Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
i dopuki nie zalicze wpadki to mam pięć kont
avatar
Każdy z nas może sobie napisać że mam np pięć kont i co dalej ?
avatar
Jrest jak jest że czasem nic nie zrobisz jak nie jest to poparte konkretami
avatar
@Tofik, jeśli chodzi o dantesa, to koledzy Tomicek czy RD9 nie raz już tutaj napisali, że dantes sam się przyznał do multikont w tej grze. Z mojej strony mogę to tyllko potwierdzić bo sam czytałem wtedy SB jak się do tego przyznawał. Admini pewnie również widzieli SB w tym czasie. Cały czas domagają się tutaj jakiś ruchów w jego stronę.
avatar
Jak bronie też jestem przeciw multi kontom . Tyle że z gościem nigdy nie mialem do czynienia nie wiem czy ma konta czy nie a jak ktoś wie to powinien oficjalnie to zglosić uzasadnić a nie piosać tu na ogole
avatar
Tylko w drużynach w których jeżdżę nikt nigdy się nie logował na nie swoje konto w meczu, ale okej, wiesz lepiej, nie zamierzam się już kłócić.
avatar
RD9 nie chodzi mi o multi bo tego też nie toleruje. Chodzi mi o czasy Smile nie wiadomo jakimi silnikami jechali, jaką taktyką, jak dzienne rozstawili skille, ani czy ścieżki. Nie wiem czy by mi coś to dało ( podkreślam Mi) bo nigdy nie sprawdzałem innych zawodników ani nawet nie robiłem sobie wyliczeń Smile
avatar
i nie mówie że to ty ale jako drużyna to były drużynowe zawody
avatar
Każdy wie co zrobiliście pologowaliście sie nie na swoje konta
avatar
PS: Jak widać nie zostaje na zawsze, bo oszusta który 800h z obozów sobie przyznał bronisz Big Grin
avatar
Haha ale nie napiszesz co zrobiliśmy bo sam nie wiesz tylko strzelasz tu jakimiś ślepakami
avatar
a jaka w tym róznica czy ktoś zyskal czy nie był wałek i to zostaje na zawsze
avatar
Ja również czekam o konkretny przykład na wałek który zrobiłem. Inaczej są to bezpodstawne oskarżenia.
avatar
Jesli piszesz o Bazim i Fraszce
avatar
Nie znasz szczegolow a sie wypowiadasz. Kary niemiarodajne bo nikt na tym nic nie zyskal nawet
avatar
To jaki wałek zrobiłem, czekam na konkrety bo dalej nas oczerniasz bez żadnych dowodów. A przypomnę, że wy w speedwaystar święci nie byliście
avatar
Najlepsze jest to majac takie "mozliwosci" zawsze byles zawodnikiem 3 sortu Maveral :p
avatar
a że brak honoru to najlepiej jest ubliżać
avatar
Boli was to że przypomniałem jaki wałek zrobiliście i jacy wy to uczciwi a kary poleciały z nikąd ot tak z powietrza
avatar
Dantes, Maveral czy jak Ci tam. Widze ladny z Ciebie nolife zeby jakies staty wysylac na forum. Widac nie masz nic konstruktywnego w zyciu prywatnym do roboty tylko zajmować sie pierdołami. Dupa boli ze wpadles w poprzedniej wersji gry? Proponuje zająć się życiem chociaż jak widać go nie masz. Filety nie dac się! A Ty Tofik wszedzie szukasz dymu wez Ty chlopie zluzuj gume w majtach
avatar
Do tego Sypek masz klienta Tom i klienta Tof klient Tom zawsze uprzedza klienta Tof w zakupie towaru dlatego klient Tof chce się pozbyć klienta Tom za wszelką cenę, bo nie potrafi pokonać klienta Tom w uczciwej walce po produkt. Więc robi wszystko oewając temat złodzieja jako sprzedawcy. Daj znać Sypek czy to jasne
avatar
Jest złego to, że normalnie trzeba poświęcić trochę czasu żeby przeanalizować rywala z którym się jedzie. Tutaj jesteśmy rozpisany na tacy i w niedziele przeciwnicy już wiedzą jak się pod nas ustawić. Właściwie to każdy na forum już wie, jak na nas jechać. Co ciekawe Maveral sam napisał, że nie podał żadnych wrażliwych danych co znaczy, że pewnie skille już też są obliczone Smile Natomiast przyznaje, wczoraj przesadziłem i nie powinienem obrażać, w przeciwieństwie do niektórych umiem się przyznać do błędu. Jednak ja nie pozwole siebie obrażać od oszustów oraz mojej drużyny, ponieważ NIGDY NIE OSZUKIWALIŚMY w przeciwieństwie do gościa który upublicznił te statystyki (Ban w SpS, Multikonto tutaj w grze odkryte na forum) oraz sam napisał na sb, że jedzie na multikontach i sprawdza grę, można to sprawdzić w archiwum.
