Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
Masz racje Tomicek, wówczas nie dotarło do mnie ze będzie to 10+wartość od lekarza. Sama dyskusja o energetyku była dla mnie satysfakcjonująca i pominąłem ten istotny fakt. Ale zdanie mam takie jak napisałem powyżej. Ta wartość energetyka może być dość niebezpieczna w późniejszej fazie.
avatar
Malina z całym szacunkiem, teraz mówisz ze bezsensu te 10E, a pod postem Radka który już wtedy napisał jak będzie to wyglądało (nic nie zmienił) pisałeś ze super pomysł Big Grin
avatar
Bagro niby czemu rozpierduche? Moim zdaniem jest okej. Odnowa za 2E lub 6E byłaby bezsensowna Smile po drugie Radek pisał o tym już wcześniej i jakoś nikt wtedy nie protestował wiec nie wiem o co się tu rozchodzi Big Grin ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce
avatar
nie grałem od siódmego sezonu Spsa więc jednak mnie to ominęło Tongue
avatar
@"#Tomo" Tlumaczylem Faji, że to, że mieliscie malo taktyk w SPS to tylko wina Waszego rozkladu skilli była, że albo odnowa po 1 albo po 3 u Was byla i nic innego nie chodzilo. Jak ktos mial KRW nabite to mozna bylo dawac odnowe po 1,2,3,4 serii
avatar
Negatywny wpływ zębatki - to juz jakieś cyfry podajcie, bo jak będzie "kosmetyczny" to pupa wielka.
avatar
Popieram bo te 10+ lev lekarza zrobi rozpierduche taka że będą latać n asprzetach z turbo i turbo zastrzykiem energii , a tak jak byście zrobili (2+4+6 miało by to sens w kontekście taktyki od 1 biegu aż do końca zawodów ,miało by to sens wtedy ,
avatar
Energetyk spoko tylko ze przesadzone wartosci zwrotu energii jak dla mnie. Powinny byc bez tych 10e w standardzie.
avatar
no to tylko czekać ...nowej gry. Ciekawe jakie będą powody? Proponuje RÓWNE SZANSE Big Grin
avatar
Miało nie być w nowej odsłonie takich wynalazków jak odnowa , czy tam energetyk , po co był tworzony nowy twór , jak zaraz będzie taki sam jak SS.
avatar
Coś za coś, o to właśnie chodzi Smile
avatar
Co mi z lekarza i większej energii jak cały personel będzie zaniżony , dodacie coś na+1 ale zabierzecie za -4,
avatar
jeszcze nikt sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodzil Smile
avatar
Zdania jak zwykle podzielone Big Grin
avatar
A dla mnie to najlepsza zmiana od czasów tej gry także brawo admini, wreszcie jakaś zmiana na + Smile
avatar
takze w dyskusje nie wchodze bo i tak nie będę miał racji i argumentów ale tak żeby zakonczyc pozytywnie - Wesołych Świąt Wszystkim! Big Grin
avatar
no ale spoko "dajemy Wam więcej możliwości taktycznych" Big Grin
avatar
kosmetyczne to powinny być ale lepiej dowalić od razu z grubej rury Tongue
avatar
Ryzyko kontuzji jest uzaleznione od energi . Wiec napewno . Dla mnie zmiana na gorsze . Do tego co sezion zmiany . Kpina
avatar
mam pytanko, ten energetyk będzie zwiększał energię, ale czy wraz ze wzrostem energi będzie spadać ryzyko kontuzji??
avatar
Energetyk wchodzi od nowego sezonu czyli 5? Bo już się pogubiłem Tongue
avatar
jak to leciało? kosmetyczne? minimalne? Tongue
avatar
no to macie news'a o zmianach
avatar
Kabat cóż za skromność Smile
avatar
jedyny sukces SH Smile a miało być tak SUPER
avatar
to chyba jedyne co wam wyszło Smile
avatar
dobrze Graudenz kombinujesz - co by nie mówić, dylematy z wyborem personelu wyszły nam całkiem nieźle, a za chwilę jeszcze się zwiększą Wink
avatar
przez X sezonów, taki argument nigdy nie padl w SPS, czemu tu mialoby tak byc? Pojdziesz w lekarza, bo bedziesz mial slabsze motory, pojdziesz w lekarza i tuning, to co mecz bedziesz nowy sprzet kupowal, pojdziesz w lekarz i mechanika i tunera, to bedziesz tygodniami forme robił itd itd
avatar
Dzieki odnowie mocni gracze będą jeszcze mocniejsi.
