SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: nowy silnik (było "zebatki")
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Prawda jest taka ze wasze testy na niewiele się zdają, bo cały czas jest coś do poprawy. Od początku tej gry. A jednocześnie nie rozmawiacie z nami o zmianach i nie pytacie o zdanie. Nie słuchacie naszych opinii. Wybieracie tylko to co wam pasuje i tego bronicie. I tak jest nie od dziś. Dajecie nam jakieś zdawkowe informacje a potem robi się syf, bo nie potraficie jak ludzie konkretnie poinformować o tym w czym grzebiecie.
Trafione w punkt
Radek skąd niby takie liczby, że ktoś mógł mieć dane rozłożenie i być niełapalnym na każdych warunkach. Coś mi tu nie gra, bo jak wiemy mamy limit sumy i danego skilla. Wiadomo co osłabiliście, a co podbiliście, więc śmiało mogę zakładać o jakim rozkładzie możesz mówić i bardzo wątpię że osoba z takim rozkładem byłaby niedościgniona.
Za duzo zmian robicie i ktos sobie cos zaplanuje to zmieniacie...
Czemu ja w 1 sezonie mialem trenera perosnalnego na 5 poziomie to nie bylo jazdy super agresywnie ? Tylko mi sie personel nudzil.. Ciagle cos ale juz o tym nie bede mowil.

Ja mam problem z zebatkami bo zebatki tak naprawde nic nie daja jezeli gracza offline nie moge wyscignac z dobrymi zebatkammi i oponkami. To troche to jest bez sensu .

Proponuje to poproawic bo znowu bedzie detka sezoni gracze offline robia pt po 2 serie ..
Jeszcze bym zrozumial jak bym zla sciezke trafil
Ale wszytko miec dobrze ...wstyd. Dla mojego ludzika na motorze
Aż się na forum zarejestrowałem i umieszczę tego pierwszego posta (pewnie i ostatniego), nie chciałem, ale skoro na maile nie odpowiadacie to prosicie się o wpis na forum.

Ankieta dla adminów:

a) robicie sobie kpiny z graczy
b) sabotujecie grę
c) jesteście głupcam

dla ułatwiena podpowiem Wam, że nie wykluczam iż kilka odpowiedzi jest poprawanychSmile

A żebyście nie strzelali focha zaraz po przeczytaniu tego oto rzeczowe uzasadnienie iż taka kafeteria to nie jakiś atak/obraza itp a rzeczywistość

ad a
- słabo znacie język polski i znaczenie słowa "minimalny" - wywrócenie silnika biegowego na pewno nie jest minimalną zmianą
- świetne traktujecie graczy, którzy dwa sezony rozwijają "swojego zawodnika" często płacąc za to kontem vip i wspierając grę, abyście według
własnego widzi misie nagle wszytko zmieniali,
- pomyśleliście o tym że niektórzy wybrali drużyny i ligi na podstawie starego silnika, a teraz muszą świecić oczami przed innymi graczami których zawiodą, bo admini zrobili ich w balona?

ad b,c
Do napisania tego posta skłonił mnie wcale nie fakt że na nowym silniku tracę sekundę w porównaniu do poprzedniego sezonu (aby nie było odkręcania to u mnie regres jest widoczny po słabym obozie, aż strach pomyśleć co będzie gdy inni z formą dojdąSmile bo to wszystko mało istotne,
gorsza jazda teraz to nic!
to tylko gra, sezon w plecy i człowiek myślał że da się przestawić, odrobić i wrócić na właściwą ścieżkę, dla chcącego nic trudnego, ale właśnie czyta się co innego. Teraz ma nie być tej właściwej ścieżki rozwoju, fajnie że robicie planszówkę w której decydować będą rzuty kostką, ciekawe czy zastanowiliście się ilu aktywnych graczy gra w taką planszówkę będzie interesować i ilu przestanie vipa opłacać?

