Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
Nadal Poszukiwany zawodnik do klubu Angielskiego ( liga 2.1 - Ipswitch Witches )
avatar
https://speedwayhero.com/forum/showthrea...17#pid3917 - wyniki typowania SEC w Bydgoszczy
avatar
https://speedwayhero.com/forum/showthrea...14#pid3914 - wyniki typowania IX kolejki Eligi
avatar
Zakrzak, żeby jeszcze potrafili czytać... Wink
avatar
Panowie zarzadzajacy grą spojrzą na wątek spadku formu w trakcie urlopu?? Pytania -> spadek formy
avatar
Szukamy zawodnika do drugiej ligi angielskiej,nasz tor to Twardy Smile i szukamy zawodnika do 1 ligii polskiej,również tor twardy. Zainteresowani pisać priv na ten nick Smile
avatar
Zębatka i opony były zmienione i nie wchodziło. Ale zmieniłem jeszcze raz na inną oponę i było ok. Później zmieniłem samą oponę i jest już wszystko w porządku. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
avatar
nie da się ustawić silnika ani opon pozostawiajac zębatkę treningową
avatar
zębatki nie zmieniałeś? Wink
avatar
Nie ma już tematu. Udało mi się.
avatar
Cześć Kabat nie mogę wstawić silnika na dzisiejszy mecz, wyskakuje mi okienko że błąd i spróbuj później. Próbuję od 5 rano i nic a mecz za 6 godzin.
avatar
nie, za wulgaryzmy, krytyka krytyką ale poziomu rynsztokowego nie będziemy tolerowali
avatar
bany za prawdę panowie Big Grin
avatar
Dzięki
avatar
za wczoraj Tongue
avatar
Witam Arek, również chciałbym się dowiedzieć za co konkretnie dostałem bana
avatar
no i spoko, przynajmniej wiem za co, nie twierdze ze jestem bez winy
avatar
bardziej o wulgaryzmy chodziło, bo sobie za bardzo popłynąłeś
avatar
a 30.05 juz kojarze, co ten troll co gra od 2 miesiecy i sobie w Filety morde wycieral. Taki zawsze bedzie jechany
avatar
ale 4.06 nie obrazalem nikogo. Wysmialem tylko gre, bo napisalem przed zawodami, ze jak pogoda sie nie zmieni to podaje podium i faktycznie pogoda sie nie zmienila i trafilem 4 osoby z TOP5 co naturalnie wysmialem
avatar
30.05 i 04.06
avatar
to jak Radek rozdaje bany po cichy za wpisy z sprzed tygodni, to niech chociaz pisze za co, albo przekierowuje w celu wyjasnien do Siebie a nie do admina, ktory nie wie ocb
avatar
w banie jest napisane, ze w celu wyjasnien prosze pisac do Arka , pisze do Arka, a on, ze nie wie za co ban ale pewnie zasluzylem Big Grin czyli dostalem bana do lipca, za jakas wiadomosc np z kwietnia-maja? grubo
avatar
@Graudenz a to ważna jest kolejka, w której "się wygłupiasz"? skoro masz blokadę to pewnie zasłużoną, ale nie sprecyzuję, bo nie zajmowałem się tym
avatar
@GM_Arek ta blokade dostalem, za którą kolejke? bo wczoraj Nic nie napisalem
avatar
https://speedwayhero.com/forum/showthrea...47#pid3647 - wyniki typowania 1 kolejki Bauhaus-Ligan
avatar
avatar
avatar
avatar
Pilnie poszukiwany zawodnik do klubu Ipswich Witches ( 2 league, group 1 ) !!!
avatar
Dziwnie sie to zbieglo czasowo ze kazdy artykul bez wywiadow Big Grin lecz w takim razie jestem spokojny :p
avatar
@Malina_a nie, redaktorzy nie mają zakazu robienia wywiadów z zawodnikami. Osobiście w Szwecji nie robiłem bo byłem na wyjeździe i nie miałem czasu, od przyszłego tygodnia już będę pisał do graczy Wink
avatar
Przemo zdominował plebiscyt...wyniki za 20 minut !
