Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
nie, trening kosztuje 8 tokenow, a jezeli nie masz vipa to za dodatkowe 10 mozesz sobie ustawic automat na start nastepnego
avatar
czyli wg. tej nowości o tokenach. Jeżeli mam 230 tokenów to mam ...23 treningi?
avatar
Ale spokój Smile
avatar
1,2,3 ....działa!!! Smile
avatar
pasuje dzięki Wink
avatar
i już Big Grin
avatar
będzie zronione
avatar
nie jest to priorytet Big Grin
avatar
Zajmie się ktoś tym? Czy samemu trzeba liczyć? Big Grin
avatar
avatar
Też tak mi się zdawało Tongue
avatar
Zdecydowanie umarło Tongue
avatar
i umarło Tongue
avatar
Zyje zyje Smile
avatar
Forum "żyję"
avatar
no siemka Tongue
avatar
dobra juz tydzien widze ta sama wiadomosc wiec siema Smile
avatar
kapusta ty musisz zmienić dilera naprawdę. Pytam w 1, 4, 5 biegu ludzie nie znali ścieżki że przegrywali? Znali, więc co gadasz głupoty? Poza tym skąd pomysł, że przy silniku 22,9 ZAWSZE przegrasz jeśli nie trafisz ścieżkę? Najpierw musiałbyś choć raz tak pojechać żeby się wypowiadać
avatar
no jak w black jacka fifty fifty
avatar
tylko że jakby nie było przy 1 i 3 biegu no jednak trzeba mieć farta ze ściezką mimo wszystko
avatar
mozesz nawet wystawic 22.90 jak nie trafisz w sciezke to uja wygrasz;p
avatar
aa to fakt Kabat Big Grin
avatar
Premiować, nie znaczy dawać 100% gwarancji zwycięstwa. Nie wiem jak wy jeździcie ale ja tam z nieobecnymi nie mam większego problemu. Ale to może dlatego że nie wystawiam na nich hulajnogi
avatar
Akurat ten przypadek jest zawsze offline na każdych zawodach indywidualnych i w pierwszej fazie zawodów robi zazwyczaj 3,3, ba nawet i potrafi poprawić czas w drugim swoim biegu Smile
avatar
Gra miała premiować osoby online a nie sprawiać, ze nieaktywni gracze robią komplety Smile
avatar
Kapusta: bzdura! Tak jak było napisane jeśli ktoś jedzie hulajnogą na nieobecnego z dobrym przygotowaniem bo liczy na punkty TYLKO DLATEGO, że kogoś nie ma, to proszę cię. A co do ścieżki, to w pozostałych 3 biegach jego rywale nie wiedzieli jaka ścieżka, że przegrali? Wystawili gorszy sprzęt, gorsze skile to się nie ma potem co dziwić. Nie wiem w ogóle skąd u niektórych przekonanie, że jak kogoś nie ma online to musi od razu przywozić zera? Tak tylko podpowiem, że gracz ofline dalej ma takie same skile i dalej może mieć przyzwoity sprzęt ustawiony a nie klubowy
avatar
jezeli gracza nie ma i robi po 14 pt to znaczy ze nadal szczescie wygrywa zawody wystarczy trafic w sciezke 2 razy i tyle co tu wiecej mowicSmile albo reszta nie umi jezdzic .. to tez moze byc problem
avatar
wyjście z założenia rywala nie ma to i tak z nim wygram, nawet na hulajnodze niekoniecznie musi dać efekt Big Grin
avatar
np. sprzęt typu 22,2 wobec 22,5 rywala przy zbliżonych skillach, formie, energii
avatar
Na jakiej zasadzie podarowali? Tongue
avatar
i mógłbym Wam od ręki podać 3 punkty, które sami mu "podarowaliście", czy było ich więcej musiałbym już dokładniej policzyć
avatar
skille... no cóż, powiedziałbym, że się do tych zawodów przygotował pod każdym względem, nie tylko skillowym
avatar
trafił ścieżkę, pogoda się nie zmieniła więc zębatkę miał dobrą Tongue
avatar
aghhha dokladnieSmile
avatar
Zaraz dostaniesz odpowiedź że trafił ścieżkę pogoda się nie zmieniła więc zębatkę miał dobra i ma zajebiscie rozwinięte skille i wygrał
avatar
Znowu to samo, gracz offline całe zawody robi 14pkt Big Grin
avatar
avatar
"Te tokeny się nam po prostu należały" - tak ktoś już mówił 2 albo 3 lata temu Big Grin
avatar
Nie ma tematu, tokeny się nie należały Tongue
avatar
Witam. COś nie tak bo nie można pobrać tokenów za kibicowanie IMŚJ 1-7 w innych ok
avatar
Pewnie na początek tygodnia Wink
avatar
kiedy losowanie BK?
avatar
już znalazłem, akurat w tym przypadku suma czasów, bo 3, 2, 1 i 0 były dokładnie takie same Big Grin
avatar
Liczba trójek
avatar
co decyduje o kolejności w IMK, jeśli dwoch zawodników w generalce ma tę samą ilość puktów?
