SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: nowy silnik (było "zebatki")
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Haha, coś miotasz się w tych zeznaniach :p ale nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę. Gołym okiem widać o co chodzi. Bez odbioru.
Nie jestem sfustrowany jak ty , tylko realista, jak przegrywam nie płacze a jadę dalej i czasem prostuje wyniki ciężka praca jak większość graczy aby do czegoś dojsc

Jakich zeznaniach , dostali tylko ci po dupie co poszli w 3 skile bo w Faqu tak powiedzieli , kończę , jest to moja opinia , każdy ma inną od tego jest forum , niech zmienia silnik po raz 3 ,co sezon będziesz znowu siedział cichutko jak zaczniesz punktować . Ja będę nadal jeździł dalej pomimo przegranych i wygranych , bo wiem że i tak z czasem wyniki się wyprostuje . Pozdrawiam a życzę aby zmienili silnik , abyście w końcu przestali ryczeć Big Grin
Wiadomo, że osoby które zyskały będą teraz bronić tych zmian. Bagro piszesz, że ciężka praca, by do czegoś dojść. Uwierz mi, że to jest powód dla którego 2 sezony ładowałem torowe. Po to by do czegoś dojść, po to, żeby powalczyć o medal w GP, żeby dać najwięcej punktów moim drużynom. To co już tu ludzie pisali Bagro... Nikt nie kazał iść nam w torowe kosztem pogodowych, ale gra to sugerowała zarówno w FAQ jak i widać to było po punktach. To była najlepsza droga co przyznali czerwoni. Teraz gra jest odwrócona. Idzie tylko pogoda co widzi już każdy. Teraz robię 3,3,3,3,3 w GP, a chwilę później odpadam z IMKJ w Czechach tracąc 7 pkt w generalce do 3 sezony nieaktywnego Willowa Wink . Czy to jest płacz? Raczej śmiech. Chciałbym żeby zostało powiedziane, że będą zmiany, że będzie wyrównane, zniwelowane i wtedy możnaby grać. Tymczasem dostajemy informacje, że będą zmiany...ale w komunikacji...no ludzie błagam... Serio wolicie, by odeszła 1/3 aktywnych graczy? Nic więcej nie piszę. Szkoda nerwów na grę i tego typu dyskusje.
Też jestem na ,,Nie' z tym silnikiem , jest totalnie do bani pomimo że robię średnie pkt jak na razie nie znaczy że jestem zadowolony , dotknęło cały mój cykl treningów , torowe też trenowałem bo wiedziałem że jadą , pogodę też trenowałem , wystarczy jak torowe i pogodowe będą miały równe pole rażenia tylko z tym że zależeć będzie od tego jak wysoko będą wytrenowane, specka też jest do bani

Śmiech jest że piszą w FAQ co trenować a jeszcze zmienia cały cykl treningów
To jak każdy skill ma mieć takie samo znaczenie to po co wgl są treningi? Bo nie rozumiem totalnie tego podejścia. Specjalność to jedyna rzecz w tej grze, która ma w tej chwili sens. Z tym tylko, że jej znaczenie jest za mocne i po zmianach widać to też dość wyraźnie.
W zespole mieliśmy zróżnicowane skile, torowe ,pogodowe wyższe i odwrotnie dlatego aż tak nas nie powaliło jako drużynę , jak na razie Big Grin.
Wybrałem opcję uniwersalna , poprzedni sezon był totalna klapa że względu na finanse , chmury i się zakopałem ale nie skilowo tylko sprzętowo . Nastawiłem sie na każde zawody w których dobiła mnie jedna w większości u ta sama pogoda.

Źle napisałem torowe w stosunku do pogodowych równe ważnością /siła rażenia z tym jak wysoka będziesz miał je wytrenowane , specke ważność obniżyć

Miało by to sens jakoś dla tych co poszli w torowe a inni w pogodowe w zależności jak wysoko mieli by je wytrenowane . Bo chyba nie myślisz aby torowe miały znowu wyższa mega wartość niż pogodowe
Silnik będzie zły do czasu aż te same osoby co "zawsze" nie zaczną wygrywać Smile Smile Smile
Też mam swoje przemyślenia i uważam ze pogoda i baza powinna mieć takie same znaczenie ale....jak w zeszłym sezonie 70% pogody była na nie nie płakałem i nie płakał mój zespół tylko jechaliśmy mimo ze efektem był spadek. A tu starcza 1-2 kolejki i kilka niespodzianek po zmianach i wrzask płacz i krzyk jak to możliwe niesprawiedliwe itd. A najgorzej że admini pod tym wszystkim się uginają i już szukają ratunku dla grupy płaczków. Nigdy wszystkim się nie dogodzi taka jest prawda. Chcecie zmian oki zacznijcie od energy drinka na każde zawody. Daje mnóstwo możliwości taktycznych
żadnych energy drinków to już było w spsie
skoro cieszą się pogodowcy, że zyskali na zmianach silnika kolejna zmiana powinna być z możliwością ponownego wybrania skili ! Wtedy będzie sprawiedliwie !
Skoro gra startowała i każdy miał te same szanse i ktoś poszedł w torowe to trafił a jak ktoś poszedł w pogodowe to przegrywał (ale nie zawsze) a teraz po zmianach TYLKO wygrywa ! to co to jest sprawiedliwe ? Nie piszcie bzdur !
Pogodowcy ? A jak byś nazwał kolesia z równymi skilama ?
Toriwo -pogodowy i co ten też nie pojedzie , zresztą same torowe nie tylko jechały , pogoda wyższa też jechała . Zamiast torowej wysokiej mogłeś mieć średnie torowe i średnie pogodowe

Zresztą kończę temat bo jak podgrzewany kotlet , no response...zrobią i tak jak uważają plus pomysły od topowych graczy pod swoją grupkę ..elo
@BAGROMAX - no właśnie nie... stąd cały problem, mogłeś mieć wysokie pogodowe, mogłeś mieć rozłożone po równo, a i tak g... jechałeś w porównaniu z torowcami 3x14. Uwidaczniało się to coraz bardziej i widać było jak wszyscy idą w jedynym słusznym kierunku. Zmiany musiały zajść i zaszły.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29