SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: nowy silnik (było "zebatki")
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(02-06-2021, 23:18)bunge napisał(a): [ -> ]Czy Ty chłopie/babo rozumiesz, że jak jechały torowe skile (dające przewagę według adminów aczkolwiek kumaci słusznie je trenowali) tak teraz jadą pogodowe które dają przewagę tym co nie kumali gry a torowcy są oszukani !
Rozumiem, że masz wbite pogodowe ale bądź fair wobec każdego gracza więc nie bredź i nie brnij w swojej głupocie 

Nawet gdyby miał to..? Big Grin 
Na ten moment największe pogodowe są wbite na poziomie: 

Waleczność - 11, Kondycja - 14, Refleks - 11

Wydaje mi się, że jest garstka graczy, którzy akurat mają tak wbitą pogodę. 
Podam teraz przykład: 

Jeżeli ty masz skille na ten moment załóżmy

TOROWE 12 9 9 POGODA 6 6 6 - natomiast inny gracz ma 
TOROWE  8 8 8  POGODA 8 8 8 

To jakim prawem nazywasz go niekumatym? Bo sumę pogodowych ma wyższą niż Ty? Tongue haha
Bo z takim rozkładem taki gracz robił wyniki w tamtym sezonie i w tym również będzie robił. 

W prezencie (jak to mówisz) mogli dostać gracze, których skille torowe wynoszą 2,2,2.
Bunge proponuję ci wziąść coś na uspokojenie bo troszeczkę się pogubiłeś w swojej paplaninie i nie będę pisał na ciebie niecenzuralnych słów i wyzywał od niekumatych bo na dzień dzisiejszy to wychodzi na to że to ty jesteś niekumaty.
A ja dopiero teraz zauważyłem, że jest coś w silniku grzebane : D Ale to tylko dzięki temu tematowi ... Kurcze macie u mnie szacun ,że tak rozkminiacie tą grę ja niestety nie mam czasu na to... Wystawienie sprzętu i obecność to jest dla mnie już w zajebiście trudne zadanie ... Dobrze,że dziś święto ,cały wątek przeczytałem i trudno mi się odnieść to silnika gry... To teraz szczerze w co iść?? w pogodę ?? Ale równo czy jakieś wybrane ?? A tak na serio, tak poważne (chyba) zmiany powinny być komunikowane przez zarząd tej gry trochę wcześniej...
(03-06-2021, 14:38)kwasen napisał(a): [ -> ](...) A tak na serio, tak poważne (chyba) zmiany powinny być komunikowane przez zarząd tej gry trochę wcześniej...

zgadzam się, poprawimy to Smile
Skoro "kumaci" gracze wykorzystali błąd gry to chyba powinni być zbanowani.
(03-06-2021, 17:23)Lutas napisał(a): [ -> ]Skoro "kumaci" gracze wykorzystali błąd gry to chyba powinni być zbanowani.
hahahahhahahahahhahahahahaha  
Sick

Widzisz Kabat napisałeś glupote o niesłusznym zyskiwaniu i teraz tacy agenci beda wyskakiwac.
(03-06-2021, 17:23)Lutas napisał(a): [ -> ]Skoro "kumaci" gracze wykorzystali błąd gry to chyba powinni być zbanowani.

Obejdzie się. Sami zrezygnują.
Kabat nie pisał o błędzie tylko miał na myśli o szybszym komunikowaniu graczy o zmianach
Dlaczego tylko jeden zrezygnował? Gdzie zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednegoSmile
(03-06-2021, 17:54)Lutas napisał(a): [ -> ]Dlaczego tylko jeden zrezygnował? Gdzie zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednegoSmile

Masz dane o tym że jeden ? Może masz większe możliwościSmile? Zbanować Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29