Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
U mnie coś w rodzaju 2 słońca 2 deszcze 16 chmur Smile i jutro kolejne chmury, których na czeskich imk jest 90%
avatar
Sorki 6 16 7
avatar
U mnie na ten moment 7 16 8
avatar
nie ma błędu z pogodą
avatar
sprawdziłem jednego losowego gracza (333) - rozkład 8/10/10 wydaje się jak najbardziej poprawny
avatar
Nie no poważnie sprawdźcie czy wszystko z pogodą jest ok, bo nie jest.
avatar
Prawdę używając wulgaryzmów Big Grin
avatar
@pietrek nie prawdę tylko stek wulgaryzmów, ciesz się, że tylko 30% zarobiłeś
avatar
Chyba, że została wprowadzona analogia do pory roku, bo słońce widziałem chyba 2 razy od początku sezonu Tongue.
avatar
Zgadzam się z Pietrkiem. Kpina z tą pogodą. Przynależność pogody do kraju nie ma już żadnego znaczenia. Zeszły sezon w Czechach kluczowe rundy 80-90% stanowi jedna pogoda. W tym sezonie jeszcze więcej danej pogody u danych zawodników we wszystkich rozgrywkach 80% ta sama pogoda. Coś tam chyba pokombinowaliście za bardzo
avatar
Kabacie nie usuwaj prawdy
avatar
Który to już sezon z rzędu?
avatar
To tylko gra... Pamiętajcie o tym
avatar
@"Kony." bedzie super. Jak za komuny trzeba czytac miedzy słowami
avatar
Z tego co mi się wydaje, ci co zostali częściej zgadzali się z Radkiem w niektórych kwestiach, więc nie powinno być tam takich spięć Wink
avatar
Może nie zostanie, bo nie będę pisał, a to mój wywiad był tak negatywnie odebrany przez czerwonych Big Grin
avatar
SH news czyli cenzura co drugie słowo i po paru tygodniach zostanie zamknięte Smile
avatar
To są jacyś kandydaci czy sami wybieracie?? Tongue
avatar
Dzięki za odpowiedzi!
avatar
Niedługo Smile
avatar
@_RD9_ pytanie bardziej do Radka, bo redakcja to głownie jego "działka"
avatar
dantes205 - gratuluje poczucia własnej wartości - w grze,w którą większość gra z pasji do tego sportu i własnej satysfakcji (nie wygrywasz tutaj żadnych realnych pieniędzy), oszukiwanie innych i samego siebie musi "bardzo" smakować. Jakim "dzbanem" trzeba być, aby tworzyć multikonta dla dodatkowych korzyści w grze...każdy kto tak robi nie wie czym jest dobra zabawa, nie mówiąc już o jakiś ambicjach czy honorze....Shame on you!
avatar
Kabat kiedy wybór nowego naczelnego do SH news?
avatar
Też mogę napisać że mam 4 konta , w dodatku w 5 nacjach. Big Grin
avatar
Nawet nie ma sens7 tego komentowac rece opadaja jak ludzie w .... wala
avatar
Gościu pisząc, że ma 3 konta w różnych nacjach oblewa właśnie adminów ciepłym moczem Tongue
avatar
Retrac co do Szwecji to mój zespół ma 6/6 chmura więc 100% Tongue
avatar
Walka z multikontami w tej grze jest jak walka z Hydra. Co z tego, ze mi usuna konta, albo inaczej- w jaki sposob mnie Admini zablokuja? Niestety drodzy gracze, ale musicie sie pogodzic z tym, ze multi bylo, jest i bedzie.
