SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: nowy silnik (było "zebatki")
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(14-06-2021, 10:26)BAGROMAX napisał(a): [ -> ]Wychodzi na to że gra była zrobiona dla dzieci . Nie ma możliwości taktycznych , bez energola każdy zaczyna tak samo p,sp lub n na 5 silniku , do tego źle ścieżki . W FAQ jest napisane co trenować torowe+pogodowe.
Są finanse tak każdy na 4,5 serie wyciągnie najlepszy silnik . Gra jest tak przewidywalna że każdy wie jak pojedzie .
W starej edycji był totalny błąd z Ts ale gdyby nie to gra była super , trzeba było główkować z taktyka ,energia itd.
W SH przemyslasz tylko czy trafisz losowa ścieżkę lub nie

W zeszlym sezonie zmienili, że SA zabiera -2 , a nie -1  , bo za duzo ludzi z tego korzystalo a za malo z SP,  teraz wszyscy jezdza SP, to po sezonie wprowadzą , ze jednak SP znowu -2 formy Wink
Wygląda na to, że w Mintajowie powoli wychodzimy na prostą, ze zmianami. Daj  Boże zrobic zloto, zobaczymy co wtedy bedzie sie dzialo i co beda ludzie pisac ,skoro Ci sami wygrywają... Znowu zmiany? bo torowe+pogoda za duzo daja? 
Narazie jest idealnie, optymalnie i REALNIE
 beniaminek wygrywa z mistrzem i vicemistrzem , ale jak nie ma chmur to ledwo robia 22 pkt
Metanole do 35-36 przegrywaja u Siebie
SK przegrywa u Siebie, ale predzej rozjeżdża ww.  beniaminka
Mistrzowie maja problem wygrac zawody
druzyna, ktora uniknela spadku teraz jest liderem z kompletem zwyciestw

Dla adminow sytuacja idealna Smile dla graczy? moze 2/8 ekip sie aktualnie dobrze bawi w elidze.
(14-06-2021, 08:10)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]@BAGROMAX - no właśnie nie... stąd cały problem, mogłeś mieć wysokie pogodowe, mogłeś mieć rozłożone po równo, a i tak g... jechałeś w porównaniu z torowcami 3x14. Uwidaczniało się to coraz bardziej i widać było jak wszyscy idą w jedynym słusznym kierunku. Zmiany musiały zajść i zaszły.

Moja wypowiedź przed ostatnią kolejką w PL:

Jak się nie zachmurzy, to spodziewam się wygranej, jak będą chmury, to będzie ciężko.

Na słońcu - 23:13
Na chmurach: 19:35

Ja od Astecka szprycy nawet nie powąchałem, chociaż na chmurę nie mam licho. W zeszłym sezonie nie miałem 3x14, ale w każdych warunkach dałem radę jechać, raz lepiej raz gorzej, ale się dało. Odwracając, kto ma teraz 3x14 w pogodzie "to i tak g..." z nim ujadę. I to jest wg was ok? To już nie jest strategia wygrywająca? Więc wsadź sobie swój kalkulator w ... Kabat, bo zepsuliście tę grę.
Ale czy Ty teraz właśnie zgłaszasz pretensje, że nie wygrywasz z Asteckiem w każdych warunkach jak leci???
Ty wybrałeś taką ścieżkę rozwoju, on inną i w jednych warunkach Ty wygrasz, w innych wygra on. Ja tylko czekam jaki płacz za jakiś czas się podniesie gdy ktoś wbije pogodę 3x15 i nie będzie wszystkiego wygrywał, bo tak właśnie będzie.
To sobie czekaj na ten płacz, ale pewnie ja czekał nie będę. Z takim podejściem do graczy. Ty będziesz czekał na płacz.l? Kurde, ty jesteś jakiś dozorca, klawisz, czy kto? Czy miałeś dać know how twórcom gry żeby była ciekawa? Bo na razie to traktujesz graczy z góry. Byle dowalić. Boli? Miało boleć! Brawo ty.
(14-06-2021, 13:35)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]Ale czy Ty teraz właśnie zgłaszasz pretensje, że nie wygrywasz z Asteckiem w każdych warunkach jak leci???
Ty wybrałeś taką ścieżkę rozwoju, on inną i w jednych warunkach Ty wygrasz, w innych wygra on. Ja tylko czekam jaki płacz za jakiś czas się podniesie gdy ktoś wbije pogodę 3x15 i nie będzie wszystkiego wygrywał, bo tak właśnie będzie.

