SpeedwayHero - forum
nowy silnik (było "zebatki") - Wersja do druku

+- SpeedwayHero - forum (https://speedwayhero.com/forum)
+-- Dział: Forum Główne (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://speedwayhero.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: nowy silnik (było "zebatki") (/showthread.php?tid=416)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Adis. - 29-05-2021

Dokładnie, a można było nawet na początku źle dobrać skille, ale później odrabiać. Wszystko byłoby do wyrównania treningiem, rewolucja w silniku jest jedynie ukłonem w stronę tych, którzy nie połapali co jedzie. Wink


RE: nowy silnik (było "zebatki") - monti - 29-05-2021

(29-05-2021, 12:37)darczello napisał(a): Ci co jechali, przestaną jechać,ci co nie jechali zaczną. Zbiór A zamieniliscie na zbiór B.

Wszystko spoko, ale ten wycinek to bzdury. Przed zmianą torowcy jechali i pogodowcy również. Kto miał wysokie torowe to robił wynik, kto miał wysokie pogodowe również robił wynik. Minął pierwszy tydzień sezonu i już oburzenie, że zawody niektórym nie wyszły. Nikt jeszcze nie dobił maksymalnej formy. 

Przykład.  Liga  - zawodnik A i B taka sama specka, ścieżka trafiona, taki sam skill pogodowy, który jechał - forma zawodnika A (17) zawodnika (B) 12 i różnica w czasie 0,60. 

Przecież gdyby to torowe zostały lekko „podrasowane” to niektórzy, by w ogóle słowem się nie odezwali, bo w swoim mniemaniu byliby zajebistymi strategami wciąż Big Grin  Inaczej sprawa miałaby się gdyby przed zmianą pogoda nie jechała, a teraz zaczęłaby jechać - to DOPIERO można by było nazwać zmianą silnika o 180 stopni. 

Przecież patrząc po ostatnim występie w Pawe, który ma dostęp do kodu źródłowego gry i sobie wylicza wszystko dokładnie - jakoś nie ma problemu z wynikiem w lidze i nawet się nie wypowiada na ten temat Tongue 

Ciężko było poczekać do momentu, aż każdy dobije maks formy? Która robi też wielką różnicę na ten moment. Dziś wypada 6 dzień sezonu, a niektórzy już ponarzekali, że sezon stracony ojoj.

Na dodatek ktoś wyżej tych „nowych”( co do nas dołączyli) nazwał nieogarniętymi Big Grin bo jak to możliwe, że ktoś gra 2-3 miesiące i wygrał bieg z graczem, który gra od października. Szok, niedowierzanie, rozpacz Big Grin

(29-05-2021, 12:37)darczello napisał(a): Każdy z nas ryzykował wybierając na początku gry skille, teraz ci co trafili i dobrze wybrali dostaną po dupie.

Jakaś głupia teza powstała, że Ci to „trafili” dostaną po dupie. Przecież Ci co wybrali inaczej też można powiedzieć „trafili”. Przecież to żadnego gracza wina, że silnik się zmienił w tę stronę. 

Jak już pisałem wyżej. Gdyby to torowe były bardziej na plus na dzień dzisiejszy to Ci „pogodowcy” byliby tak samo oburzeni. Wtedy byś napisał „źle wybraliście to dostaniecie po dupie” Tongue

Poczekam z opinią, gdy dobijemy maksa formy. Sytuacja się wyklaruje. Na ten moment obozy, specka, forma robią również robotę. Jeden pojechał na obóz taki, że zaczynał sezon z formą -5, a kolejny wziął ten lekki +5. 10 formy na pierwszy tydzień gry to wielka różnica. Seriously


RE: nowy silnik (było "zebatki") - pj007 - 29-05-2021

Monti czy ty czytasz co ty piszesz Smile?

Czy zamroczony jesteś ?

Sam potwierdzasz opinie że po zmianie silnika ci co jechali nie jada a ci co nie jechali jada. I to jest dla ciebie ok.

W tym momencie powinno być koniec rozmowy skoro dla ciebie jest ok. Ale patrząc po wynikach w tym tygodniu w twoim wykonaniu to znam odpowiedź. Jeździłeś 2 sezony , średnio trafiłeś że skillami teraz w prezencie dostałeś nagrodę.

Pawe zna kod źródłowy Smile? Może jeszcze z Kubą go pisał i układał. A następnie w tajemnicy przed drużyna konsultował się z adminami w celu przeprowadzania rewolucji.

Gdzieś już widziałem te teorie spiskoweSmile


RE: nowy silnik (było "zebatki") - monti - 29-05-2021

Nie potwierdzam żadnej opinii, że kto jechał nie jedzie. Więc zadaj sobie sam pytanie, czy Ty czytasz to co ktoś pisze? Tongue

Koniec rozmowy powinien być z kimś kto ocenia 3 występy do 2 sezonów haha.
2 sezony jechałem super, ostatnie 3 miesiące logowałem się tylko po tokeny i jechałem na klubowym Big Grin

I dlatego powstała taka gówno burza, bo niektórzy uważają jak Ty - że inni dostali coś w prezencie

Na swoim przykładzie widzisz. Zrobiłeś w Szwecji 5 jajek, więc to jest niedopuszczalne. Gdybys zrobił ładny wynik to nawet byś nie komentował tego postu Big Grin

Dopóki nie zrozumiesz, że przed zmianą jechali jedni i drudzy to ta konwersacja będzie się ciągła w nieskończoność Tongue

