Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
i wyobraź sobie, że jest możliwe wygrywanie na złej zębatce czy oponach
avatar
Tomicek no to co chciałeś wiedzieć w takim razie skoro informacja że wszystko jest ok nie wystarczyła tobie??
avatar
Nate. Wg mnie osoba nieaktywna przez dwie pierwsze serie z automatu w trzeciej powinna mieć przypisaną złą ścieżkę./// wystarczy zabieranie podwójnie energii za bieg. Jeżeli juz tak promujemy obecność na meczu. Pozdro Andrzej
avatar
Nate czy Graudenz napisali ciekawe pomysły żeby rozwiązać ten problem a ty tu próbujesz bronić chłopa który odbiera punkty aktywnym przeciwnikom na złych ustawieniach, zaczynam podejrzewać, że to faktycznie twoje multi Smile
avatar
Chłopie gdzie ja napisałem, że chce wiedzieć jak jedzie Willow? GOŚĆ JEDZIE NA ZŁEJ ZĘBATCE I ZŁYCH OPONACH NA DANA POGODE I OBJEZDZA PRZECIWNIKA KTORY DOKONAŁ ZMIAN. Muszę pisać drukowanymi żeby dotarło do ciebie? Tak jak pisze Graudenz wzmocnić zębatki żeby nie dochodziło do takich sytuacji. I nie mów tu o dojrzałości jak czytać ze zrozumieniem nie potrafisz Wink
avatar
mowie Wam, wzmocnic zebatki i wtedy nawet robiac 3,3 nie ma szans na awans, dwucyfrowke itd ale to zebatka musialaby dawac wiecej cos w okolice sciezki, bo teraz jak z nim jedziesz w 3 serii i on da 22,56N dobra sciezka a drugi 22,46P zla sciezka, to wlasnie tak pozniej wygrywa na zlej zebatce
avatar
@Retrac akurat „zmian” w to nie mieszaj, bo on ich robi 4 sezon na kazdym silniku meczowym :p
avatar
A tak w ogóle to widzę że zaczynaj się komus uruchamiac pyskówki. Bardzo to dojrzale
avatar
Tomi dlatego wzmocnic zebatke i siemano. Nate tylko to premiowaloby graczy ktorzy z „nieobecnymi” jada w 3 serii… „a to sobie w 2 serii sobie pojade mocniej, bo w trzeciej mam dwoch nieobecnych ze zlymi sciezkami”
avatar
Inną kwestią są ewentualne zmiany na przyszłość o których pisał Nate.
avatar
Romicek do Ciebie nie docierają jeszcze prostrze argumenty. Admini sprawdzili i jest wszystko ok. Przy obecnym silniku taki układ jest po prostu możliwy. A pytam jak jedziesz bo Ty chcesz wiedzieć jak jeździ inny zawodnik
avatar
Wg mnie osoba nieaktywna przez dwie pierwsze serie z automatu w trzeciej powinna mieć przypisaną złą ścieżkę.
avatar
Grau tu nie chodzi o to, ze tak zaczyna, moze tak zaczynac i wygrywac to rozumiem, ale jesli nastepuje zmiana pogody gdzie ja zmieniam opony i zebatke, gosc tego nie robi i dalej mnie objezdza to dla mnie jest cos nie tak i nie powinno tak to wygladac
avatar
natomiast to, ze kazdy zmienia opone+zebatke , a gosciu tego nie robi i dalej wygrywa biegi , jest juz niefajne
avatar
na Niemcowni tez jest gagatek co zaczyna mocno, ukradnie Ci trójke, a po 3 biegach go nie ma Big Grin sekunda z tylu, uroki graczy którzy tak jezdza…
avatar
nie chce podpasc Czechom, bo mnie na taczce z klubu wywiozą Big Grin ale mi sie wydaje ze on latac cos 22,60N grzie reszta zaczyna 22,50p? tym sposob niweluje sciezke i zawsze puchnie w ostatnich seriach, co wydawaloby sie logiczne
avatar
PS: jak pojedziemy ze sobą pozwolisz mi wygrać? Bo z taka osobistością pewnie nikt nie ma sobie równych tutaj w grze patrząc na twoje wpisy Big Grin
avatar
Objeżdża ludzi w pierwszych biegach spoko, ale jeśli po zmianie pogody gość dalej wygrywa będąc offline to dla mnie jest coś nie tak Smile gdzie ja zmieniam opony i zębatkę a on nie
avatar
rozwiazaniem na wygrywajacych graczy afk mogloby byc zwiekszenie znaczenia zebatki, wteyd chociaz po zmianie by nie punktowali Ci afk
avatar
No tak przecież Ty to pro gracz SH i nikt z tobą się nie może równać tak poważnie podchodzisz do rywalizacji Big Grin tłumacze Ci ze gość objeżdża mnie na złej zebatce gdzie ja mam dobra to co za różnica na czym ja jadę i po co Ci to wiedzieć? Nie wiem jeśli do ciebie nie docierają tak proste argumenty to nie mamy o czym gadać.
