SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Nagrody za IMKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Gracze startujący w IMKJ dostali podwójne puchary za jedne zawody, wpisy w historii zawodnika również są podwójne oraz w liście multi-medalistów. 
Sprawdziłbym jeszcze jak ma się to z kasą oraz z oponami żeby zaraz nie wyszło, że również dostali po 2x to samo Wink
i oczywiscie wszyscy cichutko siedzą od 5 dni Big Grin
Kasa została na początku cofnięta razem z oponami po 1 naliczeniu, więc z tym się zgadza.

Wpisy w historii i medale zostaną cofnięte (1 raz).
Naliczenie podwójnych pucharów zgłosiłem na SB, bo w błędach jak zgłosiłem, że dostałem z powrotem inne opony nóiż te, które miałem przed cofnięciem, to do dzisiaj nie ma reakcji.
Wpisy w historii/medale/puchary usunięte.

@NorthernLight jest to przydzielane losowo i automatycznie i nic z tym nie będziemy robić.
(12-06-2022, 18:52)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]Wpisy w historii/medale/puchary usunięte.

@NorthernLight jest to przydzielane losowo i automatycznie i nic z tym nie będziemy robić.

Spodziewałem się takiej decyzji, dlatego nie podbijałem tematu. Musicie jednak wiedzieć, że zamieszaliscie w grze, tu zabraliście, potem oddaliście ale inaczej, a jeszcze gdzie indziej zdublowaliscie nagrody. Dla Was, to może nie jest duży problem, ale u mnie dość mocno zamieszaliscie. Wypadałoby też odp. na zgłaszane błędy, bo potem niektórzy gracze mają pretensje, że ktoś błędu nie zgłosił.
(12-06-2022, 20:23)NorthernLight napisał(a): [ -> ][quote="GM_Kuba" pid="5994" dateline="1655052724"]
Wpisy w historii/medale/puchary usunięte.


Wypadałoby też odp. na zgłaszane błędy, bo potem niektórzy gracze mają pretensje, że ktoś błędu nie zgłosił.
Akurat to nie bylo o Tobie, bo widziałem Twoj wpis na SB , ze dostales podwójnie. Ale są tu też inni juniorzy, młodsi i starsi ? którzy juniorami są tylko z nazwy) i dosłownie nikt niezauwazył, że dostal podwójne nagrody. Zreszta nvm
Bardzo przepraszam że nie sprawdzam codziennie profilu i nie sprawdzam czy mi się liczba kolorowych pikseli zwanych pucharami zgadza Tongue
Problem tutaj występował bo po pierwszym przyznaniu nagród: nagle zostały one cofnięte po bodaj 4 dniach (kasa + opona) po czym po kilku dniach ponownie przyznane także zalecam dobre czytanie czatu (a nie takie gadanie dla gadania w tym wątku)
Jedynym potencjalnym problemem może być tutaj fakt, że ktoś zdązył przez 4 dni zużyć taką oponę i dostać kolejną.
Le Cabaret, admini z przypadku bawiący się w twórców gry na zasadzie chybił trafił. Dziwnym trafem nie ma komunikatów odnośnie rekompensat dla graczy posiadajacych konta VIP. No ale to nie istotne, bo jest tyle baboli co chwila, że gdyby za każdego mieli dorzucać graczom tydzień VIPA, to po roku większość miałaby VIP konto na 10 lat. ps. Wyjaśniam, nie mam i nie zamierzam mieć konta VIP bo nie wspieram amatorów. Gdybym kupił vipa, to tak, jakbym dał na wino alkoholikowi, żeby poszedł na odwyk. ;-)
(14-06-2022, 18:58)Ojciec Chrzestny napisał(a): [ -> ]Le Cabaret, admini z przypadku bawiący się w twórców gry na zasadzie chybił trafił.  Dziwnym trafem nie ma komunikatów odnośnie rekompensat dla graczy posiadajacych konta VIP. No ale to nie istotne, bo jest tyle baboli co chwila, że gdyby za każdego mieli dorzucać graczom tydzień VIPA, to po roku większość miałaby VIP konto na 10 lat. ps. Wyjaśniam, nie mam i nie zamierzam mieć konta VIP bo nie wspieram amatorów.  Gdybym kupił vipa, to tak, jakbym dał na wino alkoholikowi,  żeby poszedł na odwyk.  ;-)

Ludzie dajcie sobie coś na wstrzymanie. Gra jaka jest, jaka jest, ale lepszej nie ma. Wszyscy w nią gramy i przeżywamy emocje (przynajmniej ja tak odczuwam, kiedy czytam komentarze na czacie w trakcie zawodów), więc postarajmy się coś zrobić, żeby ta gra się rozwijała. Zdarzają się błędy, jak w każdej grze (np. FIFA 2022, kogo nie w**iła ta gra, niech 1szy rzuci kamieniem), ta gra jest darmowa, więc jej twórcy maja prawo popełniać błędy, tym bardziej, że nie zajmują się tym zawodowo, tylko prywatnie. 
Jestem w tej grze od niedawna i czytając posty na forum, dot. gry, to ich większość jest negatywna, to nie zachęca do grania i pewnie też nie zachęca do rozwijania tej gry przez twórców, prawdziwym problemem będzie kiedy ta gra się "rozleci" i zostaniemy z niczym, a tego wielu z nas by nie chciało.
Stron: 1 2