avatar
_RD9_ tak tylko dla uściślenia w Szwecji zawsze jest największą szansa na chmurę, czyli nie 3
avatar
Komedia. Gość sobie ładuje uczciwych graczy w dupę i jeszcze nazywa ich beksami xd. Admini proszę usuńcie tego człowieka wielu nacji. Reklamę gry Wam robi piękną śmiejąc się ile ma kont i jak oszukuje i oszukiwał
avatar
widzisz, złapałeś zarzutke i sam sie z kolejnego multika wysprzęgliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) spadam , nic tu po mnie. ewidentnie jestem „pod wlos” czerwonym od zalozenia topicu. joł
avatar
Pamietam, ale to troche inaczej bylo. W spsie przejalem konto Pulo81, edmund nie byl moim multi, tylko dantes i pulo
avatar
a dawidior5 kiedys mowil ze w spsie razem jezdziliscie i udawaliscie obcych chlopow z edmundem, jeden byl z katowic a drugi z rybnika pamietasz? Big Grin a teraz nagle ojciec i syn z Czech hehehhe
avatar
Czechy, to nie bylo multi, o Lotwie nic nie wiem. Obecnie mam 3 konta w roznych nacjach, ze tak powiem "badam teren" i spokojnie wygrywam z graczami, ktorzy maja starsze ID, ale sa offline na zawodach
avatar
juz na juz miales multiki na Czechach, Ukrainie, teraz gdzie? podwójne na Łotwie ?
avatar
i Ci sami multikonciarze
avatar
Jedna rzecz w tej grze sie nie zmienia, nadal te same beksy i marudy od poczatku gry
avatar
33% szans Smile
avatar
Ostatnie 18 pogód to 13x chmurka
avatar
ciekawe czy w Szwecji doświadczę w tym sezonie innej pogody niż chmurka Smile
avatar
skorygujemy torowe mówili, będzie fajnie mówili
avatar
Kabat wez sobie zobacz moj 1 i 2 bieg na czym dzis jechalem w Szwecji i powiedz gdzie to wzmocnienie torowego na 4 okr? Smile Tylko nie pisz, ze pole odrobilo strate 5e i 3 torowych na 4 okr… tak jak sezon pisalem ze tuner 6 g.. daje tak w tym sezonie jest doslownie to samo, tuner 6 to czysta wtopa. tak jak w zeszlym sezonie bylo tor <<< pogoda to teraz po prostu jest ciut lzej tor < pogoda
avatar
pisalem na forum ze zebtaka gowno daje tak naprawde i czasami lepiej byc offline masz wieksze szanse ze trafisz s ciezke niz jak jeste si zmieniasz i kombinujesz jak nie trafisz za 1 razem
avatar
Wyglada na to , że zębatka czy ja masz wogóle , czy jedziesz na zlej nie ma kompletnie tu znaczenia , nie odgrywa tu zadnej roli , a powinna byc tu decydujaca , ale okazuje sie ze jak masz ppogodowe wywindowane i trafisz , to mozesz byc offline bo ten online jak by sie nie staral cie nie pyknie .
avatar
Kony: 2pkt po zmianie pogody na defektach?
avatar
zawodnik offline caly mecz , zmiana pogody i miku sriku robi se 2, 2, 3, 2, 0
avatar
w tym tygodniu tylko 3/6 ale spokojnie, jeszcze będzie szansa Big Grin
avatar
Szwecja 4/4 Chmura Big Grin generalnie cały zeszły tydzien poza niedzielą to zawody w których przynajmniej 1/2 to chmura ;d
avatar
Dodam że jutro w angielskiej znowu chmura i skończy się na chmurze Big Grin
avatar
Czyli 6 meczy bez zmiany pogody , 2 że zmianą Big Grin ale jest ok ha ha Big Grin
avatar
2 zmiany były słońce/chmura a potem cały czas chmura/chmura. deszcz/deszcz. Słońce /słońce i to jest ok , dlatego pisałem w błędach .
