Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
Poszło priv
avatar
@_RD9_ a podasz konkretnie kiedy to się zdarzyło? tak dla sprawdzenia
avatar
ale mial kilkanaście oczek pogody wiecej czym pokryl strate zlej zebatki i kilkadziest m/s szybszy motor czym pokryl różnice energii, ile można tłumaczyć Big Grin
avatar
A co dało to wzmocnienie skoro na złej zębatce zrobił w tym sezonie zawodnika online ze 100e na dobrej zębatce z oponą+3?
avatar
heh wzmocniliście zębatki i ktoś sie poddał na Willowie Tongue
avatar
No to pięknie. Powodzenia
avatar
tak
avatar
I znalazłeś?
avatar
Szukam klubu na Szwecji, 1 liga ew. 2
avatar
Znowu ja Big Grin, Rampage Squad ma wolne miejsce od nowego sezonu ,glownie to obecnosc na meczu w miare mozliwosci . E liga
avatar
wróć w Anglii
avatar
a Szwecji nie ma problemu
avatar
Temat z innej beczki a mianowicie przygarnie mnie ktos w Elitseries do 2-1 ligi bez cisnienia na wynik . Jestem online 99.9% Big Grin
avatar
tymczasem jakiś typek 0 defektów w sezonie a juz 10 tydzień
avatar
0.16 %
avatar
jaka jest szansa że bieg po biegu na tej samej maszynie dwa defekty
avatar
za zajebisty system
avatar
zawody o srebrny kask dwa defekty na jednej maszynie gratuluje
avatar
to program odchudzający zawodników :p
avatar
nieczęsta sytuacja, ale możliwa jak widać
avatar
avatar
chyba jeszcze nie
avatar
mieliście dzień po dniu spadek umiejętności?
avatar
Sa opozni3nia 2min i bez wizualizacji Sad
avatar
pojawiają Wam sie wyniki po pierwszym biegu??
avatar
teraz działa
avatar
parę osób to ma
avatar
Pętla przekierowań - u Was też?
avatar
to jest mądry pomysł ....czyli nie da się zrealizować
avatar
Admini chcieliście zmniejszyć liczbę nacji - jedna na zawsze możecie wymazać - Rosję!
avatar
jechałeś SA całe zawody + 1 bieg poprzednich zawodów
avatar
pewno tydzien sie nie logowalesSmile
avatar
Nie wiem o co chodzi, ale wczoraj miałem formę 25 a dziś już 13 o.O chyba zrezygnuję z tej gry jak dalej będą takie błędy i niespodzianki, bo aż odechciewa się grać
avatar
Przypominam, że tory w finale IMSJ są do poprawy
avatar
a może to nowy pomysł naszych dzielnych adminów? Awansują Ci z miejsc 9-16?
avatar
IMŚJ losowanie do powtórki. Jadą gracze w połowie nie Ci co awansowali.
avatar
Mi nie życzył Sad
avatar
Sypek to przez to że życzyłeś wszystkim powodzenia Smile
avatar
Chciałbym życzyć wszystkim miłego wieczoru, a następnie dobrej nocy Smile
avatar
ja nie awansowałem a jade dalej Tongue
avatar
losowanie IMŚJ do poprawki. Niby awansowałem a mnie nie ma w drugiej rundzie a za to jest inny Łotysz co był 16 Tongue
avatar
SH News też prężnie działa. Normalnie rozkwit.
avatar
tzn ze lipa sie robi , a jak wiadomo wiele ludu konczy zabawe z ta gra po sezonie , no niestety .
avatar
świadczy to o doskonałości tej gry - tylko sie cieszyć Wink
avatar
Ale się dzieje...prawie 2 tyg bez posta na SB...slabo to wygłada
avatar
Stozix sprawdziłem Twoje ostatnie mecze i miałeś 2 chmury 3 słońca i z 6 deszczu xd
avatar
Na bk botów w Zimbabwe były same deszcze, zamykam temat
avatar
4 deszcz 4 pochmurno
avatar
22 słonce
avatar
a pomiar z ostatnich 30 dni
avatar
równie dobrze można dać zakres od początku gry od razu Big Grin
avatar
a tym zakresem jest o dziwo cały nowy sezon gdzie nie mielismy okazji jeszcze jechać w meczu domowym na naszej nawierzchni no ale lepiej dać jakiś większy zakres dla gracza pewnie jeszcze dopasowany żeby pokazać "jaka to pogoda jest sprawiedliwa" Big Grin
avatar
@"#Tomo" zawsze da się wybrać taki zakres, który pokazuje "jaka ta pogoda jest niesprawiedliwa" Wink
avatar
to ja poprosze jeszcze dla Smokersów od 1 stycznia bo niby w PL Słońca dużo a jakoś tego nie widać Tongue ID 20
avatar
ostatnie 100 pomiarów stacji meteo na Waszym stadionie - Deszcz 23; Pochmurno 22; Slonce 55
avatar
dalej nic nie zrobiono z pogodą ponad 80 % słońce świeci gj
avatar
bet głoś błąd - IMK były losowane w pn
avatar
IMKJ na przyszły tydzień już polosowało, a co z IMK ?
