SpeedwayHero - forum
nowy silnik (było "zebatki") - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: nowy silnik (było "zebatki") (/showthread.php?tid=416)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Malina_a - 13-06-2021

Haha, coś miotasz się w tych zeznaniach :p ale nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę. Gołym okiem widać o co chodzi. Bez odbioru.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - BAGROMAX - 13-06-2021

Nie jestem sfustrowany jak ty , tylko realista, jak przegrywam nie płacze a jadę dalej i czasem prostuje wyniki ciężka praca jak większość graczy aby do czegoś dojsc

Jakich zeznaniach , dostali tylko ci po dupie co poszli w 3 skile bo w Faqu tak powiedzieli , kończę , jest to moja opinia , każdy ma inną od tego jest forum , niech zmienia silnik po raz 3 ,co sezon będziesz znowu siedział cichutko jak zaczniesz punktować . Ja będę nadal jeździł dalej pomimo przegranych i wygranych , bo wiem że i tak z czasem wyniki się wyprostuje . Pozdrawiam a życzę aby zmienili silnik , abyście w końcu przestali ryczeć Big Grin


RE: nowy silnik (było "zebatki") - _RD9_ - 13-06-2021

Wiadomo, że osoby które zyskały będą teraz bronić tych zmian. Bagro piszesz, że ciężka praca, by do czegoś dojść. Uwierz mi, że to jest powód dla którego 2 sezony ładowałem torowe. Po to by do czegoś dojść, po to, żeby powalczyć o medal w GP, żeby dać najwięcej punktów moim drużynom. To co już tu ludzie pisali Bagro... Nikt nie kazał iść nam w torowe kosztem pogodowych, ale gra to sugerowała zarówno w FAQ jak i widać to było po punktach. To była najlepsza droga co przyznali czerwoni. Teraz gra jest odwrócona. Idzie tylko pogoda co widzi już każdy. Teraz robię 3,3,3,3,3 w GP, a chwilę później odpadam z IMKJ w Czechach tracąc 7 pkt w generalce do 3 sezony nieaktywnego Willowa Wink . Czy to jest płacz? Raczej śmiech. Chciałbym żeby zostało powiedziane, że będą zmiany, że będzie wyrównane, zniwelowane i wtedy możnaby grać. Tymczasem dostajemy informacje, że będą zmiany...ale w komunikacji...no ludzie błagam... Serio wolicie, by odeszła 1/3 aktywnych graczy? Nic więcej nie piszę. Szkoda nerwów na grę i tego typu dyskusje.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - BAGROMAX - 13-06-2021

Też jestem na ,,Nie' z tym silnikiem , jest totalnie do bani pomimo że robię średnie pkt jak na razie nie znaczy że jestem zadowolony , dotknęło cały mój cykl treningów , torowe też trenowałem bo wiedziałem że jadą , pogodę też trenowałem , wystarczy jak torowe i pogodowe będą miały równe pole rażenia tylko z tym że zależeć będzie od tego jak wysoko będą wytrenowane, specka też jest do bani

Śmiech jest że piszą w FAQ co trenować a jeszcze zmienia cały cykl treningów


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Malina_a - 13-06-2021

To jak każdy skill ma mieć takie samo znaczenie to po co wgl są treningi? Bo nie rozumiem totalnie tego podejścia. Specjalność to jedyna rzecz w tej grze, która ma w tej chwili sens. Z tym tylko, że jej znaczenie jest za mocne i po zmianach widać to też dość wyraźnie.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - BAGROMAX - 13-06-2021

W zespole mieliśmy zróżnicowane skile, torowe ,pogodowe wyższe i odwrotnie dlatego aż tak nas nie powaliło jako drużynę , jak na razie Big Grin.
Wybrałem opcję uniwersalna , poprzedni sezon był totalna klapa że względu na finanse , chmury i się zakopałem ale nie skilowo tylko sprzętowo . Nastawiłem sie na każde zawody w których dobiła mnie jedna w większości u ta sama pogoda.

Źle napisałem torowe w stosunku do pogodowych równe ważnością /siła rażenia z tym jak wysoka będziesz miał je wytrenowane , specke ważność obniżyć

Miało by to sens jakoś dla tych co poszli w torowe a inni w pogodowe w zależności jak wysoko mieli by je wytrenowane . Bo chyba nie myślisz aby torowe miały znowu wyższa mega wartość niż pogodowe


RE: nowy silnik (było "zebatki") - kargulkssg1947 - 13-06-2021

Silnik będzie zły do czasu aż te same osoby co "zawsze" nie zaczną wygrywać Smile Smile Smile
Też mam swoje przemyślenia i uważam ze pogoda i baza powinna mieć takie same znaczenie ale....jak w zeszłym sezonie 70% pogody była na nie nie płakałem i nie płakał mój zespół tylko jechaliśmy mimo ze efektem był spadek. A tu starcza 1-2 kolejki i kilka niespodzianek po zmianach i wrzask płacz i krzyk jak to możliwe niesprawiedliwe itd. A najgorzej że admini pod tym wszystkim się uginają i już szukają ratunku dla grupy płaczków. Nigdy wszystkim się nie dogodzi taka jest prawda. Chcecie zmian oki zacznijcie od energy drinka na każde zawody. Daje mnóstwo możliwości taktycznych


RE: nowy silnik (było "zebatki") - bunge - 14-06-2021

żadnych energy drinków to już było w spsie
skoro cieszą się pogodowcy, że zyskali na zmianach silnika kolejna zmiana powinna być z możliwością ponownego wybrania skili ! Wtedy będzie sprawiedliwie !
Skoro gra startowała i każdy miał te same szanse i ktoś poszedł w torowe to trafił a jak ktoś poszedł w pogodowe to przegrywał (ale nie zawsze) a teraz po zmianach TYLKO wygrywa ! to co to jest sprawiedliwe ? Nie piszcie bzdur !


RE: nowy silnik (było "zebatki") - BAGROMAX - 14-06-2021

Pogodowcy ? A jak byś nazwał kolesia z równymi skilama ?
Toriwo -pogodowy i co ten też nie pojedzie , zresztą same torowe nie tylko jechały , pogoda wyższa też jechała . Zamiast torowej wysokiej mogłeś mieć średnie torowe i średnie pogodowe

Zresztą kończę temat bo jak podgrzewany kotlet , no response...zrobią i tak jak uważają plus pomysły od topowych graczy pod swoją grupkę ..elo


RE: nowy silnik (było "zebatki") - GM_Kabat - 14-06-2021

@BAGROMAX - no właśnie nie... stąd cały problem, mogłeś mieć wysokie pogodowe, mogłeś mieć rozłożone po równo, a i tak g... jechałeś w porównaniu z torowcami 3x14. Uwidaczniało się to coraz bardziej i widać było jak wszyscy idą w jedynym słusznym kierunku. Zmiany musiały zajść i zaszły.