Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
to jest brak szacunku dla graczy, którzy uczciwie budują swoją formę, wykupują Vip oraz tokeny.
avatar
@HeMan - dlatego myślę, że ma juz sensu tracić czas na tą grę.
avatar
@Przemek85 zgadnij. Złapani zostali wielokrotni medaliści SpS i SH więc trzeba wszystko pod dywan zamieść. Leszczy zbanują a tych nawet pozwolą posiadać drugie konto
avatar
Siemanko Panowie
avatar
Po za tym narpade irytuja mnie graczy, ktorzy lubia wygrywać oszukując. Jaka to przyjemność ? Mysle, ze to juz moj ostatni sezon
avatar
powinna byc infromacja jaki pkt regulaminu został przekroczony i jasna informacja jaka jest kara. Skad mozemy miec pewność, że kolejni gracze beda ukrani podobnie ? A moze wg aktualnego humoru tworcow gry
avatar
za co i jaką kare otrzymali zawodnicy ? czemu nic nie wiadmo tylko plotki jakies slychać. Po co takie ukrywanie tematu ?
avatar
Zmiana nawierzchni na imk powinna być zablokowana. Kolejny sezon z rzędu zmienia nawierzchnie z grząskiej
avatar
Pietrek w dani jest to samo Smile wystarczy jakas literka w jednej rubdzie finalowej i wsumie po medalu masz
avatar
każdy kraj ma swoją specyfikę, np. na Czechach są 3 półfinały gdzie na klubowym wozisz komplety, a potem 3 rundy finałowe totalna masakra
avatar
@"#Tomo" Niemcy wiedzą co szprechają Tongue
avatar
Tak, zgadza się, że większy pech może łatwo pozbawić szans na dalszy awans w PL
avatar
Pietrek, Graudenz, Retrac po tym sezonie posypuję (ale tylko trochę Big Grin ) głowę popiołem i zgodzę się, w PL łatwiej o kasę i wyniki przynajmniej póki co. Wiadomo że wszystko zależy od grup i podejścia w każdej narodowości ale faktycznie mamy trochę mniejszą spinę na początku. Co nie zmienia faktu że strzelisz 0/2 w ścieżce w jakiejś 1/4 czy 1/2 i jesteś szybko odstrzelony ale o tym już gadaliśmy
avatar
nie znam ;p
avatar
a co , znasz moja specke?
avatar
odezwala sie osoba co na 6 turnieji ma 3 razy swoja nawierzchnie
avatar
dzieki Smile
avatar
fakju
avatar
jezeli pogoda zmieniala tor to tak,
avatar
na 11 turnieji przejec halem 2 razy na swojej nawierznchi i to w 1 czy 2 tygodniu gry czy to jest normlane
avatar
w 7 sezonie tez zmarl komuś tata i wtedy lajtowo za niego kumple odjechali do konca sezon. Jak to sie mówi: Ich ból byl wiekszy niz mój Wink Big Grin @HeMan nie wiem, nie mieszam sie, nie mam zamiaru pozniej przeprosin pisać Tongue
avatar
@pietrek no wiem ^^
avatar
@Graudenz to zależy kto te multi ma.
avatar
a tu coś dostałeś ?
avatar
Ja jeszcze w SpS, dostałem karę w wysokości 300h skróceń które mi odebrano, czyli tak jakby ban na 12 dni Smile
avatar
Gracz offline robi 9pkt podczas gdy 13 graczy jest dostępnych całe zawody Big Grin jeszcze ten sam gracz poprawia swój czas z pierwszego biegu... trochę słabo to wyglada Wink
avatar
Człowiek chce pomóc to jeszcze dostanie sam po dupie Tongue
avatar
ok nie chce mi sie szukac , ale gdzie polecialy bananki ??