avatar
zeby Was podkurzyc to dzis zrobil komplet i trafil sciezke po zmianie xD
avatar
Zresztą ten willow sieje takie zagrożenie w swoim kraju że zajmuje ogólnie miejsca w drugiej dziesiątce zawodników. Czyżby wyżej byli gracze online?
avatar
Może miałbym w Niemczech kogoś takiego gdybym pozwolił mu wygrywać. Ale ja inaczej podchodzę najwyraźniej do rywali którzy są offline. Nie kładę się na torze licząc że pkt same się zdobędą. Chcecie dyskutować nie podając żadnych ale to żadnych informacji o waszych ustawieniach. Jednocześnie chcecie znać ustawienie innych. Napiszcie swoje ustawienia to ja wam napisze co mógł mieć willow żeby was objechać
avatar
Tutaj to się robi norma że ktoś jedzie i pkt na złych ustawieniach tzn. zębatka , opona , no i może ścieżka.
avatar
Szkoda ze w Niemczech nie masz kogoś takiego Wink a mocno jechać nie może bo kontuzji nigdy nie miał
avatar
A Ty co multi Willowa? Chłopie gość offline robi zawsze przynajmniej 5pkt i nawet na złej zebatce wygrywa gdzie drugi gracz jedzie na dobrej jeśli dla ciebie to jest normalne to Ty już nie do końca jesteś Wink
avatar
no chyba, że oczekujecie że adminii mają wam powiedzieć dokładnie jak jeździ inny gracz a o jego rywalach cisza? Zresztą w ogóle to śmieszne, że ktoś chce się domagać dokładnej informacji o tym jak ktoś inny jeździ. Jeśli ja uznam, że zawodnik X nie miał prawa mnie objechać to też mam się domagać pełnego info o jego jeździe?
avatar
lepiej pochwalcie się czym i jak jechaliście na Willowa jak już chcecie takiej pełnej transparentności
avatar
niewiele zabrakło
avatar
Pisali, że nie a błędu. Poza tym z tego co widzę Willow żadnego medalu indywidualnego nie zrobił więc nie jest jakiś bardzo groźny.
avatar
Retrac, nie chce mi się na ten temat już dyskutować. Szkoda ze w Niemczech nie macie takiego willowa, może dotarlaby do Ciebie skala problemu. Poza tym nie przypominam sobie żeby admini cokolwiek na temat wspomnianego gracza pisali.
avatar
No ale z tego co pamiętam napisali, że wszystko jest ok. Nie ma żadnego błędu. Więc dlaczego mieli pisać, że to podejrzana i chora sprawa?
avatar
Nie, wystarczy ze napiszą ze sytuacja faktycznie jest podejrzana, chora i do zweryfikowania. Zamiast tego zamiatanie pod dywan, a później coś o zaufaniu gadajo ;p ciekawe kiedy podwyższa vypa ;D
avatar
Tyle, że jak się mają odnieść? Mają napisać, że willow miał takiego i takie skila, tyle a tyle energi i taki a taki sprzęt? I porównać to z rywalem?
avatar
Dlaczego nie potraficie sie admini w zaden sposob ustosunkowac do argumwntow dotyczacych Willowa? To juz jest naprawde podejrzane ze bez niczego zamykacie sobie temat, gdy widzicie ze bulwersuje on tylu graczy. Gosc ewidentnie jest kontem widmo, w mojej opinii czyims multikontem. Od poczatku gry ma realny wplyw na przebieg indywidualnych zawodow w Czechach. Czesto wypaczal wyniki zabierajac wazne punkty. Ale wy nie widzicie nic zlego. Juz ciul z tym ale nawet nie umiecie sie do tej sytuacji odpowiednio odniesc.
avatar
Jadą
avatar
Miało być obniżenie znaczenie pogodowych a nie wyzerowanie Big Grin
avatar
Zaś pogodowe nie jada praktycznie nic...
avatar
jeśli ktoś ma pytania zapraszam do właściwego działu albo na PW, tutaj się wycofuję
avatar
dla mnie w tej sytuacji wniosek jest jeden i bardzo prosty - niczego już nie będę tłumaczył, bo i tak zawsze ktoś to przekręci albo do czegoś się doczepi bo zwyczajnie nie zrozumie albo złośliwie celowo niewłaściwie zinterpretuje
avatar
nie wiesz ile czasu spędziliśmy online, ile spraw ustalaliśmy, robiliśmy i sprawdzaliśmy ale swoje przemyślenia musisz napisać tylko po to żeby się przyczepić... poprawiasz sobie w ten sposób humor? dowartościowujesz się?
