SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Godziny skróceń treningu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Mam propozycję, albo pytanie. Chodzi o dodanie godziny skróceń treningu, tak jak to było w speedwaystar. Nie wiem czy temat był już przerabiany, ale wydaje mi się, że pomoglo by to nowym graczom gonić starych graczy.
Zdecydowanie na nie, są spadki skilli i to wystarczy by dogonić starych graczy Smile Nie można od razu w miesiąc zrównać się z graczem który gra 1,5 roku bez przesady
Dokładnie po to jest mocno obniżony pułap maksymalnej sumy. Wydaje mi się, że "młody" jest w stanie po ok. 3 sezonach osiągnąć poziom zbliżony do "starych". I taka proporcja wydaje się dobra.
(10-02-2022, 11:55)NorthernLight napisał(a): [ -> ]Cześć wszystkim. Mam propozycję, albo pytanie. Chodzi o dodanie godziny skróceń treningu, tak jak to było w speedwaystar. Nie wiem czy temat był już przerabiany, ale wydaje mi się, że pomoglo by to nowym graczom gonić starych graczy.

Zdecydowanie na nie ! Nie po to niby robiony był SH żeby kopiować SPSa chociaż w jakimś stopniu do tego zmierzamy
Wczoraj po 2 miesiacach grania sporo namieszales i prawie awansowales do polfinalu IMŚJ, nie sądze by skrócenia byly potrzebne. Myśle, że od przyszlego sezonu dasz rade jechać na równi ze wszystkimi. Powodzenia.