avatar
Czyżby redaktorzy mieli zakaz robienia wywiadów do gazetki? ;>
avatar
Smile hahahah
avatar
Dla wielu graczy w tym i dla mnie sezon stracony , bo nie nadrobią tego co budowali przez dwa sezony , szczerze to aż odechciewa się dalej w tym uczestniczyć .wozić olimpiady bo komuś zachciało się nagle zasady gry zmieniac, to nic fajnego .
avatar
Teraz będa ogłoszenia nast.treści...szukam zawodnika z K minimum 10, reszta nieistotna...do tego się ta gra sprowadziła właśnie Tongue
avatar
z tego co widzę, to był atut własnego toru, a teraz będzie atut "własnej" pogody
avatar
u mnie GMT + 2 dałem i wszystko juz ok
avatar
ja mam GMT+1 i jest wszystko OK
avatar
ustawienia/opcje w profilu
avatar
avatar
avatar
no właśnie
avatar
hmmm teraz jest 23:06
avatar
proszę na to uważać przy typerze, a Kabata proszę o sprawdzenie w czym problem
avatar
przekłamuje o 2 h
avatar
coś się z czasem pierdzieli na forum
avatar
22:23
avatar
avatar
avatar
avatar
Marzyles kiedys o ssojej karierze zuzlowej ? Tak. Chcialbys byc kiedys w ekstralidze tak ale jest maly problem gdzie do ekstraligi jak geacz offline z dupy robie lepsze wyniki...superhero jakis ... Musze brac 22.80 silnik na gracza offline ...
avatar
Najlepszym rozwiązaniem będzie możliwość ponownego wyboru skila (do obecnj sumy)
avatar
Wytłumacz mi na co tutaj czekać, czego nie jestes w stanie przeanalizować?
avatar
Ja niczego nie bronię Smile napisałem, aby poczekać z opiniami Smile
avatar
monti wszyscy wiemy czemu bronisz tej decyzji Wink żadna kasa nie miała na to wpływu Wink
avatar
jest kasa są wyniki Smile
avatar
No widzę występy. Tamten sezon na klubowym, a w tym 3 silniki do manewru w meczu Tongue
avatar
Bunge hahah w punkt Big Grin
avatar
zobacz na swoje występy w tamtym sezonie oraz w tym i porównaj Big Grin i nie zasłaniaj się obozami, formą czy specką Wink
avatar
Tydzień czasu nowego sezonu, a co niektórzy płaczą, że im nie idzie - zaczekajcie może z opiniami do czasy, gdy wbije każdy max formy. Widzę, że forma, obozy i specka odeszły w zapomnienie haha
avatar
To co zostało wykonane w trybie pilnym to nieporozumienie i kpina z graczy. Zmiany wykonuje się etapami aby gracze mogli się przestawić .
avatar
Po spotkaniu w lidze szwedzkiej miałem taką nadzieję, że forma, ścieżka, specjalizacja itd... Ale po kolejnych zawodach w anglii i na łotwie te trzy zera w szwecji to nie był przypadek.
avatar
JAk się usuwa konto można później wybrać ten sam nick (czy jest jakaś blokada na nazwe) ???
avatar
@Dagomir - rozumiem, że kwestie takie jak specjalizacja, forma, ścieżka dogłębnie przeanalizowałeś? Wink
avatar
@mateuszzg - wyszlo całkiem nieźle, co podawane przez Was tu i na PW przykłady paradoksalnie potwierdzają Big Grin
avatar
w aktualnosciach z 24 kwietnia wyraźnie jest napisane że postanowili dokonać MINIMALNEJ korekty silnika biegowego. po tej ich korekcie w jednym meczy zlapalem 3 zera w szwcji podczas gdy w calym zeszłym sezonie tych zer było cztery.