avatar
@Sypekzg już tłumaczę. Jest sklep na osiedlu w którym stale kradnie jeden złodziej, zakłada różne peruki i kradnie. Właściciel sklepu zamiast wyganiać go jak tylko go widzi to proponuje mu stanowisko sprzedawcy, a klientów wyrzuca ze sklepu gdy mówią, że nie chcą w sklepie złodzieja.
avatar
Wystarczy że ja tylko copś napisze tu na forum to już lecąobelfgi w moją strone mówie dość i żądam konkretów i wyciągnięcia surowych wniosków
avatar
a co w tych statystykach jest złego każdy może to zrobić jakaś kradzież to jest czy jak to rozumieć. To po pierwsze po drugie nikt was nie upoważnia do tego bu kjogokolwiek nazywać śmieciem i pluć mu w twarz .
avatar
Tomicek, RD9 i co to zmieni?? Bez tego wiem ze jesteście lepsi Tongue
avatar
Chociaż przyznaje, wczoraj za dużo ostrych słów poszło zupełnie niepotrzebnie. Jednak jeśli ktoś CELOWO psuje Ci grę i pozwala rywalom rozgryźć cała drużynę bez żadnego wysiłku, plus jeszcze ktoś wyzywa cała moja drużynę plus mnie od oszustów, no to sory ale trochę tego za dużo Wink czekam aż Maveral obliczy jeszcze nam wszystkie skille i tez tutaj zostaną udostępnione, wtedy pewnie tez wszystko będzie pasowało.
avatar
@GM_Arek dlaczego problemem jest usunięcie gracza, który jak sam przyznaje ma dalej wiele kont w grze, a siedzi tu tylko by rozwalać grę od środka? Nie doszło by do żadnej rzezi na sb, gdyby ktoś kto ma przydzieloną kontrolę forum usunął prowokatora oszusta i zakończył temat. Tymczasem facet się wszystkim śmieje w twarz, gracze się denerwują, a Wy nie reagujecie. Jedyna reakcja to czekanie, aż ktoś w nerwach popłynie za daleko, by dać % czy bana.
avatar
Tez nie płace vipa po to żeby mnie ktoś wyzywał od oszustów. I to jeszcze ktoś kto sam nie był święty w SpeedwayStar.
avatar
To może kilka słów ode mnie. Zaznaczam, że to MOJA PRYWATNA OPINIA, a nie oficjalne stanowisko SH. Staty może zrobić każdy, a że zrobione były wybiórczo (nie czytałem sb do końca, więc nie wiem, czy nie pojawiły się kolejne) coż... Z pewnymi cechami człowiek się rodzi, pewne wynosi z domu - kwestia wychowania. Nie wnikam czy to były zbanowany gracz "którego potencjału nie wykorzystano w grze"... - ależ to tragicznie brzmi... Jedno wiem na pewno i pewnie gracze też zdają sobie z tego sprawę: nie jest to projekt zarobkowy, z którego można się utrzymać, a jedynie projekt robiony tak naprawdę z pasji do dyscypliny. Tej pasji niestety, po takich akcjach, jest we mnie coraz mniej do jego kontynuacji. Mam tylko nadzieję, że gdy SH się kiedyś zawinie, pojawią się kolejni pasjonaci "których potencjału nie wykorzystano", oraz ci którzy teraz robią we własne gniazdo, i którzy przyczyniają się do tego, że coraz mniej tej pasji we mnie, że zrobią podobny projekt, w który będziecie mogli grać. Taki w którym nie będzie niedociągnieć i wszystko będzie ah i oh. A ci którzy plują teraz, będą w końcu mieli okazje wykazać swoje nietuzinkowe talenty, by stworzyć grę idealną. Ot taka reflaksja. Pozdrawiam
avatar
a ja zapytam inaczej, jest tu na forum jakiś regulamin??
