SpeedwayHero - forum
IMKJ - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: IMKJ (/showthread.php?tid=33)

Strony: 1 2 3 4 5


IMKJ - gregory7372 - 11-10-2020

Witam. Według kalendarza jutro powinna zostać rozegrana 1r. IMKJ. Czy coś się w tej kwestii zmieniło ? Pytam bo terminarz Szwedzkiej ligi już jest mimo że startuje dzień później a IMKJ jeszcze nie istnieje a to już niby jutro . Pozdro !!! Wink


RE: IMKJ - monti - 11-10-2020

Dzisiaj się pojawi terminarz na IMKJ, ligę Angielską i Polską też Smile


RE: IMKJ - Sidney68 - 11-10-2020

W końcu coś się ruszy. Ja zrywam się rano a tu...brak meczu Smile To jakaś choroba chyba już !


RE: IMKJ - GM_Kabat - 11-10-2020

Początek wiadomo, trochę poślizgu, żeby gracze zdążyli dołączyć, bo po rozlosowaniu już nie będzie takiej możliwości. IMKJ już jest. IMK pojawi się we wtorek.


RE: IMKJ - szcz00pak - 11-10-2020

Takie pytanie mi się nasunęło. Jeśli dana nacja ma więcej niż 16 zawodników i mistrzostwa składają się z więcej niż jednego poziomu, to o ostatecznym miejscu decyduje suma punktów z trzech ostatnich rund czy jednak wszystkich sześciu (ilość rund podana na przykładzie USA)


RE: IMKJ - Asteck666 - 11-10-2020

Gdzie można zobaczyć ilu dana nacja ma przedstawicieli?


RE: IMKJ - GM_Kabat - 11-10-2020

@szcz00pak - suma turniejów finałowych.

@Asteck666 - jeszcze nigdzie w grze poza momentem rejestracji, bo tam widzisz obłożenie krajów. Będzie to chyba gdzieś dodane, ale chwilowo niższy priorytet ma.


RE: IMKJ - monti - 11-10-2020

Kabat źle pisze, że nigdzie Big Grin

Wchodzisz w zakładkę GRACZ - następnie przesuwasz w dół i klikasz ‚szukaj’
Przedstawia Ci się wtedy zakładka (Szukaj zawodników według kraju)
Zaznaczasz sobie na liście kraj, który chcesz i pokazuje Ci ile dany kraj ma przedstawicieli. Tongue


RE: IMKJ - monti - 11-10-2020

Co na to Kabat? Big Grin


RE: IMKJ - Sidney68 - 11-10-2020

Dokładnie tak jest jak zauważył monti Smile Oj Kabat...poczytaj FAQ Smile

(11-10-2020, 12:26)GM_Kabat napisał(a): Początek wiadomo, trochę poślizgu, żeby gracze zdążyli dołączyć, bo po rozlosowaniu już nie będzie takiej możliwości. IMKJ już jest. IMK pojawi się we wtorek.

A skąd weźmiesz seniorów do IMK jak my wszyscy jeszcze długo juniorami będziemy ? Smile

Inna sprawa to obecna wyszukiwarka zawodów IMKJ. Kiedy zmienicie te szyfrowane oznaczenia w rodzaju A 203 itp. na bardziej zrozumiałe ?
I w przydziale zawodników do określonych grup w krajach też widać rażące wałki. Nie wiem jak byli losowani gracze i według jakiego klucza ale np. w Polsce trąci to już układami i poplecznictwem. Skoro jest 175 Polaków to jakim cudem macie w grupach po 5 czy 6 BOT-ów ? Rozumiem sytuację że są narodowości poniżej 16 graczy jak np. Rosja , Niemcy czy Słowenia i tam inaczej się nie da ale w Polsce powinny być pełne grupy a nie chodzenie na łatwiznę. Na tym przykładzie rozbijcie moje Niemcy na dwie grupy po 7 i 8 osób a resztę uzupełnić możecie BOT-ami. Wtedy nie byłbym poszkodowany ani reszta moich krajanów. Chyba lepiej mieć w grupie 5 czy 8 BOT-ów niż samych "żywych" !!! Chodzi mi tylko o to że każdy powinien mieć równe szanse.