avatar
Co do zaufania to już jest na bardzo minimalnym poziomie. Sami do tego doprowadziliście
avatar
GM KABAT nie pogrążaj się pisząc jedne i te same GŁUPOTY od kilku (kilkunastu) sezonów " siedzimy i nadzorujemy, ale są błędy, które jeśli poczekają dzień czy dwa to nic się nie stanie, a lepiej poprawić na spokojnie dobrze, niż na łapu capu byle jak i nie wiadomo gdzie jeszcze bokiem to wyjdzie
avatar
Kabat proszę cię......
avatar
obdarzcie na proszę odrobiną zaufania Wink
avatar
oceniłem, że może to poczekać do mojego powrotu (o ile ktoś inny nie zajmie się tym wcześniej) i zostawiłem
avatar
widziałem na komórce że jest błąd, ale ani czasu ani warunków nie miałem by go weryfikować, a napisać "działamy" mimo że nic nie zrobiłem chyba byłoby bez sensu
avatar
można, a nawet pewnie trzeba, ale my też mamy jakieś swoje życie - ja np. dopiero późnym wieczorem wczoraj wróciłem do domu po 2 dniowej nieobecności
avatar
No ale Kabat to nie można tego napisać? Zakładam temat w dziale błędy, wystarczy odpisać "widzimy, przyjęte" i tyle. Pozdro
avatar
siedzimy i nadzorujemy, ale są błędy, które jeśli poczekają dzień czy dwa to nic się nie stanie, a lepiej poprawić na spokojnie dobrze, niż na łapu capu byle jak i nie wiadomo gdzie jeszcze bokiem to wyjdzie
avatar
bunge - spokojnie, 1 runda za niemal 2 tygodnie, Kuba sprawdzi i poprawi, może dziś, może jutro
avatar
Wiadomo że planem jest 5-1, ale jednak szkoda sprzętu x2 Sad
avatar
RD9 zawsze możesz parowo jechać ??
avatar
To mnie zawsze wku.... w tej grze początek sezonu zamiast ADMINI siedzieć tu 24h (jest ich kilku to na zmianę można pełnić dyżury) wiadome, że jakieś losowanie czy coś innego może pójść nie tak i wiecznie cisza
avatar
Admini proszę sprawdzić mój nowy wątek w błędach, bo ciężko mi będzie jechać w 1 rundzie GP w biegu 11 w kasku czerwonym i żółtym jednocześnie.
avatar
Kabat arek wbicie na pw
avatar
O tym właśnie mówię Smile
avatar
avatar
powinniście wszyscy wrzucić na luz. Brakuje wam tego luzu
avatar
avatar GM_Kabat ale co? nagle cała drużyna wyparowała? a rodzynek się nie zorientował, że jest sam w klubie?///// geniusz!! Rano się logujesz a o tej porze sam jesteś w ekipie. Ludzie usuwają konto nie logują się i wylotka. Dziwne że usuwają konta z tak SUPER gry! hahahhahahah
avatar
Tak
avatar
te skile to do niedzieli 23.59 czy jak?
avatar
Kapusta administracja na złość Ci nie banuje Smile każdy ban był zasłużony Smile
avatar
@kwasen gdybyś jeździł u mnie to bym napisał Big Grin
avatar
Jak skille rozłożyć lepiej piszta Big Grin
avatar
a to nie za dobrze miec bota w druzynie .. ja mam nadzieje ze 1 sezon pojade bez bota.. bez multikontow bez banuw za wulgaryzmy .. mam dosyc .. administracja ciagle mi banuje graczy .. jak w tym sezonie bede mial bota 4 raz pod rzad usuwam konto
avatar
Nie na siłę, gracz chce Wink
avatar
Aaa to dawaj na trenera xD
avatar
ja mowie o szweckim klubie ;p
avatar
co dawaj do was jak u was komplet
avatar
:p zobacze
avatar
Kapusta dawaj do nas Big Grin
avatar
ja jeszcze do klubu nie dolaczylem ;p mi sie tam nie spieszy czekam na naje;lpsza ofwerte ;p
avatar
Zasadami*
avatar
Zasady zasadam. Ale jak w prawdziwym żużlu ktoś nie chcę jechać w danych zawodach typu dp* czy inwidualne to kto* zaniego jedzie a tu na siłę trzymaliście takie osoby
avatar
zasady są przecież jasno opisane, a ja po raz kolejny podkreślam, że przyjęliśmy zasadę - nie robić wyjątków, bo się w tym potem zakopiemy
avatar
jeśli gracz świadomie ZOSTAŁ w drużynie 1-osobowej, to my nie możemy go na siłę przenosić do innej... może on zwyczajnie chce być sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem Wink
avatar
Możecje też pomyśleć nad rezerwami taktyczne za bota np max 2 na mecz i tylko mogliby najsłabiej pkt w danym meczu
avatar
Według mnie jak są zespoły 1 osobowe to admini powinni spytać czy chcą gdzieś dojść gdzie jest wolne miejsce albo samodzielnie poprzenosić i zrobić całe drużyny
avatar
Drużyna wypadła bodajże teraz za brak logowań, sam przepis z założenia ma na celu by gracze nie zostawiali innych na lodzie, tu jedynym poszkodowanym byłby bot team Smile
avatar
ale co? nagle cała drużyna wyparowała? a rodzynek się nie zorientował, że jest sam w klubie?