avatar
Zrobi tu ktoś porządek?
avatar
nie po to płace vipa by ktoś do mnie pisał w ten sposób i oczekuje bardzo ostrej reakcji cyt ,, Tomicek Smieciu gość się przyznaje do multikonta, oszustwa a go bronisz, tfu Ci w pysk,,
avatar
Za obelgi wyzywanie graczy ubliżanie im używanie słów nieprzyzwoitych to są naruszenia przepisów kodeksu wykroczen i Kodeksu karnego I tacy ludzie powinni zniknąć raz na zawsze z tej gry ,
avatar
@Tomicek za obelgi na sb można dostać bana w grze, wiem coś o tym
avatar
Z tego co rozumiem to Dantes użył skryptu do pobrania tych danych, czy to legalne? Punkty 12, 13, 14 i 32 regulaminu
avatar
Już odpuściłem, nic już nie pisze, szkoda klawiatury Big Grin
avatar
Już pomijam fakt, że kto z kim przystaje takim się staje, a z tego co wiem Kabat przejeździł z Tofikiem kupę sezonów wspólnie. Wyjaśniałoby to ten brak reakcji, a nawet wsparcie dla oszusta dantesa. Dobrej nocy wszystkim i czekam, aż wbije tu osoba odpowiedzialną i decyzyjna, która zrobi porządek zarówno z oszustem jak i jego wątkiem.
avatar
Czyli mam rozumieć, że gość oszukiwał w sps, a teraz mnie nazywa hipokrytą, że krytykuje dantesa za to, że jest oszustem xd ?
avatar
dyskutujesz Tomicek z gościem który chciał bana dla Faji bo jest programistą? Big Grin
avatar
Zaraz nie zdziwię się jak bana jeszcze w grze dostanę chociaż forum to co innego, byle żeby DR złoto zdobyli Big Grin
avatar
Jeszcze moje posty musza być akceptowane hahah nie mogę z tego Big Grin i gościu obraza od oszustów a sam wały kręcił w SpeedwayStar, do czego tu doszło Big Grin
avatar
I dalej czekam na bana, skoro oszust może psuć grę to ja nie chce brać w tym udziału
avatar
Zawsze tak było, korzystaliscie z luk a potem świętoszki zgłaszaliście na forum, tfu na was Smile
avatar
Zapomniałeś cwaniaczku? Big Grin
avatar
Huszcze przerzuciliście do Eligi na 1 mecz a potem zglosiliscie ze luka
avatar
W 1 i 2 sezonie kto jeździł na multi w SpS? Zapomniałeś jakie wały robiliście?
avatar
żegnam
avatar
No i co zrobisz?
avatar
ja sobie na to nie pozwole
avatar
Bo nim jesteś
avatar
a czemu ty mnie wyzywasz od śmiecia ?
avatar
Gość mnie okradł z medalu, złamał regulaminy tej gry, tego forum, a typ mi pisze, że hipokryzja z mojej strony
avatar
Smieciu gość się przyznaje do multikonta, oszustwa a go bronisz, tfu Ci w pysk
avatar
Wiesz który to po co pytasz Big Grin
avatar
To co zrobiliśmy ze powinnismy wylecieć wg ciebie? Gowno wiesz i się udzielasz
avatar
który admin i dowody prosze
avatar
Tofik zapraszam do poradni, chociaż nie wiem czy jest jeszcze szansa pomóc.
avatar
To tobie admin zmienia z deszczu na chmurę pogodę żebyś miał szanse, nie nam
avatar
ale kary mieliście a powinny być bany i wylot to czego teraz też sie domagacie totalna hipokryzja z waszej strony
avatar
No dalej cwaniaku wymień kto miał bana
avatar
Ja nigdy bana nie miałem, medal w Czechach straciłem przez oszusta z którego teraz GM klepie po pleckach. Jeśli nie widzisz tego, że oszust sobie przejął forum i robi co chce, źle wpływając na grę, to Twój problem
avatar
Fracha i Bazi bana nie mieli Smile
avatar
Kto miał bana w FzM?
