SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Blad po obozie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam prosze sprawdzic moje dodatki po obozie nie zgadza mi sie jedena umiejetnosc mam +1 a powinno byc +2 przy wybranym obozie przez zemnie dzieki za szybka reakcje bo przez to zle ustalilem wybor umiejetnosci tez przez ta pomylke z obozu bo zobaczylem to po zatwierdzeniu i wybraniu chcialbym poprawic to jak najszybcie bo juz od poniedzialku zaczynaja sie mecze dzieki pozdro
Piotr36 (ID gracza: 114, SpS ID: 9931)
Zdaje się, że rozliczenie obozu będzie dopiero około 23
jak tak to ok poczekam tylko to mnie w blad wprowadzilo i wybralem juz umiejentosci
Przecież obozy wciąż trwają Big Grin
spoko ostatnio zabiebany jestem i nie siedze nonstop na grze myslalem ze juz bylySmile
Wybrałem oboz z formą +5 więc poproszę o naliczenie tej formy
Koledzy w drużynie piszą ze nie maja obozów podliczonych
Dlaczego? Według tej listy skończyły się wczoraj te obozy
otworzylem ten watek i tez nie mam naliczonych obozow nadal koledzy z druzyny tez problem maja
Witam. Ja też nie mam naliczonych obozów.
Ja tam nie chce sie juz bardzo denerwowac bo to juz 4 sezon tego produktu i nadal sa jakies problemy ale tez mam uwazam zle naliczony oboz...a jesli jeszcze sie nie naliczyl toczemu S wczoraj mialem +2 a dzisiaj +1.....??????????? Sorki Panowie Admini ale albo Was jest z duzo i nie ogarniacie.....albo chcecie za duzo ogarna czytaj - grzebac - i jaja sa co sezon. ....Nie ma polskich liter bo nie mam takiej klawy. Powodzenia w nowym sezonie.
Stron: 1 2