zyciu chodzila by najpewniej sciezeka wewnetrzna. Z czasem moze zew ale moze i zostaly by wew - to juz by bylo wiadome dla gospodarzy. Jest sporo fajnych mozliwosci rozbudowania gry myślę.
(02-06-2021, 16:21)bob33 napisał(a): [ -> ]Podziwiam was że nie znudziło się wam drążyć tego tematu od 1 sezonu zmiany były są i będą trzeba po prostu dostosować się do gry jaka jest i tyle wiadomo że na ten temat są podzielone zdania pół na pół przypuszczam.Ankieta na forum kto za kto przeciw  nie odzwierciedla w pełni wyniku bo masa uczestników nawet nie wchodzi na Forum.

Nie będę Cię obrażał bo cisną się na język niecenzuralne słowa !
Czy Ty chłopie/babo rozumiesz, że jak jechały torowe skile (dające przewagę według adminów aczkolwiek kumaci słusznie je trenowali) tak teraz jadą pogodowe które dają przewagę tym co nie kumali gry a torowcy są oszukani !
Rozumiem, że masz wbite pogodowe ale bądź fair wobec każdego gracza więc nie bredź i nie brnij w swojej głupocie 


Po raz kolejny piszę do CZERWONYCH reset skila i możliwość wyboru od nowa i niech będzie gra sprawiedliwa bo kara tych co mieli torowe wysoko (bo tego wymagała gra) a nagradza tych co mają pogodowe wysoko (bo nie kumali co jedzie i dostali prezent od adminów) co jest bardziej fair ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29