Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
lenie adminy od kiedy jest przerwa miedzysezonowa?
avatar
losowo
avatar
ktoś mi powie na jakiej podstawie są wybierane nawierzchnie do złotego kasku?
avatar
Transakcja wewnętrzna czy zewnętrzna?
avatar
wkrótce się dowiesz Wink
avatar
Kto przejmuje grę ?? Big Grin
avatar
Szukam klubu w Szwecji w 2 lidze, służe pomocą i aktywnoscia online 100% meczów Tongue
avatar
Podróżnik też chyba nie do końca działa
avatar
niech ktoś… Tongue
avatar
Trzeba zgłosić w błędach to się odblokuje Tongue
avatar
jak odblokowac osiągniecie stały w uczuciach? (5 sezonow w jednym klubie) jade szósty… dzieki
avatar
Brakuje mi tykjo 1 chetny odwazny do angielskiej Rampage Squad Big Grin
avatar
@NorthernLight tak jak napisales
avatar
d,t,u nie zrobisz na klubowym, natomiast możesz na nim złapać kontuzje.
avatar
Ok, to nie wiedziałem. Myślałem, że na klubowym w ogóle nie ma literek. Czyli kontuzja zależy od ilości energii, a pozostałe literki (d, t, itp ) zależą od silnika, czy jak to jest?
avatar
a co ma klubowy do kontuzji? przeciez to nie idzie w parze i mozna miec kontuzje na klubowym, bo kontuzja nie idzie z tych % defektowych. np jezeli masz Lekarza 0 i pojedziesz klubowy agresja to w drugim biegu juz masz 1% szansy na kontuzje. Czytajcie FAQ Lekarz/Kontuzje skad one sie biorą
avatar
niech zgłosi błąd, to mu odpowiem dlaczego się myli
avatar
*literki
avatar
Oby sie nie okazalo, ze zawody SK iBK mialy sie nie odbyc. Zle sie dzieje, najpierw bledy z lisowaniem IMSJ, potem zabrane nagrody za IMKJ, teraz bledy ze SK. W mojej grupie SK gracz napisal na czacie, ze mial kontuzje na silniku klubowym, na ktorym nie powinny wpadac zadne litwrki
avatar
a dla innych nacji odbędzie się
avatar
mam pytanie dlaczego srebrny kask dla polskich zwodników nie został rozlosowany
avatar
NorthernLight Zle sie dzieje w tej grze, czy tylko ja mam takie wrazenie?////// wydaje Ci się Smile hahahahhahahahah
avatar
te puchary to jużnie problem
avatar
teraz mam 2 puchary za 2 miejsce w IMKJ w sezonie 6. Panuje ktoś nad ta grą?
avatar
Niezly burdel sie robi. Opony mi przywrocili nie takie jak mialem przed anulowaniem
avatar
Dlaczego grzebali przy IMKJ? Gdyby zostawili jak jest, byloby dobrze
avatar
no właśnie więc każdemu należą się nagrody
avatar
Ja nic nie rozumie z tlumaczeni GMów. Zawody nie mialy sie odbyc, ale sie odbyly.
avatar
bez znaczenia czy miały się dobyć czy nie, odbyły się niektórzy coś wydali na sprzęt , a teraz ma być zabrana nagroda. To rozumując w ten sposób za zwody imk Polska powinny być 4 razy lepiej płatne niż inne kraje, bo jest 4 razy trudniej
avatar
Zle sie dzieje w tej grze, czy tylko ja mam takie wrazenie?
avatar
Dlaczego cofnieto nagrody za IMKJ?
avatar
co za łeb cofnął nagrody za imkj?
avatar
Witam ,zapraszam 2 zawodnikow po sezonie do jazdy w angielskiej ,jak na razie e liga Rampage Squad.
avatar
U mnie juz jest OK z losowaniem IMSJ
avatar
Potwierdzam, to co napisal stozix powyzej, tez mnie nie ma w IMSJ
avatar
nigdzie nie trafili
avatar
z resztą paru graczy z tego co widzę
avatar
coś Wam nie pykło losowanie do imśj, jak nie trafiłem do żadnej grupy
avatar
ze względu na niewielką ilość juniorów gracze pojadą dopiero od 2 rundy
avatar
Jutro sa zawody IMSJ. Losowania mozna sie dzisiaj spodziewac, czy jutro?
avatar
Nie chodzi mi o moje literki. W jednym meczu jeden zespół znikąd ma 3 litery a drugi zerowo. Akurat mecz do jednej bramki ale czasem jest że litery mocno decydują o wyniku.
avatar
Niektórzy w jednym tygodniu łapią po 3 xD
avatar
Jedna literka na 80 biegów masz przecież
avatar
Nie no panowie admini zróbcie coś w końcu z tymi loteryjnymi zdarzeniami bo się wymiotywać chce...
