SpeedwayHero - forum
nowy silnik (było "zebatki") - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: nowy silnik (było "zebatki") (/showthread.php?tid=416)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: nowy silnik (było "zebatki") - pietrek - 03-06-2021

a skąd przed startem gry wiedzieliście, że jadą nawierzchniowe a pogoda nie, to mnie zastanawia też


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Graudenz - 03-06-2021

Ja np przeczytalem cale FAQ jeszcze przed rozdaniem skilli i w zakladce Umiejetnosci (skille) byl ten sam wpis co w SPS tylko zamienione R na TS, W na TJ itd... wiec na logike...
ale to wlasnie problem 80% graczy pierw rozdali skille i personel, a potem zaczeli czytac FAQ...


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Malina_a - 03-06-2021

Wystarczyło poczytać FAQ, gdzie jasno jest napisane ze torowe jadą wszędzie. Czyli 3 skille przeciw 1. Zakładając ze każdy skill dawal tyle samo to oczywiste ze trzeba było iść w torowe. Teraz wzmocnione pogodowe pewnie 3krotnie żeby ‚wyrównać szanse’. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - pietrek - 03-06-2021

Ok, no to ma sens. Sam poszedłem w nawierzchni, nie powiem że nie

Tylko w faq jest też napisane, że pogoda coś powinna dawać, a na starym silniku dawała bardzo mało albo nic

Tylko w faq jest też napisane, że pogoda coś powinna dawać, a na starym silniku dawała bardzo mało albo nic


RE: nowy silnik (było "zebatki") - bunge - 04-06-2021

(03-06-2021, 10:09)bob33 napisał(a): Bunge proponuję ci wziąść coś na uspokojenie bo troszeczkę się pogubiłeś w swojej paplaninie i nie będę pisał na ciebie niecenzuralnych słów i wyzywał od niekumatych bo na dzień dzisiejszy to wychodzi na to że to ty jesteś niekumaty.

Wiem, wiem monti już to mi pisał w tamtym sezonie, a średnie  pokazały kto skumał grę Big Grin

Teraz macie prezent w postaci pogodowych (CI NIEKUMACI !!!) więc korzystajcie i cieszcie się puki macie szanse zdobyć jakieś trofea Wink


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Przemek85 - 06-06-2021

Czas się pożegnać z grą Wink Jesli ktoś tworzy grę, która będzie inna niż ta obecna poproszę o informację może się skuszę. Pozdrawiam!


RE: nowy silnik (było "zebatki") - bunge - 06-06-2021

ja przeczekam ten sezon i zobaczę najwyżej i ja zwinę konto Wink


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Przemek85 - 06-06-2021

Ja juz nie mam ochoty tracić czasu. Gra powinna mieć jasne zasady od początku do końca. Będę coś trenował a tutaj nagle pojawi się kolejny genialny pomysł minimalnych zmian. Za chwilę lato wolę ten czas w tygodniu spędzić bardziej kreatywnie niż marnować na wkurzanie się grą.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Kapusta - 06-06-2021

Przeciesz to sa minimalne zmiany spokojnie spokojnie
szkoda tylko ze jak gospodarze maja pogode i im sie nie zmieni to juz omzesz zapomniec o puncie bonusowym Smile àbo mecze koncza sie do 30


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Graudenz - 07-06-2021

Zdupcyli wszystko. Problem polega na tym, że obnizyli torowe i wzmocnili pogodowe, a wystarczylo zrobic jedno, albo obnizyc torowe albo wzmocnic pogodowe, a nie oba naraz. Sami widzicie, że wyszla kpina, nawet na elige wczoraj zawodnicy nie wchodzili....