Brawo za kolejny dowód na chamstwo i lekceważenie graczy. 
Tak jak Amund pisał, wcześniej można było powalczyć w każdych warunkach tylko trzeba było pokombinować taktyką i silnikami. Teraz kto jedzie w swoich warunkach jest niełapalny przez co gra stała się nudna i mało interesująca. Po waszych wypowiedziach wnioskuje że nic nie zmienicie, wiec życzę wam powodzenia i krzyżyk na drogę.
Tak, mając torowe wypasione i pogodowe na poziomie 2 można było wszędzie powalczyć... z takimi samymi torowcami.
Pogodowcy nie mieli prawa nic ugrać i to się bardzo wszystkim torowcom podobało. Teraz konkurencja wzrosła ale trzeba faktycznie się wysilić. Ja jakoś widzę co najmniej kilku torowców, którzy potrafią jechać na poziomie, ale oni akurat robią swoje i w pyskówkach nie uczestniczą.

Co do chamstwa, to zajrzyjcie najpierw czy w swoim oku nie macie belki. Jeśli ktoś mi non stop pluje w twarz niech się nie dziwi, że nie będę udawał, że deszcz pada. Staramy się zrozumieć argumenty wszystkich graczy, ale to że jest grupa która krzyczy głośniej nie znaczy, że właśnie ona ma rację.
Brawo .. popieram , jest w tym prawda
(14-06-2021, 14:42)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]Tak, mając torowe wypasione i pogodowe na poziomie 2 można było wszędzie powalczyć... z takimi samymi torowcami.
Pogodowcy nie mieli prawa nic ugrać i to się bardzo wszystkim torowcom podobało. Teraz konkurencja wzrosła ale trzeba faktycznie się wysilić. Ja jakoś widzę co najmniej kilku torowców, którzy potrafią jechać na poziomie, ale oni akurat robią swoje i w pyskówkach nie uczestniczą.

Co do chamstwa, to zajrzyjcie najpierw czy w swoim oku nie macie belki. Jeśli ktoś mi non stop pluje w twarz niech się nie dziwi, że nie będę udawał, że deszcz pada. Staramy się zrozumieć argumenty wszystkich graczy, ale to że jest grupa która krzyczy głośniej nie znaczy, że właśnie ona ma rację.

Jesteśmy Waszymi klientami i robimy wam biznes, a admin kpi sobie na forum z graczy, którzy piszą o faktach. Choćby nie wiem jak bardzo bolało Cie każde zdanie to ktoś kto pełni funkcję admina powinien zachować spokój i klasę, zwłaszcza ten na pierwszej linii frontu.  

Każdy z nas gra od jakiegoś czasu w SH i każdy widzi jak zmieniła się gra. A ty grasz, czy tylko patrzysz na cyferki w excelu? 

Piszesz o torowcach którzy siedzą cicho, a chyba temat był poruszany kilka stron temu o ilości niezadowolonych graczy, gdzie któryś z Was adminów, stwierdził że jest nas tylko 10.
Malina Kabatowi przyznaję rację co do tonu wypowiedzi bo i gracze nie przebierają w słowach a tak wogóle co do silnika to zdania są podzielone nawet niech będzie pół na pól to i tak trzeba znależć takie rozwiązanie żeby obie strony były zadowolone a nie żeby to poszło tylko w jedną stronę.
Kabat... Napluliście w twarz graczom do czego sami się przyznaliście pisząc, że daliście dupy z przekazem informacji. Okłamaliście wielu graczy sugerując, że krzykacze krzyczą, a nawet nie mają max formy, a jak wróci max forma i ble ble ble to gra się wyrówna. Wyrównała się? Czy jest jeszcze gorsza? Czy coraz więcej osób ma dosyć? Czemu udajecie, że tego nie widzicie? I proszę Cię nie mów, że ktoś na Ciebie pluje. Logiczne, że zbierasz nerwy ludzi, bo jako jeden z niewielu nam odpowiadasz za co należą się podziękowania. W związku z tym odpowiedz mi proszę na pytanie. Czy są przewidziane zmiany w SILNIKU na nowy sezon? Bo to, że w komunikacji będą już nas poinformowaliście.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29