SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Brak zawodów IMKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie. Zawody są w kalendarzu, więc nie wiem czy to błąd, czy twórcy gry zrezygnowali z tych zawodów?
Ze względu na małą ilość juniorów zawody IMKJ są czasowo zawieszone.
to po co są w kalendarzu xd
Bez sensu, jesteśmy stratni, mogliśmy podbijać formę na tych zawodach. SK też będzie zawieszony? Nie wspominając już o IMSJ i DPSJ. Co raz dziwniejsze decyzje podejmujecie. Nas karzecie za to, że nie potraficie przyciągnąć nowych graczy?
Poza tym, to takie info, że zawody się nie odbędą, to powinno się podawać wcześniej, a nie 2 dni po nieodbytych zawodach.
Bez sensu to jazda w zawodach z samymi botami Big Grin
IMSJ akurat na pewno będzie bo z każdego kraju nazbiera się trochę juniorów.
(19-08-2022, 21:37)Tomicek napisał(a): [ -> ]Bez sensu to jazda w zawodach z samymi botami Big Grin
IMSJ akurat na pewno będzie bo z każdego kraju nazbiera się trochę juniorów.

Jeśli beż sensu jest jazda z bootami, to zawieśmy też mecz mojej drużyny w niedziele, bo też jedziemy przeciwko bootom. Dla Ciebie, to jest bez sensu, a dla mnie nie i chciałem zagrać w IMKJ, ale Admini chyba myślą, że nagle pojawi się kilku, albo kilkunastu nowych graczy i odwiesza IMKJ, czy jak?
Znowu podejmowane są decyzje, które nie wynikają z regulaminu gry, tylko wg widzimisię twórców gry, al Ok mają do tego prawo, ich piaskownica i ich zabawki