avatar
Monti domagałeś się banów to masz ;p
avatar
Arek odpiszesz priv w końcu w sprawie bana? Bo robi się szambo
avatar
ale co wam z multi jak wy i tka jezdzic nie umiecie
avatar
Grau nieprzypadkowo w pewnych drużynach (jeszcze w sps), ci co akurat jechali bieg się logowali, a ci co nie wchodzili na offline Tongue coś w tym jest
avatar
przerywamy program, bo mamy wiadomość specjalną: dwa Filety dostały karę w internecie, na miejscu jest już redaktor tvp Big Grin
avatar
Kapusta, bo tu nie chodzi o multikonta teraz. Za multi pewnie zawsze beda bany
avatar
haha Big Grin
avatar
avatar
Pietrek nie napisalem nigdzie , ze 90% to multi, tylko, ze 90% tych co wchodzi na konto kolegi robi to umiejetnie
avatar
kar jakieś się posypały ?
avatar
ale to wpisujesz po emotce co jest a nie przed ;P
avatar
dupa, bo 8 znaków musi mieć!
avatar
12345 Big Grin masz moje
avatar
90% graczy jedzie na multi? Big Grin ja też chcę czyjeś hasło w takim razie
avatar
co tu się wyprawia kolejna aferka widzę
avatar
a dla czego niektozi maja szan se a niektozi jej nie maja .. ja mam zawodnikow co musze jechac z botem przez multikonto .. wiec cieszcie sie ze ma tylko kare
avatar
Wg mnie robocie wielki błąd tak karajac i tyle. Raczej po sezonie odejde z gry bo to jest chore. Bawcie sie dobrze
avatar
Również polecam sprawdzić vpniarzy i wchodzących incognito o ile dacie rade to zrobić i zostanie garstka graczy. To jest zabawa i nie walek jak w innych menago ze połączenie ip i wspolny transfer = sie kara (sam kiedys taka gdzies dostałem) ale nikt nie szalal bo logowanie bylo jedno i nikt z premedytacja 2 kont nie prowadził
avatar
ogolnie ta aferka bedzie "cicha" bo za uszami ma pewnie co piąty gracz w tym temacie, tylko 90% robi to umiejetnie. I tyle. Spadam siema
avatar
wyłapujecie tych robią to na gołą klate, ciekawe co z tymi, o ktorych pisalem o 11:24. albo sie ma 100% skutecznosci albo lepiej dac sobie spokoj. Zreszta nie przyszedlem sie tu spierać w Waszymi decyzjami. PIS JOU
avatar
ale nie będziemy karali inaczej czy lżej dlatego, że ktoś jest czołowym zawodnikiem a ktoś dopiero rozwija karierę
avatar
tutaj akcja spektakularna, bo nagle ekipa z Elipy cierpi, a za chwilę okaże się że kilka innych kont poleciało ale z lig niższych i o tym zwyczajnie jest cicho, bo tam nie jest to tak widoczne Wink
avatar
sprawdzamy na bieżąco i nigdy nie wiadomo kiedy kolejni wpadną
avatar
ale my nie twierdzimy że załapaliśmy wszystkich i koniec akcji
avatar
a Wy dalej przytacie w grze , sytuacje z zycia. To tez przytocze... Zachowujecie sie jak policja na stadionie podczas awantury, dymi duzo wiecej osob ale wszyscy uciekaja, lapią tylko tych co sie poślizgneli na murawie Big Grin a potem do tych dwóch sierot dorabiana jest historia o sukcesie policji Wink
avatar
Nie mam do Was zadnych pretensji, że zostali ukarani, absolutnie. Ale kara powinna działać troche inaczej, bo indywidualnie ta kara rozejdzie sie im po kosciach do przyszlego sezonu, a druzynowo umoczeni jesteśmy na dluzej. Wiec na moje kary sa dotkliwe, ale nie oszukujmy sie, Niezbyt przemyślane w przôd
avatar
ROW zatrudnił Griszkę, który "pechowo" najadł się jakiegoś mięsa nafaszerowanego sterydami... ROW poleciał do 1 ligi... ot taka kara
avatar
kariera juniora jest krótka, rownie dobrze mozna bylo ich zbanowac na indy na 2 sezony wykluczajac z dziesiatek zawodow imkj/bk/sk pozbawiajac ich szans na medale, ktorych juz nigdy nie beda mieli szans zdobyc, kilkadzisiat zawodow mniej do zarobku, kilkadziesiat zawodw mnie do budowania formy. To bylaby kara indywidualna. Zabrac forme jak najbardziej, personel? OK. Ale cofanie w rozwoju o kilka miesiecy.... I zacznie sie sezon 3 znowu beda jechac w indy o medale wszedzie a druzynowo nadal bedziemy w bagnie, ot taka kara
avatar
nie zespuli nam sezonu (1) tylko Wy, sezony (kilka) kare dostali za logowanie w szwecji 2.02 to dlaczego Polska druzyna ma cierpiec klika sezonów. Tylko o to chodzi. Dwa ogniwa nie zawiodly w Polsce...