avatar
Siemka szukam zawodnika do Rampage Squad w angielskiej od nowego sezonu ,dzieki
avatar
avatar
https://speedwayhero.com/forum/showthrea...09#pid5609 - wyniki typowania 1 kolejki 1 Ligi
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Szkoda Marco, jak dobrze pamiętam to chyba jeszcze od początków Spsa grał
avatar
ale się wstrzeliłeś Tongue
avatar
żyje tu ktoś?
avatar
Sad na moje dograjcie admini Jego kontem do końca sezonu
avatar
Kruche to nasze życie - smutna wiadomość. RIP
avatar
[*] Sad
avatar
Sad
avatar
[*] ?
avatar
['] RIP [']
avatar
[*]
avatar
Wylew. Sad
avatar
Co się stało ??? Sad
avatar
Panowie smutne wieści dotarły do nas z Piły. Nie żyje Marco30. Sad
avatar
https://speedwayhero.com/forum/showthrea...64#pid5764 - wyniki i klasyfikacja końcowa typowania pozostałych zawodów w sezonie 2021
avatar
avatar
zakładka VIP/Regulamin - co otrzymujesz (żółta tabelka)
avatar
Glupie pytanie, ale gdzie sprawdzic do kiedy vip'a mam waznego? Dzieki
avatar
za mocno Wink
avatar
drugi mecz ligowy z rzędu z kontuzją w 3 biegu, o co chodzi? :/
avatar
avatar
Aha, to ok. Nie zauwazylem ze jest druga grupa w IMK, myslalem, ze jest nas tylko 8
avatar
Przy liczbie graczy 17-32 są 3 rundy eliminacyjne i potem 3 finałowe
avatar
Jeszcze jedno pytanie, bo w Norwegii w IMK sa rozlosowane tylko 3 rundy, a q IMKJ jest 6 rund, to jest jakis blad, czy celowo jest to zrobione?
avatar
Dzieki bardzo za odpowiedz. Takich graczy w Norwegii jest dwoch, wiec zastanawiam sie, o co chodzi
avatar
może był jakiś błąd, ale żadnego oficjalnego zgłoszenia w tym temacie nie mamy, a zgadywać o co chodzi nie będziemy
avatar
Bron boze nie mam pretensji do tego gracza, tylko nurtuje mnie to pytanie
avatar
Czesc. Mam pytanie, bo moze czegos nie wiem albo nie rozumiem, ale jak to jest, ze jest gracz, ktory zalozyl konto w czerwcu 2021r. i startuje w IMKJ, ale nie ma go w IMK?
avatar
ilu jest juniorów obecnie?
avatar
avatar
avatar
avatar
dzięki
avatar
a gdzie to Ci pewno samo wyskoczy jak sie zalogujesz w czwartek 21.04
avatar
za tydzien czwartek- piatek 21-22.04
avatar
Gdzie i kiedy można zmienić narodowość?
avatar
Tak zgadza się. Od samego początku rekompensata za cały sezon to śmiech za sali. Choć od któregoś sezonu jest kasa za podpis więc większość siedzi cicho Tongue
avatar
"straszna" różnica AWANS 4200 3 miejsce ....4800
avatar
tokeny??? za miejsca w lidze jest kasa, nie tokeny
avatar
dziwne za awans dostajesz 3 tokeny za 3 miejsce w wyższej lidze 6.
avatar
losowo, też się zdziwiliśmy, ale Kuba sprawdził i nie ma błędu... tak wyszło i postanowiliśmy nie "równać" na siłę
avatar
DPŚJ FInał na twardej a reszta rund na grząskiej. To się tak procentowo zgadza. Losowo czy poprostu pod kogoś ??
avatar
Tomicek chyba ścieżki nie trafiłem i nie zębatki nie zmieniłem. Doiero na ostatni bieg albo dwa wszedłem do gry Smile
avatar
avatar
Nie znudziło mu się granie, tylko ktoś ma 2 tygodnie urlopu w pracy xdd
avatar
mnie? a w jakich to było zawodach?
avatar
Napisałem drużynie jak jechałem na PW, tak czy siak nie tylko mnie wtedy objechał bo Sypka również, a jednak zębatka powinna mieć większe znaczenie, mi nawet energetyk nie pomógł Big Grin Ale już mniejsza bo znudziło mu się granie z tego co widzę, no chyba, że wróci na IMK w nowym sezonie Wink
avatar
fajnie by było jakby Tomicek sam ujawnił z jakimi parametrami wówczas jechał (może bez konkretnych skilli), bo może to by pokazało jak można sobie samemu w kolano strzelić
avatar
wiecie, że szczegółów ujawnić nie mogę, ale różnica tej jego E była mniejsza niż dwukrotność przewagi istotnych skilli
avatar
Zakładając to jak jeździ tej E musiał mieć mniej o jakieś +/- 16 Tongue