Bo ja wiem, że niektórym ego poszybowało i uważają się za takich strategów jak w planszówkach Big Grin
Natomiast trzeba przyjąć fakt, że jeżeli ktoś fajnie jechał przed zmianą to nie może myśleć w ten sposób, że jak ktoś poszedł w inną stronę to nie jechał, a teraz dopiero jedzie bo ma coś w prezencie.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Graudenz - 29-05-2021

Darczello dobrze mówi, dodajcie energetyka , chociaz na lige,
bo za chwile wszystkie mecze beda wygladac jak taktyka jednej z topowych druzyn czyli
3,3,0,0,0 lub 0,0,3,3,3 lub 3,3,3,3,3 lub 0,0,0,0,0 i
tylko rzut monetą czyli pogoda bedzie decydowac kto ile zrobi w meczu.
bo chyba drodzy admini nie sądzicie ze ktos pojedzie w 1 biegu jakies 22,90p zeby na nieswojej pogodzie pokonac tego co trafil pogode i jedzie 22,50p, bo nie ma energetylka.

Juz i tak w SH z powodu braku odnowy/energola liczba taktyk i mozliwosci „czarowania” spadla praktycznie do zera w porownaniu z SPS, to teraz jeszcze na nieswojej pogodzie nic nie zrobisz.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - bunge - 29-05-2021

"CZERWONI" PISZĘ PO RAZ KOLEJNY RESET SKILLA I DANIE MOŻLIWOŚCI WYBORU NAMIESZALIŚCIE TO TERAZ MOŻECIE LEKKO TO ODPOKUTOWAĆ.

Tak jak napisane jest wyżej przez darczello Ci co jechali nie jadą a Ci co nie jechali zaczęli jechać więc ze skrajności w skrajność, a miało być wyrównanie szans Big Grin

Radziu nie wierzę, że dostałeś tak wiele wiadomości, że wszystko jest ok (chyba, że od samych "pogodowych" zobacz co się dzieje na forum i to, że ktoś nie pisze na forum nie znaczy, że nie czyta , nie zgadza się z tym co jest napisane ! Poza tym nie zawsze jest tak, że wypowiadają się całe drużyny.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - pj007 - 29-05-2021

Monti jesteś debesciakiem.

Jeśli dla ciebie to normalna rzecz że zmiana wywraca wszystko do góry a 2 sezony treningu poszło się walić.

Oczywiście zmiana nazywać się drobna korektą Smile

Rozumiem teraz jest super fajnie, rozpirzyli grę i tak jest ok.

Przecież przez takie ruchy jest tak mało osób. Z sps z drużyny krzyżyków gram tylko ja.

Z innych drużyn też podchodzili. Jakos nie widzę tutaj więcej osób niż było w sps.

Gra dąży do bycia gra typu speedway world gdzie gra wąska grupa osób i jakoś sobie to leci.

Wszystko co miałem powiedzieć powiedziałem.

Sam jestem ciekaw ile jeszcze tutaj pogram ale raczej krócej niż dłużej.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Sobek - 29-05-2021

Kto kumaty to po 1 zawodach widział co jest grane. Fakt Monti z pogoda jechał ktos dobrze ale nie na tyle dobrze jak tamci co poszli jedyna słuszna drogą :p Teraz jednak taki z pogoda jedzie dalej dobrze a nawet i sporo lepiej ale ten co poszedl w drugą strone jest mega w d.. Tongue az kusi założyć nowe konto, rozłożyć "odpowiednio ' i za miesiąc jesteś gościem :p a sorry... gościem tylko na chwilę bo znow bedzie MINIMALNA korekta i to co jechalo poprzednio bedzie jechać jeszcze bardziej. Co do energola w lidze to jest pierwsze co powinno być wprowadzone zeby właśnie tych sciezek taktycznych drużynowych było zdecydowanie więcej. Energol płatny wiadomo i wypompowałby przy okazji kase z konta gracza. Sezon trwa krótko, wszystko można zacząć od nowa więc nie wiem czy jest sens w tym chaosie jechać cały sezon panowie GM Smile rozwiązań jest na pewno kilka łącznie z resetem skilli tylko będzie znow tak jak poprzednio a nawet gorzej bo wszyscy pojda w to samo


RE: nowy silnik (było "zebatki") - Grisza - 29-05-2021

Żenujący spektakl z odpowiedziami nam zafundowaliscie drodzy admini. Nie wiadomo, czy się śmiac, czy płakać. Wy naprawdę nie rozumiecie dlaczego wkur.... liście ludzi. Osobiście mam to w dupie, czy będę woził ogony, czy jeździł z przodu, bo gram dla rozrywki i emocji. Ale niech to wynika z mojego zaangażowania do gry. Robicie z nas frajerów i to w perfidny sposób.
Ps. Mały przykład z poprzedniego sezonu. Miałem 2 średnia w poprzednim sezonie w ektralidze, wiec skille rozłożone raczej w miarę dobrze. W finale DPS jadąc maxa ledwo uzbierałem 5 pkt. Takie to nielapalne wg was są osoby używające strategi wygrywania. Dziewice się, że jest określony top w grze, jak masę ludzi ładuje 22.80 w 2 serii. Później zmiana silnika, bo top za mocny. Wrzućcie energetyk, to zawody się wyrównają.


RE: nowy silnik (było "zebatki") - szcz00pak - 29-05-2021

Monti to co mówisz o Pawle to poważne oskarżenie. Masz na takie jakieś dowody czy to tylko oczernianie gracza, do którego nie masz podjazdu? Smile