SpeedwayHero - forum
nowy silnik (było "zebatki") - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: nowy silnik (było "zebatki") (/showthread.php?tid=416)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: nowy silnik (było "zebatki") - monti - 03-06-2021

(02-06-2021, 23:18)bunge napisał(a): Czy Ty chłopie/babo rozumiesz, że jak jechały torowe skile (dające przewagę według adminów aczkolwiek kumaci słusznie je trenowali) tak teraz jadą pogodowe które dają przewagę tym co nie kumali gry a torowcy są oszukani !
Rozumiem, że masz wbite pogodowe ale bądź fair wobec każdego gracza więc nie bredź i nie brnij w swojej głupocie 

Nawet gdyby miał to..? Big Grin 
Na ten moment największe pogodowe są wbite na poziomie: 

Waleczność - 11, Kondycja - 14, Refleks - 11

Wydaje mi się, że jest garstka graczy, którzy akurat mają tak wbitą pogodę. 
Podam teraz przykład: 

Jeżeli ty masz skille na ten moment załóżmy

TOROWE 12 9 9 POGODA 6 6 6 - natomiast inny gracz ma 
TOROWE  8 8 8  POGODA 8 8 8 

To jakim prawem nazywasz go niekumatym? Bo sumę pogodowych ma wyższą niż Ty? Tongue haha
Bo z takim rozkładem taki gracz robił wyniki w tamtym sezonie i w tym również będzie robił. 

W prezencie (jak to mówisz) mogli dostać gracze, których skille torowe wynoszą 2,2,2.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - bob33 - 03-06-2021

Bunge proponuję ci wziąść coś na uspokojenie bo troszeczkę się pogubiłeś w swojej paplaninie i nie będę pisał na ciebie niecenzuralnych słów i wyzywał od niekumatych bo na dzień dzisiejszy to wychodzi na to że to ty jesteś niekumaty.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - kwasen - 03-06-2021

A ja dopiero teraz zauważyłem, że jest coś w silniku grzebane : D Ale to tylko dzięki temu tematowi ... Kurcze macie u mnie szacun ,że tak rozkminiacie tą grę ja niestety nie mam czasu na to... Wystawienie sprzętu i obecność to jest dla mnie już w zajebiście trudne zadanie ... Dobrze,że dziś święto ,cały wątek przeczytałem i trudno mi się odnieść to silnika gry... To teraz szczerze w co iść?? w pogodę ?? Ale równo czy jakieś wybrane ?? A tak na serio, tak poważne (chyba) zmiany powinny być komunikowane przez zarząd tej gry trochę wcześniej...


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Radek - 03-06-2021

(03-06-2021, 14:38)kwasen napisał(a): (...) A tak na serio, tak poważne (chyba) zmiany powinny być komunikowane przez zarząd tej gry trochę wcześniej...

zgadzam się, poprawimy to Smile


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Lutas - 03-06-2021

Skoro "kumaci" gracze wykorzystali błąd gry to chyba powinni być zbanowani.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Graudenz - 03-06-2021

(03-06-2021, 17:23)Lutas napisał(a): Skoro "kumaci" gracze wykorzystali błąd gry to chyba powinni być zbanowani.
hahahahhahahahahhahahahahaha  
Sick

Widzisz Kabat napisałeś glupote o niesłusznym zyskiwaniu i teraz tacy agenci beda wyskakiwac.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Malina_a - 03-06-2021

(03-06-2021, 17:23)Lutas napisał(a): Skoro "kumaci" gracze wykorzystali błąd gry to chyba powinni być zbanowani.

Obejdzie się. Sami zrezygnują.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - bob33 - 03-06-2021

Kabat nie pisał o błędzie tylko miał na myśli o szybszym komunikowaniu graczy o zmianach


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Lutas - 03-06-2021

Dlaczego tylko jeden zrezygnował? Gdzie zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednegoSmile


RE: nowy silnik (było "zebatki") - pj007 - 03-06-2021

(03-06-2021, 17:54)Lutas napisał(a): Dlaczego tylko jeden zrezygnował? Gdzie zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednegoSmile

Masz dane o tym że jeden ? Może masz większe możliwościSmile? Zbanować Smile