04-04-2022, 20:13
04-04-2022, 23:23
Rozpoczynamy typowanie I kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej
Każdy mecz można typować do godziny jego rozpoczęcia!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.
Orzeł Łódź - ROW Rybnik (09.04. godz. 16:30)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno (09.04. godz. 16:30)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno (10.04. godz. 14:00)
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11.04. godz. 18:00)
05-04-2022, 07:52
Orzeł Łódź - ROW Rybnik 47:43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 52:38
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 54:36
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 42:48
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 52:38
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 54:36
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 42:48
05-04-2022, 17:52
Orzeł Łódź - ROW Rybnik (09.04. godz. 16:30) 47:43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno (09.04. godz. 16:30) 49:41
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno (10.04. godz. 14:00) 53:37
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11.04. godz. 18:00) 37:53
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno (09.04. godz. 16:30) 49:41
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno (10.04. godz. 14:00) 53:37
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11.04. godz. 18:00) 37:53
05-04-2022, 20:55
Orzeł Łódź - ROW Rybnik 52:38
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 54:36
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40:50
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 54:36
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40:50
08-04-2022, 22:25
Orzeł Łódź - ROW Rybnik 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 55:35
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40:50
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 55:35
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40:50
08-04-2022, 23:57
Orzeł Łódź - ROW Rybnik 51:39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 41:49
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 41:49
10-04-2022, 12:47
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 55:35
10-04-2022, 20:43
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40-50
11-04-2022, 08:39
Wyniki typowania I kolejki
Klasyfikacja po 1 kolejce
Rozpoczynamy typowanie II kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej
Każdy mecz można typować do godziny jego rozpoczęcia!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.
ROW Rybnik - Trans MF Landshut Devils (16.04. godz. 16:30)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (17.04. godz. 14:00)
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź (17.04. godz. 14:00)
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (25.04. godz. 18:00)