Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
3 a ja jeszcze czekam na ten boom graczy którzy mieli przyjść do SH bo SpS był "niesprawiedliwy"
avatar
Zróbcie ankietę dla wszystkich graczy - jakie emocje towarzyszą mi gdy wchodzę na strone speedwayhero: 1. kocham tą grę 2. może być 3. gra bo gram - bez emocji 4. czekam do konca seoznu i konczę karierę 5. wierzę, że jeszcze bedzie dobrze 6. bede trenował, az zostane mistrzem GP
avatar
pisałem gazetke w SPS i jeszcze w jednej grze. Krytykować mogę ale nie będę. Co uwag to w art. o lidze angielskiej w akapicie "W meczu 2 i 3 drużyn" fajnie by było podać nazwy klubów. To są uwagi tylko co do artykułu. Reszta i otoczka mnie nie interesują. A odnośnie tego pana na D sami go wyhodowaliście na forum SpS więc teraz to jest wasza sprawa
avatar
Normalny człowiek po takiej fali hejtu ze strony graczy bo już nie wchodził a ty nadal tu .Myślę że coś nie halo tu . Co do gazetki sproboj swoich sił , ...o sorry zapomniałem tam cię też niechca . Pamiętaj że oszustwo ma się we krwi, i dlateg o zero respektu dla czegos takiego , elo nara
avatar
Dante's zamiast się czepiać gazetki lepiej powiedz jak to być , inaczej wewnątrz oszustem ? Bo trzeba to mieć coś w sobie aby kłamać i bez wazeliny wchodzić każdym kosztem w d.pe tak aby czegosś dokonać
avatar
Juz milcze nt. SHNews, nie moja sprawa
avatar
Propozycje i tematy do zrealizowania, a nie twoja opinia. Ale dzięki, nie dogodzę każdemu Wink
avatar
Ale mysle, ze mozemy zamknac ten temat. Jesli uwazasz, ze dobrze wykonujesz swoje hobby, to ok. Tak jak napisales, nie podoba mi sie, nie bede czytal SHNews
avatar
To co napisałeś jest tylko nagłówkiem artykułu, cała treść znajduje się w linku
avatar
Tak, wchodzilem. Cyt. "Może czegoś wam brakuje Przyjmujemy wszelkiego rodzaju propozycje, ale nie obiecujemy, że wszystkie podane przez was tematy zrealizujemy. Smile"
avatar
a wchodziłeś w link z ankiety? Smile
avatar
Chyba, ze cos zle zrozumuakem, to wyprowadz mnie z bledu
avatar
Cyt. "Żeby urozmaicić czytane przez was artykuły, postanowiliśmy zapytać was o zdanie na temat wrzucanych przez nas artykułów"
avatar
avatar
pokaż mi gdzie prosiłem o opinie na temat moich artykułów Smile
avatar
Chciales opinie, o twoich artykulach, to napisalem Ci, co o nich sadze. Trzeba bylo napisac, ze przyjmujesz tylko pochlebne opinie, to bym siedzial cicho
avatar
całe szczęście że pozdrowiłeś na koniec xd
avatar
Jak dostaję już wiadomości od graczy, kiedy będzie relacja z ligi, bo od 2 tyg nie było, to dla mnie sygnał, że jakieś zainteresowanie tym jest i mam dla kogo pisać. Zdanie takich osób jak ty mnie nie rusza. Pozdrawiam
avatar
Jeśli uważasz, że artykuły są nieciekawe to ich nie czytaj. Proste jak budowa cepa. Niektórzy gracze zamiast klikać w tabelki wolą wejść w artykuł i przeczytać co w jakim kraju/ lidze się wydarzyło. Pisanie do godziny po zakończonych zawodach jest niemożliwe. SHN to nie moja praca za którą mi płacą tylko hobby Wink
avatar
Jesli mozna, to ja napisze swoje zdanie nt. SHNews. Dotychczasowe artykuly, to przekopiowane wyniki IMK, IMKJ, IMSJ, itp. opatrzone dwoma zdaniami komentarza. Jaki jest sens pisania takich tekstow, kiedy kazdy moze sprawdzic te wyniku w grze 1, 2 dni szybciej zanim wy to umiescicie w gazetce? Jaki jest sens dublowania tych wynikow? Wg mnie te artykyly tworzycie w sposob ctrl+c/ ctrl+v i tekst gotowy. Oczywiscie, to tylko moja, maloistotna opinia
avatar
coraz śmieszniej Smile jak i gdzie się wypowiedzieć ...jak nie widzę lub nie mam tego działu??