avatar
Chcieli dobrze, wyszło jak zawsze
avatar
Taka kosmetyczna ze mimo trafionej sciezki, nakoksowane na dana nawierzchnie + dobry w dana pogode i mnie wozi chlop co 2 miesiące temu konto zalozyl gdzie na poprzednim silniku by 2s przegrał no ale wszystko jest ok Big Grin
avatar
Kosmetyczna zmiana pietrekSmile
avatar
Dobra Zmiana Smile
avatar
Obwoze zawodika w 1 seri. W 2 seri zmienia sie pogoda zmieniam oponki zmieniam zebatki jade na dobrej sciezcje i K*** mam 0 pt ..f*** in s**
avatar
niezła ta delikatna zmiana silnika
avatar
jutro będzie podobno skorygowane
avatar
Dostaliście dodatek do punktowki w lidze szwedzkiej?
avatar
Kabat jest?
avatar
w trakcie prób dołączenia do klubów wyskakuje "Nie możesz dołączyć do tego klubu." - tak samo kapitanowie nie mogą mnie zaprosić, o co chodzi? Tongue
avatar
Nie ma zawodnikow online zmiebiam zebatke z deszczu na slone i gracze mnie obwoza... Pojebana gra
avatar
Tak swoją drogą czemu zamieniono kolejność IMK z IMKJ?
avatar
HOP HOP GMy bo obozy nadal nie podliczone
avatar
@"Kony." a kto Ci karze jeździć w 3 lidze na najlepszym sprzęcie? Jedziesz na klubowym, opon nie kupujesz i kasa na konto wpływa
avatar
możliwosć dojścia masz cały sezon, odejsćie jest kosztowne poza okienkiem
avatar
juz nie ma mozliwosci dojscia do klubu? Chyba przespalem troche okno transferowe i nie mam klubu w Polskiej i Angielskiej Big Grin
avatar
200 tysy w elipie, jakim cudem ? Tu jakiś koleś pisze ze tez uzbierał 300k, to nikt nie przeskanował zawodników ? Okazuje się, że zucenie tyle kasy zawodnikom było zbędne.
avatar
@Graudenz dzięki braku podatku ta gra ma sens. Masz jeden cel zbierać siano do bólu Smile Mi się udało uzbierać 300 tys Smile
avatar
równo z kasa za podpis powinien od razu wysoki podatek wejsc, czerwone pisiorki, kase dodrukowaliscie ale zapomnielisci podatek wprowadzic. GM_Mateusz by sie przydal xd
avatar
@Kapusta pomyliles Francuzow, Wlochow z Niemcami Tongue ogolnie mowilem, ze tak bedzie, Eligowcy juz po 200k maja, a dopiero karuzela sie rozkreci od 1 kolejki Smile
avatar
no właśnie już ta dyskusja była tutaj Tongue na Polsce masz 500 rund zanim jedziesz z kimś mocnym i też możesz naklepać punktów. I o awans łatwiej. A na innych krajach jedne zawody nie po myśli i koniec
avatar
Francuz czy Włoch jedzie 6 rund finałowych nie z BOTami Big Grin
avatar
Czyli ten co nie wygrywa ma wiec więcej kasy od kogoś kto wygrywa czy do czego zmierzasz? Big Grin
avatar
Chyba Łukasz nie daimler Tongue
avatar
ale dojebaliscie kasy teraz gto przesadziliscie totalnie.. ja nic nie wygralem nie wyobrazam sobie takiego francuza czy wlocha gdzie finaly ma z botami trzebie 15 pt medale i jeszcze jedzie w ekstralidze ... pogielo was totalnie
avatar
daimler benz
avatar
Limuzyna Smile
avatar
teraz to można z krosna do gdańska taryfą na mecz jechać Big Grin
avatar
ooooo kasa jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Ciekawe czy kasa za podpis się pojawi o 21?? ;-)
avatar
Dokładnie co się dzieje że terminarze jeszcze się nie pojawiły.....?
avatar
Dobre