avatar
ŁD
avatar
avatar
byl błąd i bedzie nowe losowanie Imśj
avatar
Dlaczego jadę w imsj skoro 11 byłem w imkj Tongue
avatar
podobno masz babcie z Łotwy i oni mocno zabiegajao Ciebie Tongue paszport w 2 dni dostaniesz Big Grin
avatar
Big Grin
avatar
Nie bój sie mnie przyjacielu
avatar
Skazany na Sobka
avatar
nie ma - mamy przypisane losuj parę Grau-Sob razem Tongue
avatar
czyli jest szansa, ze nie trafie na Sobka Big Grin
avatar
losowanie trzeba będzie powtórzyć
avatar
Spoko Wink
avatar
Nie sprawdziłem wszystkich*
avatar
A faktycznie, sory nie sprawdziłem
avatar
Bo sa osoby ktore nie powinny byc Smile
avatar
Z tego co widzę wszystko jest okej to po co losować od nowa? Smile
avatar
avatar
I losowanie nowego imsj zostalo
avatar
jeszcze stary wpis w historii do usuniecia
avatar
Przyjdzie Arek, pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy i pogromca uśmiechów dzieci i ci zabierze Big Grin
avatar
bedziesz miał na minusie konto Tongue gorzej jak nie naprawią błędu i jutro zrobisz komplet na oponie +4
avatar
ja dostałem złoto i 13 k za 2 miejsce, co się stanie jak tą kasę wykorzytam na zakupy? Tongue
avatar
dokładnie prosimy o spr nagród Big Grin
avatar
To u ciebie mogłoby tak zostać Big Grin
avatar
za 3*
avatar
ja złoto za 1 Big Grin
avatar
U mnie też źle Tongue
avatar
@Phoenix mi się podoba, złoto za 2 miejsce Big Grin
avatar
błędnie naliczyło nagrody za IMKJ
avatar
do czego to doszlo ze ludze wygrywaja zloto w imk i usuwaja konta https://www.speedwayhero.com/profil-44 i nastepny klub w ekstralidze jedzie z botem 2 sezon 2 raz druzyna meczy sie przez jakiegos idiote z botem teraz sobie szukajcie kogios.. pol seoznu masakra
avatar
Czy nie powinno być jawne co chłopaki dostali za te logowania a nie takie cicho sza ?
avatar
Przecież Cobra zawsze pisze nie od rzeczy bo to taki mały szczekający york Smile cwaniakuje na forum i w grze bo kryje się pod nickiem. Zbędne gadki, aby siać ferment.
avatar
bo tak trochę słabe są takie komentarze gdzie być może ktoś Ci to na pw napisał a Ty po prostu to łyknąłeś
avatar
ale to masz jakieś dowody? czy zbędnie siejesz fermet niepoparty żadnymi racjonalnymi argumentami?
avatar
Jesteś tak głupi że aż śmieszny Big Grin
avatar
ja widzę, że tutaj dyskusja na temat kary dla kolesi admoinów. Chodzą słuchy, że dla testerów i aktywnych jest osobny taryfikator. Stąd niektórzy za multi dostają ostrzeżenie, a za logowania kolegów na onto krótki ban. Taka to gra. Poza tym wskazująć błędy też masz fory, ale dowodow na to nie mam, natomiast są takie głowy, że osoby mające takie możliwości idą na układ i stosują wobec winnych łagodny wymiar kary.
avatar
@Tofik Taktyka tez sie ustawia?
avatar
Fracha Ty to w realu biegasz za adminami, to na PW już nie odpisujq Big Grin
avatar
Graudenz co ty pieprzysz po co właził wystawiać sprzęt , nie wystawił to automat wystawia i wszystko w temacie
avatar
Panowie troche nie w tenacie kto za co i jaka kare dostal ?
avatar
Wszyscy szczekają, a jak się im PW napisze z zwykłym pytaniem dotyczącym jego wpisu obrażającego niby "oszustów" to nawet nie odpiszą. Smile Tongue
avatar
@zbigg88 Dobra dobra Smile Przecz z oszustami powiadasz, a z komunistami tez?
avatar
i dzięki za informacje
avatar
wzajemnie
avatar
mi sie tez za papuge nie chce robic caly tydzien, mnie sprawa nie dotyczy. Zapytales , odpisalem. Milej niedzieli
avatar
Szczere wyrazy współczucia dla kolegi!! Jendak tego typu sytuacje moze miec kazdy z nas i nie jest to do zweryfikowania
avatar
na stos
avatar
Nie było z nim kontaktu ale skoro ktoś mógł się zalogować na jego konto. Można rzec że to było robione nie po raz pierwszy. Nie mogę być obecny to nie. Jade na klubowym sprzęcie, po to jest ta opcja. Tyle w temacie. Precz z oszustami
avatar
koledze zmarł tata jak Cie to tak interesuje i nie bylo z nim kontaktu, ktos wszedl mu wystawic sprzet na szwecje, wystawic tylko, nie odjechac mecz. Naprawde zuchwale oszustwo na miare 21 wieku, jeszcze w obliczu tragedii. Tak tak Magnus worek medali, to zasluga tego jednego wtorkowego zalogowania Big Grin wez Ty rozpęd i.. dalej juz wiesz co
avatar
bo moim zdaniem jakiekolwiek prezwinienie, ktore w jakikolwiek sposob moze dac przewagę graczowi jest ZŁE i nie ma tutaj malych czy duzych
avatar
Phoenix tzn, ze malutkie przewinienia to mozna robic. To wypiszcie jakie to są te malutkie przewinienia, zeby kazdy mogl skorzystac
avatar
takie jest Twoje zdanie moje moze byc inne
avatar
skad mamy to wiedziec?
avatar
moim zdaniem kara znacznie poważniejsza od przewinienia
avatar
No rzeczywiście złamanie tego punktu regulaminu dało im worek medali Big Grin Ostrożniej z nazywaniem kogoś oszustem, bez jakichkolwiek podstaw