avatar
zakładka PRASA jest widoczna tylko dla redaktorów Wink
avatar
tutaj też się mogą w tym temacie wypowiedzieć Smile
avatar
jak nie zrobisz to nie zobaczysz co o tym sądzą gracze Smile
avatar
Co sądzicie o założeniu na forum wątku dotyczącego gazetki? Byłyby tam dodawane jakieś ankiety, pytania do graczy na różne tematy. Jest już zakładka "Prasa" więc chciałbym ją tylko zapoczątkować Big Grin
avatar
XDD
avatar
Malina to nie moje porównanie, gdzies sie juz tu przewijało Tongue ja nie mam psa Tongue
avatar
Świetne porównanie Sypek Big Grin statystyki mają to do siebie ze można nimi łatwo manipulować. Po drugie trzeba jeszcze umieć je interpretować Wink
avatar
Statystycznie ja i mój pies mamy po 3 nogi Tongue
avatar
Tofik bez odbioru , bo widzę że nie kumkasz zbytnio ..
avatar
ale to tylko statystyka a odczucia inne
avatar
Na pogode też było narzekanie ale ktoś opracowałstatystyki i jest to statystycznie równomiernie
avatar
tym bardziej że przy wysokości skilla masz podane ilu takich graczy ma ten najwyższy
avatar
nie trrzeba statystyk żeby wiedzeeć te + - wystarczy wejść na statystyki gry i już wiesz na jakim miejscu możeszbyć
avatar
Tofik jeżeli ktoś takie statystyki robi to i może poznać twoje skike jak zechce +/-
avatar
nie chodzi o te 35 zeta chodzi o zasade
avatar
Zaniżyć specke a żeby jechały wytrenowane skile torowe + pogodowe, chyba @Malina też o tym wspominał , o ile się nie mylę
avatar
Lepiej wszyscy z graczy + czerwoni powinni usiąść do jednego stołu i lepiej skupić się aby gra zaczęła klepać tak jak powinna
avatar
statystyka jest guzik warta jak ktoś zechce zobaczyć jak jade w jkich warunkach to przeanalizuje mnie w kilka minut więc traktuje ją jako ciekawostke
avatar
Argo mnie tez i dlatego nie rozumie co oni maja za korzysci/satysfakcje
avatar
Bo przez tracony czas jestes w stanie duzo wiecej zarobic
avatar
Też mnie to wk..ia że oszuści są
avatar
Tofik procesowalbys sie za 35zl ? Tracac czas na rozprawy ? No mysle ze nie
avatar
Powiem tak że błędy zawsze będą we grze , nigdy nie jest tak że wszystko gra , nie bronie podejścia , rozwoju jak i zmian we grze , ale na co sobie do ryja skakać . Wiem że boli po tylu latach,
avatar
Dużo mniej mnie drażnią te statystyki niż ta bierność czerwonych w decyzji co do tego pana
avatar
nic nie da sie zrobić
avatar
i koło będzie sie zamykało
avatar
No dlatego mówię Wam, że to nie jest złoty sposób, który go usunie, ale jest to coś co przystopuje śmianie się i plucie graczom w twarz
avatar
i jestem ponownie do czasu aż nie założe drugiego konta
avatar
rejestruje nowe konto i jestem ponownie nowym graczem Przy rejestracji nawet admin będzie wiedział że to ja to na jakiej podstawie ma prawo odmówić rejestracji
avatar
Tymczasem gość robi co chce na forum, a GM nie przestrzega regulaminu forum punktu 3
avatar
Będzie nielapalny, ale nie będzie szalał na forum, a prędzej czy później zrobi coś podejrzanego
avatar
grę z kontem na forum. Nowe konto na grze nowe na forum i jakiś czas znowu będzie niełapalny
avatar
załóżmy że miałem dwa konta zostałem przyłapany wywalili mnie z gry
avatar
nie wiem jak
avatar
No połączyć grę z kontem na forum. Nie ma w grze żadnego dantesa. Pojawi się nowy to prędzej czy później zrobi coś co nas nakieruje że to Dantes
avatar
Rozumiem też że każdy robi błędy , a ciężko takich kolesi wyłapać , usuną go z gry a potem znowu założy nowe konto , jak można to przypilnować ?