avatar
jeszcze baraże
avatar
można już odejść z klubu bez spadku formy?
avatar
A co do odnowy to już dawno powinna wejść, trochę więcej się w meczach będzie działo Smile
avatar
Nie ma, ale to było do przewidzenia Big Grin na 14 ostatnich dni jedno konto utworzone z tego gość po minucie bycia online już nigdy nie wbił ponownie
avatar
Nowa gra to SZANSA DLA NOWYCH GRACZY- gdzie oni są?
avatar
w tym tempie to baraże o 1 ligę będą jechać boty
avatar
Odnowa ? Poważnie ? Na nic lepszego nie stać tej gry? Tylko odgrzewamy przypalony kotlet. Smile
avatar
Jak czytam, ze maja byc kolejne zmiany to zaczyna mnie mdlić
avatar
RD9. Czasu do następnego sezonu jest jeszcze sporo. Spokojnie.
avatar
Racja zapomniałem o zębatkach. Kabat to "więc..." można rozumieć, że jest jest szansa na wejście odnowy w 5 sezonie?
avatar
Dzi - racja nie sugeruj się tym co było. Zawsze moze być gorzej Wink
avatar
Pytam, żeby dołożyć jakąś ewentualną propozycję Big Grin
avatar
już nie pamiętam, ale chyba tak... nie sugerowałbym się jednak tym co było
avatar
Nie grałem zbyt długo ani często w SPS, ale odnowa była możliwa raz w tygodniu?
avatar
przecież napisałem "testujemy" więc... Wink
avatar
wcielo mi .CHYBA* Wink
avatar
tak Dżi, https://speedwayhero.com/forum/showthread.php?tid=489 niestety ucichło, wiec na 5 sezon narazie tylko wzmocnione zebatki wejdą
avatar
RD9 chodzi o odnowę biologiczną jaka istaniała w SPS?
avatar
nie totalnie... poprawimy atut bycia online'm Wink
avatar
Czyli przyszły sezon na 100% bez totalnie żadnych zmian w silniku?
avatar
Chodzi Ci o ten słynny zwrot energii którego używasz od połowy sezonu RD9? Big Grin
avatar
testujemy
avatar
Co z tą odnową? jak postępy?
avatar
Wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim co się dzieje teraz w sph , czy to w ligowych czy indy lub nawet dpsj , wchodzisz do gry i kompletnie cię nie interesuje z kim jedziesz , na jakiej nawierzchni itp. tylko jaka jest lub może być pogoda , bo już wtedy wiesz jak to się może skończyć .
avatar
Odświeżam temat bo minął już rok i nie wiem czy zapomnieliście o tym, a fajnie by było mieć wgląd w takie statystyki Wink
avatar
avatar
Składy w artykule poprawione. Dzięki za wyrozmuiałość Smile
avatar
Bardzo przepraszam. W pewnych reprezentacjach pomyliłem i zamiast IMKJ wziąłem pod uwagę IMK
avatar
nie bedziesz, na pewno Wink
avatar
no nic, żegnajcie
avatar
sam sie zglosilem na PW ze wszystko mi dziala
avatar
mam nadzieję, że nie będę jutro żałował tego co dzisiaj zrobiłem Big Grin
avatar
super... :/ widzę że nie zadziałały ustawienia Wink
avatar
To powinieneś wiedzieć Big Grin skoro już to pisałem Wink
avatar
a Ty juz drugi raz wspominasz o tym tutaj, próbujesz coś wskórać? Big Grin
avatar
@Graudenz czasami za SB dostaje się bana w grze, a Ty o wątki się upominasz Big Grin
avatar
jeśli coś nie zadziałało to daj znać np. na PW w grze - poprawię
avatar
@Graudenz jeśli niczego nie skopałem to właśnie straciłeś możliwość pisania na SB ale będziesz mógł pisać posty (na razie chyba będą wymagały zatwierdzania)
avatar
Tomicek w Danii pomineli też Darczello, ciekawe kogo jeszcze zapomnieli dodać :p
avatar
chcialem zgłosić drobne uchybienie i dać propozycje ale do czerwca to dawno zapomne Big Grin
avatar