avatar
Kabat z klubów jednoosobowych tez ? Ma to uzasadnienie logiczne ? Czy jest tak bo tak było ustawione. Powinno się dążyć do zapełniania drużyn zawodnikami bo w taki sposob to są dziury w składach.
avatar
Prawo to prawo, choć nie wiem czy jest w tym sens, że teraz gracz będzie jeździł sam w klubie z botami.
avatar
stary - nie ma możliwości poza oknem transferowym
avatar
nowy gracz - do 7 tygodni
avatar
Witam. Czy istnieje możliwość by zawodnik z klubu jednoosobowego zmienił teraz klub w Polsce bez konsekwencji
avatar
tam gdzie jest kabat tam robi się syf. Tak było i jest. Cieszę się że dzięki adminom wyleczyli mnie z aktywnej gry.
avatar
wiele razy pisałem komenty w tej waszej gazetce i nie przechodziły bo była jest i BĘDZIE cenzura. Co do gry no cóż mówiłem i pisałem że g... z tego będzie. Robiliście testy i najlepsze że w połowie tych testów wiedziałem WIĘCEJ niż połowa ...testujących zaangażowanych. Pod koniec kariery SPS dowiedzieliście się że poza kółkiem wzajemnej adoracji jest sporo osób które KRYTYCZNIE wypowiadają się o grze na fb. j
avatar
Puściłem dokładnie to, co napisał Sobek
avatar
otóż to Wink
avatar
Adis jak bez cenzury to tam nic szczególnego nie było
avatar
Wywiad był bez cenzury
avatar
@bunge tu chyba chodzi o to co nie było w wywiadzie bo nie przeszło cenzury
avatar
Zapytam co takiego w wywiadzie z SOBKIEM, który miałem okazję przeczytać od deski do deski było dla Was CZERWONI nie halo ? Konkrety poproszę bo na razie podcieramy doopkę ale bez papieru Big Grin
avatar
KAbat "widzisz Adis, Ty najwyraźniej nie rozumiesz różnicy między KONSTRUKTYWNĄ krytyką a zwykłym krytykanctwem i tutaj tkwi sedno problemu" mógłbyś nam przedstawić na podstawie tego co przedstawił Sobek dlaczego tak myślisz? Czytałem wypowiedzi Sobka i nie widzialem tam krytykactwa aby sobie popisać.
avatar
Radek jestem niemile zaskoczony twoją postawą w SPS wydawało się że jesteś osobą ogarniętą i kompetentną , a tu ostatnie twoje ruchy przeczą temu i ukazują obraz opryskliwego człowiek który wszystko wie. Mam nadzieję że się mylę w tym temacie.
avatar
Widać gołym okiem powolny rozpad gry, atmosfery na forum nie ma, doświadczeni zawodnicy jeden po drugim odchodzą. Brak świeżej krwi. Nie wiem kto Was uczył PR i Marketingu ale powinen zostać zwolniony. Robicie odwrotnie niż powinniście z małymi wyjątkami.
avatar
Adis z tego co wyczytałem prowadził wywiady ok, to wywiady mają być tylko te wychwalające grę ? Zaletą jest przyznanie siędo błędów i szukanie rozwiązań uczenia się na nich a nie zamiatanie pod dywan.
avatar
Troszkę poczytałem o tym i dochodzę do wniosku że najwięcej krzywdy grze robią prowadzący, najpierw upierajacy sie przy swoim zdaniu i po pewnym dłuższym czasie ... zmieniający podejście a także dziwne ruchy jak ten z SH News.
avatar
z tego co pamiętam to nawet 3 - oddać energetyk, przywrócić energetyk, wrocić do używania energetyku... ogólnie energetyk lekiem na całe zło, a poza tym wszystko ogólnie do d.... Big Grin