SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: nowy silnik (było "zebatki")
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
18 stron idzie juz wyczytać o tych beznadziejnych zmianach , a przypomnijcie DLACZEGO ??? doszło do owych zmian w silniku ,( jak ktos twierdzi minimalnych chodz jak juz wiadomo ogromnych zmian) .
Czy dla zasady co 2 sezony beda dawac wygrywac innym by bylo fajnie Smile ?, czy może jakis sponsor ktoremu cos nie idzie sie poplakal i na jego hallo zmieniono ?
Teraz wszyscy beda sli w pogodowe , bo jest dla wszystkich teraz jawne i podane na tacy w co isc Smile , ale zrobia sie jeszcze wieksze roznice bo jak komus nie przypasuje pogoda to zamiast tam 12 zrobi 1 tak dla zachety Smile
Bo sobie wyobrazcie technicy ktorzy cisną W , a maja mecz na grzaskim z deszczem to jaki bedzie wynik 70-20 ? Wczorajszy przyklad z Elipy jest dobry do tego jak Smokersi rejzechali Kumite a widzieli ich tylko pod tasma w biegach .
Ja mam pytanie do adminów, bo widzę że po burzy nastała cisza jakby nigdy nic. Czy zostały podjęte jakieś decyzje i kroki w kierunku zmiany czegokolwiek. Bo choćbyście nie wiem jak długo milczeli to sytuacja nie uległa zmianie pomimo faktu, że każdy już powinien mieć maksymalną formę jak sugerowaliscie wczesniej żeby wtedy się wypowiedzieć. Więc ponawiam pytanie, czy są jakieś ustalenia? Czy coś się zmieni po sezonie. Bo obecnie sytuacja jest nie do przyjęcia i jeśli nic nie zmienicie to po sezonie stracicie wielu graczy.
Jesteśmy po rozmowach, są wstępne ustalenia. Z pewnością otrzymacie dokładne informacje co dalej gdy będziemy mieli je przyklepane.
Dziękuję za odpowiedź. Pozostaje czekać no konkrety. Byle nie do ostatniej kolejki... (Musiałem Big Grin)
Ja osobiście zauważyłem że zamiast rozmawiać o założeniach taktycznych czy o przewadze własnego toru to faworyt jest ze względu na loteryjność związaną z pogodą i jej mocą !!!.

Tak być nie powinno.

Wg mnie najważniejszymi skilami powinny być torowe i to bez dwóch zdań. One decydują czy potrafisz utrzymać się na motocyklu czy nie.

Można wprowadzić odgórny limit sumy skilli torowych to pozwoli na uzyskanie różnorodności wśród zawodników.

Do tego jak ktoś wcześniej pisał pogoda może spowodować zmianę nawierzchni toru. Z tym że ja bym to widział tak:

Tor normalny:
zmiana pogody po 2 serii na pochmurną - bez zmian tor normalny
zmiana pogody po 2 serii na deszczową - grząsko
zmiana pogody po 2 serii na słoneczną- bez zmian tor normalny

Tor grząski:
zmiana pogody po 2 serii na pochmurną - bez zmian tor grząski
zmiana pogody po 2 serii na deszczową - bez zmian tor grząski
zmiana pogody po 2 serii na słoneczną- tor twardy

Tor twardy:
zmiana pogody po 2 serii na pochmurną - tor normalny
zmiana pogody po 2 serii na deszczową - bez zmian tor twardy
zmiana pogody po 2 serii na słoneczną- bez zmian tor twardy

To tylko przykładowa kombinacja.

Wszystko musiałoby być powiązane też z ograniczeniem skilli pogodowych. One powinny być tą wisienką na torze a nie głównym aktorem wydarzeń jak to jest teraz.
Fajniepj, że masz konkretną propozycje, dzięki Smile

mocno przedyskutowaliśmy zmiany- komunikacja będzie bardziej otwarta i szybsza.
Komunikacja to ważna rzecz, zgadzam się w 100% a co z silnikiem biegowym?
Czyli znowu zmiany silnika i następna patologia gry. Rozumiem że płaczki były są i będą , czemu nikt nie brał pod uwagę aby trenować też inne pozostałe skile, a takie tłumaczenie że było napisane jest słabe. Kto wam kazał iść tylko w 3 skile torowe, czyli znowu gra będzie dostosowana do tych samych ludzi z przecieku ??nikt mi ku..a nie powie że tak nie było , że ktoś jest modrzejszy , sory te same osoby że w nowej grze oo 1 sezonie rozgryźli wszystkie skile i treningu co jedzie. Totalna klapa, admini znowu przestawia grę pod grupkę płaczków , bo teraz ważą 0 ,ale jak inni wozili to było ok , ja poszedłem w umiarkowane skile, akto kazał wam pójść tylko w torowe, bo co ? Bo tak było napisane , nie bądźcie śmieszni , topowi gracze płaczą bo są tam gdzie inni gracze przez 3 sezonu , GM obudźcie sie troche a nie róbcie gry dla tych samych ciągle osób .

A lata mi koło litery że było napisane , gdyby było tak każdy byłby w topie , nie bądźcie śmieszni ..lol

Chcecie znowu zrobić zmiany ?zróbcie ale tak w końcu aby to miało sens bo co to za gra jak co sezon coś nowego
(13-06-2021, 18:50)BAGROMAX napisał(a): [ -> ]Czyli znowu zmiany silnika i następna patologia gry. Rozumiem że płaczki były są i będą , czemu nikt nie brał pod uwagę aby trenować też inne pozostałe skile, a takie tłumaczenie że było napisane jest słabe. Kto wam kazał iść tylko w 3 skile torowe, czyli znowu gra będzie dostosowana do tych samych ludzi z przecieku ??nikt mi ku..a nie powie że tak nie było , że ktoś jest modrzejszy , sory te same osoby że w nowej grze oo 1 sezonie rozgryźli wszystkie skile i treningu co jedzie. Totalna klapa, admini znowu przestawia grę pod grupkę płaczków , bo teraz ważą 0 ,ale jak inni wozili to było ok , ja poszedłem w umiarkowane skile, akto kazał wam pójść tylko w torowe, bo co ? Bo tak było napisane , nie bądźcie śmieszni , topowi gracze płaczą bo są tam gdzie inni gracze przez 3 sezonu , GM obudźcie sie troche a nie róbcie gry dla tych samych ciągle osób .

A lata mi koło litery że było napisane , gdyby było tak każdy byłby w topie , nie bądźcie śmieszni ..lol

Chcecie znowu zrobić zmiany ?zróbcie ale tak w końcu aby to miało sens bo co to za gra jak co sezon coś nowego

Bagro, całkiem dobrze rozumiem Twoją frustrację, bo wyraźnie zyskałeś na zmianach. Rozumiem też czemu poszedłeś w złe skille. W końcu nie miałeś czasu na grę i na to żeby poczytać FAQ. 

Przeciek heh.. A to dobre.
Oj kolego miałem czas i to dużo bo jestem aktywnym graczem ,jak ci powiem to i tak będziesz przy swoim , nic nie zyskałem kolego , mam teraz lepszy sprzęt i to o wiele , napewno nie trenowałem tylko pogodowe ,jak ty torowe a teraz płaczesz. Nie poszedłem w złe skile i tyle , torowe też juz miałem przyzwoite , logika twoja jest jak twoje wytrenowane torowe , powiedzą trenuj w FAQ tak trenujesz Big Grin . Nie znasz mnie , a spędzam dużo czasu aby do czegoś dojść ,tak przestań skupiać się na mnie i zacznij trenować pozostałe 3 skile które i tak już trenujesz
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29