avatar
Tofik , statystyki fajne ale koleś podał dane SF ,zresztą żadna tajemnica jak kumaci we grze i tak wiedzą kto na jakiej jest dobry .Ale koleś jest multifrajer psujący zabawę a oszust i śmieje się z każdego z nas i pluje w ryj .Na co tu jest ?
avatar
i dlatego być może trwa to tak długo
avatar
a do tego jeszcze jak ktoś płaci vipa i co wtedy jak jest uczciwy a wyleci z gry i do tego pójdzie do sądu to nie jest takie proste
avatar
więć jak ktoś jest komuś podejrzany to powinien to zgłaszać a ktoś inny brać takiego pod lupe inaczej sie nie da
avatar
Dobra ale osoba zarządzająca też nie jest w stanie upilnować 300 graczy i stwierdzić że ten czy ten ma dwa konta
avatar
Przede wszystkim, wciąż zapominacie ze nie całe zło leży tutaj po stronie dantesa. Brak odpowiednich narzędzi i odpowiedniego podejścia plus bierność pewnych osób. Ta gra ma wiele problemów ale jak już kiedyś powtarzałem największym problemem przez który odchodzę są osoby zarządzające. I tyle.
avatar
ta statystyka zadnego syfu nie robi on na to stracił ileś tam czasu zamiast tego można w kilka minut zanalizować rywala
avatar
Żeby narobić syfu i tyle Wink On już wyleciał najpierw z SpeedwayStar, potem wyleciał stąd za multikonto i teraz jest tylko po to, żeby siać ferment. Dla mnie też bezsens bo ja wolałbym robić inne rzeczy niż niszczyć komuś grę ale cóż.
avatar
pozatym ta statystyka jak dla mnie jest suchą statystyką
avatar
dlamnie bezsens
avatar
na moje zależy mu bo po co bawić sie i robić czasochłonną statystyke namęczyć sie by za chwile wylecieć
avatar
i nie ogarniesz tego wszystkiego bo jak inaczej
avatar
Tylko jemu już nie zależy czy wpadnie czy nie, czy wy to rozumiecie czy nadal nie? To jest były zbanowany gracz z SpS, i jeździ w drużynie z samymi botami. Robi wszystko żeby gracze poodchodzili i żeby wylewał się taki syf jak wczoraj na sb.
avatar
pozatym mozna dogadać sie z ekipami i zrobić tak by wszystkie jego konta rozgrywały mecz ligowy o tej samej porze i musi taki gość polec no nie ma bata
avatar
ale taki gracz będzie kombinował a za 100 razem zaliczy wpadke
avatar
Tofik ale jezeli ktos ma rozne ip to jak go namierzysz przyklad ma 2 telefony 1prywatnt 1 zlozbowy do tego net w domu czyli masz 3inne ip a po zatym sa rozne programy do zmiany ip
avatar
adresem e-mail? Też nic trudnego założyć nowy e-mail Big Grin
avatar
wiec od razu wiadomo że z tym co gram wszedł ktoś kto ma z nbim powiązanie
avatar
Nie wiem jak to działa ale czasem gram na kurniku w karty tam jest tak że jak na pokój na stolik wejdzie ktoś to nic sie nie dzieje ale też jest tak że czasem jak ktoś wejdzie odrazu wyskakuje komunikat że jest gracz powiązany z tym samym adresem
avatar
RD9 i tu masz racje Smile
avatar
Bedzie chcial oszukiwac to bedzie... a sam nie rozumie co ludzie maja na mysli oszukujac w yakiej grze ?zadnych poza zabawa jie maja korzysci
avatar
Kij ma 2 konce ale to jest mysl tyle ze jezeli ktos zaklada pare kont w grze to co to dla niego problem na forum ?