avatar
I jest to ok ,?? Big Grin
avatar
Tak powiem wam że mnie od początku sezonu indy ,liga 40 biegów X2 razy zmieniła się pogoda ,4 biegi słońce ,5 deszcz ,30 chmura
avatar
Też chmury często widzę Big Grin
avatar
pewnie jest to możliwe Big Grin
avatar
na pewno wszystko jest ok z pogodą? W Czechach na 8 pogód 6 chmur Big Grin
avatar
ooo proszę Kabat, w samą porę Smile
avatar
Panowie.... starczy już Big Grin
avatar
dobrze kłamco
avatar
„ no ty wyśmiałeś mnie a ja ciebie” inteligenta rozmowa nie ma co haha, dobra definitywnie kończę czytanie sb bo jak mam czytać takie wypociny jak twoje to szkoda czasu, elo
avatar
dorzucić jeszcze do tego twoje kłamstwa o multi
avatar
no ty wyśmiałeś mnie a ja ciebie
avatar
Nie obraziłem nikogo tutaj tylko wyśmiałem ciebie jakbyś nie zauważył, bo robisz z siebie niewiadomo kogo taka gadka „jakbym pozwolił mu wygrywać”, ale musisz być inteligentny żebym musiał to tlumaczyc haha
avatar
Jeśli uważasz że trzeba być gwiazdą, żeby wygrywać z graczami ofline to twoja sprawa
avatar
no robiłem z siebie gwiazdę, że nie pozwalam graczom ofline wygrywać turniejów a ty pisałem o wszystkich graczach - czego nie rozumiesz?
avatar
No to napisałem ze z taka gwiazda jaka z siebie robisz nikt tu nie ma szans, czego nie rozumiesz?
avatar
"Bo z taka osobistością pewnie nikt nie ma sobie równych tutaj w grze"
avatar
Gdzie ja pisałem o wszystkich? Nie wmawiaj mi czegoś czego nie pisałem, zreszta kończę z tobą dyskusje bo to nie ma sensu, żyjesz w swoim świecie Big Grin
avatar
Także podsumowując ja pisałem o graczach ofline a ty o wszystkich. Rzeczywiście, prawie to samo
avatar
No rzeczywiście mocny cytat, w którym wyraziłem się, że nie pozwalam graczom ofilne wygrywać turniejów. Rozumiem, gdybym napisał o graczach online
avatar
Serio nie wiesz co piszesz aż tak z toba zle? Smile
avatar
„Może miałbym w Niemczech kogoś takiego gdybym pozwolił mu wygrywać.”
avatar
Niby w jaki sposób? Jakiś cytat? Pisałem merytorycznie w przeciwieństwie do twojej cytowanej wypowiedzi.
avatar
Bo zacząłeś z siebie robić niewiadomo kogo tutaj wiec tak napisałem, dziecko neo haha zabawny jesteś Big Grin
avatar
Ja od początku pisałem merytorycznie a ty jak dziecko neo gdy brakło ci argumentów postanowiłeś robić wyjazdy personalne: przypomnijmy: "jak pojedziemy ze sobą pozwolisz mi wygrać? Bo z taka osobistością pewnie nikt nie ma sobie równych tutaj w grze"
avatar
Chłopie przeczytaj swoje posty to ty z siebie robisz niewiadomo kogo tutaj Big Grin
avatar
nie no takiej gwieździe jak ty nie dorównuję. Przepraszam, że ośmieliłem się mieć inne zdanie od kogoś tak zadufanego w sobie jak ty
avatar
No tak zapomniałem ze ty nr 1 gracz w SH
avatar
poza tym, gdybym miał w Czechach to nie pałętałbym się na koniec indy w drugiej dziesiątce ;p
avatar
eee ja mam multi w GER
avatar
To jest Retrac, to już wyjaśniliśmy Smile
avatar
a może ten cały Willow to ktoś z ADMINÓW Big Grin
avatar
Podkreślam po raz kolejny, że odnoszę się tylko do tego czy gracz ofilne może robić konkretne punkty czy nie. Nie wiem czy to multi konto czy co. (poza tym przypominam że w indy gość zajmuje łącznie miejsca w drugiej dziesiątce więc nie jest jakiś niepokonany
avatar
Czemu Willow nigdzie nie jest na meczu a zapiernicza ??bo zna się długi czas na grze
avatar
Oszuści byli , są i zawsze będą bo nie mają zasad moralnych , co z tego że wygrywa jak ma zniszczony charakter oszusta Big Grin
avatar
Gościu ustawi Willowa na 3 biegi bo zna się na skilach a drugie konto ma aktywne i cieszy się z gry , i myślę że napewno niektórzy tak do tej pory robią
avatar
Co za problem wejść /założyć konto z innego telefonu , inną kartę z innym operatorem , np nawet z tel żony,syna i prababci .