avatar
Arek napisał dobrze - czemu nie masz problemu do kolegów ze swoim postępowaniem zepsuli Wam sezon? Tak wygląda gra zespolowa- zawiodly dwa ogniwa i przez to zespół jest słabszy. I nie ma tu Grau znaczenia kim jest osoba ukarana- dla mnie to ID które jest powiązane z drugim ID.
avatar
popieram Graudenza, a porownanie hasla do jakiejs tam gierki z kontem bankowym to chyba troche nietrafione Big Grin zasmialem sie nawet
avatar
ale cóż zakasamy rękawy i lecimy dalej
avatar
bo złapaliście szara myszkę i pokazujecie jacy silni jesteście i jakich to narzędzi nie macie, to może teraz pora wziąć się za vpniarzy, co sie logują cały tydzień z Polski, sobota Honkong, niedziela Londyn Wink i za tych z trybu incognito, co sie siedzą i smieją teraz. ja pretensji nie mam, napisałem, że kara jest karą i to rozumiem. Chciałem tylko pokazać, że kara ściąga w dół ich drużyny i postronnych zawodnikówm, a mozna było ich ukarac inaczej. tylko tyle
avatar
każdy ma swoje konto i pilnuje swojego. nie możesz być na zawodach itp - twoja strata. Najbardziej mnie zadziwia, że pozostali gracze z drużyny mają pretensje do adm, a nie do kolegów, którzy złamali regulamin. No chyba, że go nie znają... jak to takie niewinne, oceniajac oczywiście w odpowiednich proporcjach, dajcie kolegom loginy do kont bankowych. wejdzie raz, cos tam sobie wypłaci, a wy tylko go po łapkach klepnijcie, bo to przecież jeden raz...
avatar
alternatywą jest ban i 2 BOTy w drużynie, myślisz, że to pociągnęłoby Was w dół w mniejszym stopniu?
avatar
np ja z Sobkiem nic nie zrobilismy, a ta kara ciagnie nas w dol przez najblizsze sezony
avatar
no tak kara karą, ale zamiast uderzac indywidualnie w zawodnika, bardziej uderzaja w cala druzyne i wykluczaja Nas z rywalizacjo na 2-3 sezony, a czym zawinila reszta zeby tak obrywac? :/ trzeba bylo im dac bana na indy np na przyszly sezon czy cos, mniejszy zarobek by mieli, zabrac tokeny zebrane, wyczyscic garaz, rozne mozliwosci sa a daliscie tą ktora uderza tez wgraczy, ktorzy nic nie wiedzieli. Rozumiem , ze te kary to nowa sprawa dla Was, ale czy nie zabraklo czasu na przeanalizowanie ich?
avatar
I to że napisałeś na forum zgłoszenie - super dzięki, nie mamy jednak obowiązku i nie jest to smaczne do końca publicznie opisywać każdy przypadek. Zasada jest prosta: nie ma bana, nie ma dowodów u nas. Są dowody na multi, jest ban.