no i Joachim, Erich i Remark07 zbanowani za multikonta, czyli mialem racje od samego poczatku i tak jak pisalem od 1 dnia tej zadymy, ze to on na multikontach siedzial. Moze jakies okolicznosci łagodzące? Big Grin
avatar
Panowie z SH News, dzięki za pominięcie mnie w reprezentacji DPSJ Big Grin ale w razie co pietrek może za mnie jechać, nie obrazę się
avatar
nie dałoby rady zamienić mi tego bana do 06.2022 zeby byl zakaz pisania na SB , a nie w wątkach? przeskrobalem na SB, a kare dostalem na odp w wątkach Big Grin
avatar
Tomicek czyli w miarę po równo Smile
avatar
Wy patrzeliście od początku a ja podałem z 5 ostatnich meczy Tongue
avatar
dokładnie xD
avatar
@Sypekzg w szwedzkiej twoja drużyna - 9 Chmur, 8 Deszcz, 7 słońce + w dwumeczu z Kebabami chmury/chmury/chmury/deszcz Wink
avatar
Ciekawe gdzie, u nas na 5 meczy dwa razy była chmura
avatar
bo poki co tylko 101 biegów na 180
avatar
wiecej tej chmury w szwecji
avatar
@Roberto666 dzięki Smile
avatar
Kabat 100lat!
avatar
jakby ktoś szukał klubu w Szwecji - prośba o kontakt
avatar
I gdzie ta promocja? Big Grin
avatar
miesięczny VIP to koszt zaledwie 6,50 PLN!!! Oferta ważna tylko w piątek.
avatar
i patrz jakie zrozumienie od razu RD Big Grin tacy gracze to skarb Big Grin
avatar
Tomo ❤️ powinieneś mieć tu czerwony nick xd. Odpowiednia odpowiedź xdd
avatar
XD rozumiem
avatar
Nie nie jest, pogoda też jest ok, pozdrawiam serdecznie Big Grin
avatar
Specka nie daje za dużo? Jeżeli ktos nie jest technikiem to ma przesrane w wyzszych ligach gdzie dominują normalne tory. Boost jest ogromny i co chwila sie o tym dowiadujeSmile
avatar
Chmura dla wszystkich Tongue
avatar
Dlaczego nie powinna mieć miejsca? "Tesser: Nie nazywaj pecha/losowości niesprawiedliwiscia"... to tylko tu zostawie Smile
avatar
natomiast odnośnie komentarzy "hipokryta", "płaczach" itp - nie zamierzam pisać głupot, jaka gra niedobra i kończyć z nią, choć nie ukrywam, że zależy mi na tym aby się rozwijała i była ciekawsza
avatar
zreszta wcześniej pisałem, że rozkład pogody powinien być statystycznie równy - ewentualnie tam gdzie w FAQ jest inf. że prawdopodobieństwo jest większe wystąpienia danej pogody większym udziałem tej pogody - niestety statystyka i prawdopodobieństwo ma to do siebie, że nic nei jest pewne i losowość jest elementem tej gry
avatar
ale ja nie płacze tylko wrzucam informacje o statystyce, która nie powinna mieć miejsca - płakaliście tyle o słońce to macie w ostatnim czasie w nadmiarzeTongue - ja sobie radzę i godze się z tym, że w takich warunkach cieżko mi powalczyć - wszędzie nie można być kozakiem
avatar
Dokładnie i z Botami, a my w Czechach przygody z chmurami mamy w fazach decydujących, a o lidze to nawet nie wspominam, bo na samą myśl jest mi niedobrze
avatar
to już wiesz jak się czuliśmy, tylko Tobie się to przytrafiło na gównozawodach a nie na lidze
avatar
Oj Tesser, a nie tak dawno, była krytyka, że źle rozłożyliśmy skille i dlatego narzekamy. Fajnie, że gra Ci pokazała jak to jest być po tej drugiej stronie i zostać wyprowadzonym z równowagi przez dziwactwa pogodowe. Mam nadzieję, że następnym razem poczekasz zanim zaatakujesz kogoś kto "płacze" Tongue. Powodzenia
avatar
HAHAHAHAHHA hipokryta
avatar
3 finał SK we Włoszech i 6/6 słońce
avatar
"Jeśli uważasz, że artykuły są nieciekawe to ich nie czytaj" - najgłupszy argument ever