avatar
Zmieniony silnik a gościu 4 sezon śmiga tak samo , jest nieaktywnym graczem ,jest offline a mega szybki ,podejrzane co nie ? Na moje to multikonyo kogoś kto zna się na grze
avatar
Silnik meczowy /tzn zmianiony , a gościu 4 sezon śmiga tak samo ??, Jesteś offline to jakie możesz mieć pojęcie o grze jak jesteś nieaktywnym graczem .
avatar
Retrac gościu objezdza każdego w każdych warunkach w początkowej fazie zawodów , ostatnio zrobił 13pkt i wygrał będąc offline . Myślisz że to normalne ??
avatar
Po prostu w propozycjach dajcie patenty na większe premiowanie gracza online
avatar
Bagromax pisał o tym w kategoriach błędu. Stąd admini sprawdzili czy jest błąd jakiś. Nie było o czym poinformowali
avatar
Dla jasności. Nigdzie nie napisałem, że jest błąd. Napisałem że to problem, a admini zamykając temat zamiatają sprawę pod dywan.
avatar
Grau tu dobrze napisał, że akurat mamy w GER zawodnika, który jedzie na początku ostro a potem jest dętka. I też kto ma szczęście natrafi na niego później, kto wcześniej ma pecha - to jedna rzecz. Druga to taka, że odnosiłem się do tego, że matematycznie taka jazda przy obecnym silniku jest możliwa (co niektórym wydaje się, że jest to bug w grze i że takie coś jest niemożliwe). Trzecia kwestia to ewentualne zmiany w silniku ale to na kolejny sezon. Tutaj nie mam zdania. Ale podkreślam, co innego dokonywanie czy żądanie zmian w silniku a co innego zarzucanie, że jest błąd a sprawa zamiatana jest pod dywan
avatar
A jesli nie ma zadnych dowodow na to ze tk multi, to trzeba po prostu cos zrobic by nie dopuszczac do takich patologii jak powyzej napisal Tomicek.
avatar
Nikt nie chce wiedziec jak jezdzi willow Retrac xd Nie dociera do Ciebie problem, bo zwyczajnie nie macie w Niemczech takiej sytuacji. A my zwracamy uwagktory istnieje. No bo zobacz, wygląda to tak, jakby gosc utworzyl sobie multi, odwiedza swoj profil codziennie, ustawia sprzet na zawody i w miare ogarnia silnik biegowy skoro umial za kazdym razem dobrze rozstawic sobie skille. A wszystko zeby wlasnie powkurwiac graczy ktorzy walczą o medale i sobie namieszac. Tak for fun. Bo jakakolwiek by nie byla drabinka biegowa, Ci ktorzy maja willowa w pierwszych seriach maja utrudnioną sytuację, bo jesli pojada na niego mocniej to zwyczajnie w pozniejszej fazie moze brakowac e.
avatar
A to oznacza ze jest mega cos nie tak z silnikiem meczowym , jezeli nie trzeba zmianiac zebatki i dalej jest sie dostatecznie szybkim by punktowac.
avatar
to po co w ogóle te zębaki są. Zlikwidujmy je całkiem, mniej zamieszania będzie
avatar
A i niech będzie, że to moje multi jak tak bardzo pragniesz. Choć jak już to nie bronie willowa tylko adminów co do tego, że przy obecnym silniku takie rzeczy są możliwe.
avatar
Admini mają pełną informację kto jak jechał, ty znasz tylko swoje ustawienia. Dlaczego więc mam nie wierzyć adminom? Specjalnie utworzyli konto willowa żeby się wkurzać?