avatar
nie chodzi o dwa ostatnie mecze tylko 3 ostatnie tygodnie
avatar
2 słońca *
avatar
Sprawdziłem 3 ostatnie Twoje mecze i były w słońca, to nie wygląda na 90%. Mój tydzień pogodowy to chmura chmura chmura chmura słońce słońce słońce chmura chmura xd
avatar
ID klubu: 84 zrobicie coś z pogodą od prawie miesiąca świeci w 90 % słońce, nie po to na nawierzchnie domową wybiera sie tor pod specjalizacje , żeby działy się takie jaja
avatar
@BAGROMAX - możliwość płatności PayPay została przywrócona
avatar
HEMAN nie dwa razy tylko raz. a że w dwóch walutach gry to inna sprawa. Woleliśmy tak niż dać 2k $ albo 10 tokenów np
avatar
mnie dziwi ze formalnie za energola płacimy dwa razy (token i kasa)
avatar
Kiedy będzie możliwość płatności Pay palem ? Bo sprawdzałem przelewem błyskawicznym i też nie można .
avatar
Albo pod ryzykiem kontuzji
avatar
Kabat. Proponuję pod grafiką nawierzchni
avatar
na telefonie też jest komunikat
avatar
szkoda mi tysiaka zeby sprawdzić dziś na tel Big Grin a sam przycisk moze jak kiedys? pod klasyfikacja z prawej strony? czy tam nad..
avatar
co do miejsca przycisku - wrzućcie w propozycje z opisem gdzie Waszym zdaniem najlepiej to zrobić (weźcie pod uwagę i telefon i kompa), myślę, że da się coś z tym zrobić
avatar
w telefonie nie sprawdzałem, ale zakładam, że także jest, spróbuję o 18 sprawdzić
avatar
w kompie na pewno jest komunikat, bez wartości i kosztu, ale jest
avatar
ale raczej na pewno nie bylo wczoraj, bo w okienku bylby komunikat Koszt 1000 czy cos, a nie bylo czegos takiego. Klikasz energola i strona sie przeladowuje od razu z czerwonym komuniktem
avatar
nie pamietam wczoraj czy bylo , bo auto prowadzilem na meczu, dzis sie upewnie Big Grin ale wydaje mi sie ze nie ma okienka do energola
avatar
to nie macie takiego okienka potwierdzającego? mi się zawsze wyświetla na telefonie, a nawet na laptopie podczas trenera i teraz przy energetyku również mi się pojawia
avatar
moze dodac okienko potwierdzajace do energetyka? JESTEŚ PEWIEN? OK ANULUJ
avatar
Popieram RD9 energol powinien być w innym miejscu, bo będąc na podwójnym gazie nie trudno o pomyłkę a taktykę się dużo zmienia, więc za blisko siebie te dwie opcje.
avatar
to lepiej, dodatkowe emocje
avatar
Jest szansa zmienić miejsce energetyka? Bo w momencie gry na telefonie nie trudno kliknąć energetyk przy próbie zmiany taktyki jazdy
avatar
dobry koń to i po błocie pojedzie Tongue
avatar
trochę głowy i na chmurze da się pojechać
avatar
rozumiem gdybyscie narzekali na defekty na pewnych trójkach, ktore odbeiraja medale , to sam bym sie przylaczyl Big Grin Wink
avatar
juz nie przesadzajcie z tymi chmurami, pozniej robicie worek medali, piec finalow gdzie sie da i jest szystko so
avatar
u mnie w pl pogoda sie zgadza. Na dworze pada i w grze też Tongue
avatar
To już nie jest śmieszne z tą pogodą. Powiedzcie ze jest algorytm, początek sezonu chmury, środek deszcz, koniec słońce i wszyscy będą zadowoleni
avatar
U mnie w Anglii od dwóch tygodni jest normalna, non stop chmury Big Grin
avatar
w ogóle nie wiem co zostało majstrowane z pogodą, ale w polskiej w moim klubie od 2 tygodni świeci słońce, a w angielskiej i szwedzkiej 80 % też świeci słońce
avatar
@stozix czego nie rozumiesz? napisz PW to spróbuję wyjaśnić
avatar
straszne lipa tutaj jest jeśli chodzi o wyjaśnienie jak działa spadek skilli, jak się zwiększa przy większej sumie skilli
avatar
na stacji benzynowej albo w żabce Tongue energetyka w trakcie zawodów tylko
avatar
a tego energetyka gdzie można kupić?? xD
avatar
no trzeba powiedzieć że w lepszym stylu uciekłeś niz Sousa z repki to chce zrobić Big Grin
avatar
Tak
avatar
chciałbym zmienić klub w anglii
avatar
czy okienko trensferowe jest już otwarte??
avatar
najpierw zrób bez błędów xd
avatar
Dobry wieczór. Ja mam takie pyt. Czy są osoby, zainteresowane jakimiś statystykami w nadchodzącym sezonie (np. swoje, konkurencyjnej drużyny lub przeciwnika), czy macie moje staty. w D****? Tak wiem, ze współpraca z oszustem, to Bla Bla Bla i ze moge se policzyc staty. na moich multi, itp, ale jak ktoś jest chętny, to zapraszam do pw. Pozdrawiam i Do Siego!
avatar
@"#Tomo" dziwne że w 9 sezonie przyszedłem za Ciebie do SK xd
avatar