SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: nowy silnik (było "zebatki")
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Tak jak przewidywałem, w tym temacie nic się nie zmieni Smile
Tutaj nie ma za bardzo co się angażować bo potem i tak wywrócą grę do góry nogami i cały czas idzie na marne. Tak swoją droga większość graczy krytykuje zmiany w silniku i niektórzy nie są na forum ale najlepiej napisać, ze problem zgłasza tylko 10 osób na 420 grających Wink
Ciekawe ile po tym sezonie zostanie graczy z tych 420 bo nowych nie przybywa a starych takimi decyzjami zniechęcacie.
Czołowi zawodnicy prawie każdego klubu Ekstraligi, Premiership, Elitserien wygłosili swoje komentarze, a dla Was to dalej 10 osób z bólem dupy przy 400 niesamowicie zadowolonych ze zmian milczących.
Uważacie, że Sobek nie rozmawia z Filetami, Darczello ze Smokami, Szcz00pak ze Szprychą czy Malina z Apatorem. Rozumiem, że według Was nie ma konsultacji i cała reszta chłopaków z tych zespołów, która się tu nie wypowiedziała jest zadowolona.
Nie wiem Wy liczycie na to, że np. Willow czy inny gracz widmo, który na starym silniku nieobecny na każdych zawodach indy robił 3,3 i się wypalał, a na nowym robi dwucyfrówki przyjdzie na forum i powie Wam ojjj jest źle? Albo ta masa osób, która błędnie szła w pogodę przyjdzie i pogrozi palcem?
Będą siedzieć cicho, bo za nic daliście im możliwość pokonywania dotychczas najlepszych graczy i to chorą różnicą czasów. Mówisz, że usiądziecie pogadacie i po sezonie zmiany.
Wszyscy ogarnięci teraz pójdą w pogodę po co? Po to, żeby na koniec sezonu zobaczyć komunikat "będą minimalne korekty" i znów będziemy załadowani w tylną część ciała jak ma to miejsce teraz?
Wejdą kolejne tak minimalne zmiany, że z czołówki zrobicie dno, a darmowy progres dostaną osoby nieogarniające.
Kolega wyżej super napisał. Sami stworzyliście FAQ, a teraz taki Kabat mówi nam o "strategii wygrywającej", gdzie my po prostu poszliśmy w to co sugerował FAQ. To serio nie jest nawet śmieszne tylko zwyczajnie żałosne.
Nie wiem Radek jak można widząc, że jest masa oburzonych osób walnąć takie zdanie jak to Twoje pierwsze. Nie wiem czy Wy chcecie by gracze odeszli? Czy Wam to będzie na rękę? Musicie mieć w tym jakiś cel, bo jeśli nie macie to trzeba wybrać odpowiedź B lub C z ankiety kolegi powyżej.
Nie zastanawia cały czas jedno. Skoro potrzeba 3-4 sezonów aby dogonić czołówkę z ilością skilli. Tak chodziły informacje od adminów to jakim cudem inni nie dogonią tzw. czołówki ?

Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Chyba że jest coś o czym nas nie informujecie i jest tajemny skill widmo Smile

Co do zmian to już wcześniej informowałem tam jest beton Smile liczyłem że jak dojdzie kabat i Radek to coś się zmieni i będą konsultacje, rozmowy z aktywnymi co zrobić by gra była bardziej konkurencyjna lub grywalna a tu taki zonk. Wstyd.

Ps. Małym promykiem nadzieję było pytanie co do opon czy powinny być w sklepie o sile +4. Niestety to był tylko wypadek przy pracy.

Trochę współczuję adminom bo co teraz zrobić:

Trzymać się dewizy wiemy lepiej od Was i zgodnie z zasadą bierzcie co dajemy a jak wam nie pasuje to ...

Czy opcja nr dwa, przyznać się do błędu, braku konsultacji z gronem osób grających. Cofnąć lub mocno ograniczyć zmiany i rozłożyć je na 2-3 sezony. 

W opcji nr dwa mimo wszystko wyjdziecie z twarzą, podrapaną ale z twarzą.
z tego co pamietam, to nigdy nie ruszali silnika w trakcie sezonu i zawsze trzeba bylo dojechac do konca.
Radek sam napisaleś, ze jak bedzie nie halo, to po sezonie poprawicie znowu, sugerując, że znowu beda zmiany. Jak życ? Jak trenować?
Mala koretka silnika biegowego to powinna koncowy czas zmienic o 0,10-0,20 a nie o 0,50-0,80 to jest duza zmiana, a taka powinna byc przynajmniej z dwusezonowym wyprzedzeniem; a nie w okolicy 10 kolejki dajecie komunikat, że za miesiac wywrocimy gre (minimalnie)

PJ co do opony, to mysle chyba odwrotnie niz Ty. Strach pomyśleć co by ta opona robiła na nowym silniku, jeszcze przy tej dodrukowanej kasie. Na szczescie propozycja opony bylo duzo wczesniej niz informacja o zmianach w silniku.
Grau ja tu dałem przykład że admini potrafią rozmawiać jak chcą i konsultować się .