avatar
a bany za co mieliście za uczciwą gre czy przekręty
avatar
Bo przegrywacie z nami to oszukujemy tak?
avatar
Co niby zrobiłem? Kiedy oszukiwałem?
avatar
i tylko krzyczeć potraficie i obrażać nic więcej
avatar
Piszecie że oszust a sami święci nie jesteście
avatar
Przydupas jednego z admina, czego się spodziewasz
avatar
uciekam, dobrej nocy
avatar
Tofik nadal kompleks FzM Smile
avatar
Nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś kto traktuje klientów jak gówno przetrwał i Wy też nie przetrwacie jak nie zrozumiecie kto Wam nakręca ten biznes
avatar
Reakcja Kabata to parę %, ban i "zagalopowaliscie się". Kto tu się zagalopował? Człowiek nie ma prawa być wkur*iony? Ty byś Kabat nie był i nie przeklinał byś jakbyś wydał hajs na coś co po otwarciu okazuje się być gównem, które jeszcze do Ciebie strzela?
avatar
To, że tu nie ma stanowczej reakcji adminów pokazuje gdzie ta gra jest. Jak Wy chcecie przyciągać nowych, skoro wyciągacie rękę do oszusta
avatar
Mu*
avatar
Już serio walić ludzie te całą kłótnie, afery, wyzwiska, ale serio czego wy tu nie widzicie? Jest gość, który jest oszustem, do czego się przyznaje, niszczy grę od środka. A Wy go klepiecie po plecach, o Kabacie nie wspomnę, bo zaraz mi jeszcze gma zaproponuje
avatar
Nie tłumacz mu, za mało inteligenty jest żeby to zrozumieć Big Grin
avatar
Reakcja Kabata? Dawaj mordo do gazetki, jesteś super
avatar
Przyznanie się do multi w sps Pulo, Dantes, Edmund
avatar
- obecne multi na ukrainie
avatar
Dantes - EdmundD - Joachim - Maveral
avatar
- multikonta ukraińskie parę tyg temu
avatar
- multikonta dantes edmund
avatar
W sumie to to samo xd ale przedstawmy fakty
avatar
Na multikontach*
avatar
Przecież gość sam się przyznał ze jedzie na multikoncie, ślepy jesteś?
avatar
i jeszcze Innych nazywaja oszustami jakieś kompleksy
avatar
Skoro Maveral może oszukiwać to czemu ja nie?
avatar
Oszukiwać to ja dopiero mogę zacząć slabiaku Smile
avatar
Z resztą statystyki statystykami. Fakt jest taki, że oszust, który złamał wszelkie regulaminy tej gry nie powinien w niej mieć prawa się odezwać, a tutaj jest klepany po plecach przez Kabata. Dalej liczę na to, że wejdzie ktoś odpowiedzialny i podejmie jakieś działania
avatar
Tofik 6 wygranych 1 porażka z wami, dla ciebie lepiej żeby nas nie było haha
avatar
Napisaliśmy, że przynajmniej podawana jest prawda, a nie jak w artykule, który pojawił się w gazetce. Jest różnica podawać statystki ogólne zespołów co wie i widzi każdy, a być internetowym trollem, który nie ma w życiu nic innego do roboty jak szczegółowy opis każdego z graczy drużyny która mu nie pasuje
avatar
Tak to juz jest. Kiedy wrzucilem statystyki dot. Speedway Fanatic, Filety pisaly, ze dobra robota, ale kiedy wrzucilem ich statystyki, to leca bluzgi i oskarzenia
avatar
Uczciwe filety sami mieli bany za oszustwa a teraz używają słów nieprzyzwoitych już dawno tej ekipy nie powinno być
avatar
O widzę ze nie Big Grin to po co mi to dałeś Kabi? Żeby nie zdradzić statystyk jak Maveral? Mocny jesteś Smile
avatar
Posty moderowane a tutaj?
avatar
Xd
avatar
Sorry myślałem, że gębę wyciera się szmatą
avatar
JDR Smile