Część obecnych graczy pewnie stracicie, a teraz przejdźmy do tego czego nikt jeszcze nie napisał.
Stary silnik dawał możliwość nowym graczom nawet z mniejszym skillem takiego rozkładu skilla że potrafili nawiązać wszędzie walkę z resztą. Na nowym gdy skill do rozdzielenia mniejszy mogą już sporadycznie błyszczeć tylko na swoim torze i swojej pogodzie. Pewnie robiliście symulacje gracza ze skillem 48 czyli 6X8 z takim co miał np.skilla 40, ale 3X10 w torowych i porównywaliście czasy na starym silniku i nowym na wszystkich kombinacjach torowo-pogodowych, ba teraz mając 40skilla pewnie nie da się ulepić żadnego idealnego rozkładu aby był wszędzie konkurencyjny do 48!

Wasza propozycja dla nowych graczy jest więc teraz jasna: poczekajcie 3-4 SEZONY aż skille Wam się wyrównają, to będziecie mogli zacząć grać,

a do tego czasu może uda Wam się na swoim torze/pogodzie coś urwać. Zastanowiliście się kogo chcecie do gry przyciągnąć wizją długiego statystowania?
Cześć starych zrezygnuje, a nowych na ten pozbawiony klucza silnik już nie złapiecie, to są fakty.
Róbcie sobie wyidealizowaną planszówkę w której nieważne jak skille się rozdzieli to gdzieś zaskoczą, dodrukowaliście pieniądze aby w dłuższej perspektywie każdy miał na sprzęt i decydowały literki, teraz zmieniacie silnik na taki dla nieumiejących czytać, nadzieja matką głupich którzy liczą że wielu za to zapłaci.
A propo nieumiejących czytać, to stary silnik był dokładnie wyjaśniony w faq "Na torze twardym najważniejsza jest świetna Technika Startu. Jednak braki w Technice Jazdy i Sile nie pomogą ci w osiąganiu dobrych wyników...Na osiągane czasy wpływ ma również pogoda" dokładnie tam napisano że 3 tory jadą wszędzie, więc nie było mowy o żadnym wstrzeleniu się, a tylko o jeździe według zasad gry. Dlatego nie wiem czy to sabotaż, czy ta narodowa kwarantanna tak szkodzi na głowę że niszczycie dobrze zaplanowaną grę, życzę Wam dużo zdrowia i powodzenia w życiu prywatnym i poza grą, bo tu ciemność widzę po tej zmianie i to w kontekście dłużej perspektywy, a nie chwilowego wkurwienia po jakimś spadku.

ps. treść posta nie jest prowokacyjna, jest jedynie odpowiedzią na prowokacyjną zmianę adminów, nie jest też obraźliwa, wszelkie mocniejsze hasła zostały przedstawione w pytaniach, nie twierdzeniach.
A teraz czerwoni milczą i mają nas dalej za dzieci z przedszkola które grają w planszówke i uczą się liczyć do sześciu ewentualnie do dwunastu. Żenada. A wystarczyło w połowie drugiego sezonu napisać że zwiększamy ważność pogodowych skilli .
Naradzajcie się szybciej admini, bo zaraz Wam gracze pouciekają Wink
Na 420 graczy którzy logują się regularnie problem zgłasza ok 10. Panowie rozumiem, że możecie stracić na korekcie silnika ale na ten moment do końca sezonu na obecnych ustawieniach trzeba przejechać. Potem będziemy korygować, niewykluczone, że przyszłe korekty damy Wam do przedyskutowania.
Mam pomysł powołania grupy dyskusyjnej spośród graczy, która będzie sugerowała co możemy poprawić. Opracuje propozycje zasad działania takiej grupy i postaram się przekonać do tego moich towarzyszy GM. Oczywiście chętnie do niej zaproszę tych, którzy przekazywali celne (nie zawsze pozytywne) i merytoryczne uwagi. Myślicie, że ma to sens?
Mysle ze pierwsze zdanie mówi wszystko. Nie mam więcej pytań.
Tylko pogratulować i życzyć sukcesów
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29