Ja zadowolony że nie ma opon +4 w sklepie
(29-05-2021, 10:21)GM_Radek napisał(a): [ -> ]Na 420 graczy którzy logują się regularnie problem zgłasza ok 10.

Nie powiem, lekko się zaśmiałem z tej liczby. Radku czy naprawdę myślisz, że problem dostrzegają tylko osoby, które tu się wypowiedziały? To forum nie żyje, nic się tu nie dzieje, a jednak w tej sprawie ludzie mają potrzebę się wypowiedzieć. Jestem pewny, że liczba tych osób jest kilkukrotnie większa. Naprawdę dziwne jest Wasze podejście. Gdzie jest miejsce na realizację swoich dlugoterminowych założeń i planowania, kiedy Wy jasno mówicie, że zamierzacie mieszać w silniku. Bo takich zmian z pewnością możemy się zgodzić, że nie zaliczymy do 'minimalnych'.
Wszyscy zawodnicy Plusików widzą, że coś jest nie tak, to że ktoś nie pisze w tym wątku nie oznacza, że nie widzi problemu. Wink
(29-05-2021, 11:56)pj007 napisał(a): [ -> ]Grau ja tu dałem przykład że admini potrafią rozmawiać jak chcą i konsultować się .

Ja zadowolony że nie ma opon +4 w sklepie

aaa ok  Tongue
(29-05-2021, 11:49)Graudenz napisał(a): [ -> ]z tego co pamietam, to nigdy nie ruszali silnika w trakcie sezonu i zawsze trzeba  bylo dojechac do konca.
Radek sam napisaleś, ze jak bedzie nie halo, to po sezonie poprawicie znowu, sugerując, że znowu beda zmiany. Jak życ?  Jak trenować?
Mala koretka silnika biegowego to powinna koncowy czas zmienic o 0,10-0,20 a nie o 0,50-0,80  to jest duza zmiana, a taka powinna byc przynajmniej z dwusezonowym wyprzedzeniem; a nie w okolicy 10 kolejki dajecie komunikat, że za miesiac wywrocimy gre (minimalnie)

PJ  co do opony, to mysle chyba odwrotnie niz Ty. Strach pomyśleć co by ta opona robiła na nowym silniku, jeszcze przy tej dodrukowanej kasie. Na szczescie propozycja opony bylo duzo wczesniej niz informacja o zmianach w silniku.

Grau tam 0,5 to suma. Pamiętaj że może wyjść tak że Sobek stracił 0,2 a tamten zyskał 0,3. Wtedy już ta wartość jest mniejsza. 

Panowie powtarzam, w trakcie sezonu nic zmieniać już nie możemy. Tak jak Kabat sugerował, być może zaczniemy więcej szczegółów podawać w trakcie komunikatów tego typu. Musimy przegadać, chociaż ja byłem na nie. Żeby nie bylo- prywatnie dostałem kilka wiadomości że jest ok i nie wiedzą ludzie o co wgl chodzi w tym temacie. Zawsze są zwolennicy i przeciwnicy rozwiązań.
Ja Was admini nie rozumiem szczerze mówiąc. Bo jeśli założeniem tych zmian miało być,jak to nazwaliscie, odbetojowanie czołówki. To zmieniając silnik w takim zakresie uzyskaliście efekt ŻADEN, Bo teraz zabetonowaliscie grę w drugą stronę.
Czyli uzyskaliście efekt jak z popularnego powiedzenia...zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Ci co jechali, przestaną jechać,ci co nie jechali zaczną. Zbiór A zamieniliscie na zbiór B.
Przypomnę Wam tylko że sami tu oglaszaliscie że ograniczenie maksymalnej wartości skilla,plus spadki mają właśnie w naturalny sposób wyrównać różnice z początku gry. Teraz administracyjnie postanowiliście przewrócić wszystko do góry nogami,nie naturalnie a sztucznie.
Każdy z nas ryzykował wybierając na początku gry skille, teraz ci co trafili i dobrze wybrali dostaną po dupie.
Jak już chcecie cokolwiek zmieniać to weźcie się za zmiany wymuszające taktykę, może dodatkowy element do skilli jak jazda parą np,która wymusi taktyczne podejście do ustawiania składu,czy jakiś element typu energetyk który był w sps bi dawał przewagę tym co są on-line.
To jest kierunek zmian a nie to co zrobiliście w tym sezonie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29