avatar
Widocznie żyje zemstą po sps i tyle, ale to nie ma znacznia, tylko trzeba teraz podjąć jakieś dzialania, a nie siedzieć cicho.
avatar
@rd9 a co jezeli ktos wczesniej zalozyl konto na forum z twoim nickiem w grze jak w moim przypadku ? A zalozylem z 30min po uruchomieniu forum?
avatar
Mi też by sie nie chcialo co miesiąc - dwa zakładać mowe konto
avatar
Gość będzie wracał i wracał, a wystarczyłoby wprowadzić to o czym tu ktoś pisał, że konto w grze i nick połączony z forum. Nie ma Cię w grze nie ma Cię na forum i już. Niech tu wchodzi jako Joachim czy inni i wtedy będziemy od razu wiedzieć kto to , bo się sprzeda
avatar
Malina ale powiedz mi, chciało by Ci się?? bo mi nie. Na jedno konto meczy jest tyle że czasami myśle żeby odpuścić
avatar
@Tofik zgłosiłem. Ale tak jak koledzy wyżej napisali nic to nie zmieni, póki czerwona strona nie zacznie porządnie działać
avatar
Posiadanie multikonta w tej grze nie jest wcale skomplikowane.
avatar
powiedzcie co trzeba mieć w głowie by zakładać multi? jeszcze jakby na tym zarabiali to bym zrozumiał. A tak to kombinuj by się nie zalogować na drugie konto z tego samego ip, by nie wyszło bo i konto główne pójdzie do likwidacji. To jest tylko GRA związana z naszymi zainteresowaniami.
avatar
zakładając że ktoś tam zostanie usunięty z gry to jak będzie chcial załozyć nowe konto to założy Nikt mu tego nie zabroni
avatar
Problem jest tylko taki, że ile razy byście go nie zbanowali, usunęli. Gość i tak wróci i będzie uprzykrzał życie Big Grin
avatar
nie zajmowałem sie tym wątkiem i nie znam tematu
avatar
Skoro ma nowe to zgłoś że ma nowe
avatar
Arek Ci potwierdził, że gość został zbanowany. Później założył na Ukrainie znów został zbanowany, ale to dla Ciebie za mało. A gość ma już nowe multi na ukrainie
avatar
technika jest taka teraz że jak ktoś pozakłada sobie konta to prędzej czy pozniej zaliczy wpadke a w przypadku podejrzenia i zgłoszenia napewno jest na celowniku
avatar
Brak słów Big Grin
avatar
więc gość jest i tyle
avatar
Co jam mam napisać sam autor wątku pisze że posprawdzali i że jest ok że niczego podejrznego nie ma
avatar
System sprawdzania multikont nie jest idealny. Wystarczy, że używasz innego urządzenia, czy internetu Big Grin ale o tym każdy wie ;P. Poza tym po co dla normalnego gracza więcej niż jedno konto? Pisałem kiedyś o tym z @bunge, że w grze jest wystarczająco dużo meczy w tygodniu, analizowania i myślenia do przodu z treningami. Więc jedno konto jak najbardziej wystarcza :p
avatar
Masz konkrety Wink i to, że sam się wkopał, że on = Maveral ale to już wyżej jest napisane na sb.
avatar
avatar
admin poszuka posprawdza i wyjdzie ze nie mam