SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Informacja o wykonanej naprawie w zakładce własnego sprzętu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://www.speedwayhero.com/sprzet

Chciałbym nazwać niektóre silniki w sposób ułatwiający zmiany w trakcie zawodów, ale mam 2 silniki o tych samych parametrach, z czego jeden już był naprawiany w tym tygodniu, a drugi jeszcze nie i nijak nie potrafię w tym miejscu określić który jest który. Oznaczam je 1 i 2, sprawdzam w innym miejscu i wracam tutaj żeby ustawić poprawnie, ale jest to czasochłonne i zbyteczne, bo przecież wystarczyłoby w tej zakładce dodać informację "Naprawiany w tym tygodniu: TAK/NIE". I o taki dodatek wnioskuję.
Jak najbardziej ZA, przydałoby się
Tez jestem za teraz trzeba co chwile sprawdAc
Jestem ZA. Przyda się coś takiego
postaramy się to jakoś ogarnąć Smile
Dodane.

W pakiecie VIP (który posiadasz). jest opcja nazywania silników, korzystasz z niej? To powinno. Ci raczej jednoznacznie pomóc rozróżnić od siebie silniki.

Chyba że w jakimś miejscu ta nazwa nie jest wyświetlana?
Info o mozliwej naprawie przydaloby sie takze w rozwijanym menu "Aktualny sprzet" w zawodach. Wystarczy "T" lub "X"
Mozna by bylo tez skrocic "Potrzebna energia" do "E"
Wtedy wygladaloby to tak w rozwijanym menu:

Nazwa1 - Silnik 1 (22.50 m/s, W: 2, E:5, TS +3, N:T
Nazwa2 - Silnik 1 (22.50 m/s, W: 3, E:5, TS +3, N:X
Nazwa3 - Silnik 1 (22.50 m/s, W: 3, E:5, TS +3, N:T

Nie raz sie zamotalem i pojechalem na naprawianym silniku 2-3 razy, bo wydawalo mi sie ze jade na nienaprawianym, a nie moglem sprawdzic tego podczas zawodow bo zakladka "Tuning i naprawa" blokowala podglad podczas zawodow.
Też myślałem , że będzie to wyświetlane podczas zmianysilnika w czasie zawodów...
Nie, tam nie zostanie to dodane - jest tam i tak już. za dużo informacji. Po to są nazwy silników, aby można je było łatwo rozpoznać.