avatar
Monti to że nie spowiadamy Ci się z każdego sprawdzenia gracza pod kątem multi to nie znaczy że nic nie robimy.
avatar
Jakbyśmy podeszli zero jedynkowo do tematu to byłby to twardy ban i to nie jeden u Was w klubie. Zasady są jasne i obejmują każdego tak samo.
avatar
Sobek jest regulamin. Wczoraj gadałem z Fracha face to face i przyznał rację. Mówi że popełnił błąd i bierze karę na klatę. Jak facet.
avatar
ban za oskarzenia kogo
avatar
Ohydne te działania. Arek mi napisał, że mam bana za oskarżenia w kierunku administracji, że nic nie robią. Do dziś nie wyjaśnił mi sytuacji, bo nie odpisuje, wiec uważajcie Big Grin
avatar
Co by za tydzień miec spokojniej
avatar
Jutro to musze przypieczętować :p
avatar
Sobek, na znak protestu jutro pojedź na klubowym ;p
avatar
Ogólnie chora akcja gra dzis stracila w moich oczach
avatar
W dzisiejszych czasach to internet do wiadra albo do plecaka
avatar
pewnie i tak podejdziesz pod moje okno żeby złapać wifi xd
avatar
Big Grin
avatar
A dasz mi sie zalogowac na Twoim tel jak bede w Grudziądzu w kwietniu?
avatar
No jo xd
avatar
To trzeba nylo sie zalogowac
avatar
Sobek a zobacz moje powiązania z jednym z Filetów, kto byłby tak głupi żeby dać poprowadzić konto rywalowi z ekstraligi xd
avatar
wlasnie jaka kara
avatar
jak my bysmy wiedzieli ze tak mozna to bysmy tez mieli 1 miejsce w tabeli
avatar
Zdarzyło się raz okej ale więcej niech sue nie zdarzy bo beda kary. To nie trzeba kary wrzucić od razu i to srogie
avatar
Ja tam nawet nie wiem jakie tam były za to kary.
avatar
Dla mnie po prostu jest to niepojete
avatar
Ale tak jak mówię, zasady dla wszystkich powinny być takie same niezależnie jakie one by nie były
avatar
Nawet jakby byl zapis ze kazdy raz moze sie zalogowac przez innego użytkownika na x sezonów to tez krzywdy nikt by nie mial
avatar
daj spokój Sobek , bo jeszcze Nam zaraz złoto odbiorą (a potrafią Big Grin ) kumpel stanal na wysokosci zadania i zalatwil ziomalom medal, czego nie rozumiesz xd
avatar
Phoenic jeśli o mnie chodzi można odpuścić, tylko niech wszyscy mają jasno napisane, że każdy raz może się u kogoś zalogować
avatar
Nie powinno byc ale jesli zostalo wyryte jedno to bym najpierw rzucil ostrzezenie a nie jakies kary z kosmosu
avatar
Jednorazowy przypadek na powiedzmy 10 sezonów gry, albo już serio jakieś szczególne wydarzenie losowe ja bym dopuścił, ale moje zdanie jest tutaj mało warte xd
avatar
A jak uważacie, że powinna być możliwość takiego logowania się to należałoby wcześniej taki temat zarzucić. Będzie zaakceptowany to będzie można się logowac
avatar
a nie ktoś na moim koncie
avatar
ja po wyłapaniu przez adminów musiałem udowodnić, że to rzeczywiście byłem ja
avatar
Po ostrzeżeniu wiafono kolejny raz juz nie na zmiłuj
avatar
my 2 pierwcze mecze przegraklismy bo niebylo po 1 zawodniku jakbysmy m0ogli sie zalogowac to zmaiast byc na 5 miejscu moze bysmybyli teraz na 1
avatar
Nawet jak sie zalogowal to ostrzezenie powinno pojsc chyba ze robil to nagminnie
avatar
Sory za błędy szybko na tel :p