Zaloguj się bądź zarejestruj
Kolejne zmiany w silniku
Started by Radek


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


72 posts in this topic
Sobek
Początkujący Junior
*


3
24 posts 0 threads Dołączył: Oct 2020
04-06-2021, 19:33 -
#11
Teraz to możesz być silowcem z nabitym torowym i nie mając danej pogody jesteś dnem :p dnem takim jak nowy silnik meczowy
_RD9_
Początkujący Junior
*


2
27 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
04-06-2021, 19:46 -
#12
Nie no nie przesadzaj...takim dnem jak ten silnik nie da się być Tongue
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
05-06-2021, 01:06 -
#13
W związku ze zmianami handicap gosci w postaci ustalenia par po poznaniu pogody, bardzo mocno wzrósł.
Co za tym idzie te 3 biegi na znanej sciezce dla godpodarzy , to jest nic w porownaniu do ulozenia par pod pogode, przez gosci.
Może jakiś traktorek na 3 serie, jezeli goscie beda prowadzic po 6 biegu minimum 2 pktami?
Cinek
Początkujący Junior
*


0
6 posts 1 threads Dołączył: Dec 2020
06-06-2021, 17:12 -
#14
Ja mam tylko trzy małe sugestie:

Pierwsza to trening tygodniowy:

-znaczenie skila pogodowego wzrosło, może warto o tym pomyśleć w kontekście treningu tygodniowego - połówki treningu i cały trening.

- nagrody za miejsce w zawodach - opony +4.
W tej chwili taka opona będzie dawać bardzo dużo.. Pytanie czy ma trafiać do tych, którzy obecnie będą wygrywać i przez to zdobywać jeszcze większą przewagę nad innymi, czy może warto pomysleć nad zmianą i zamiast np +4W, dać +1TJ. W tamtym sezonie taka opona dawała znikomą przewagę. W tym sytuacja wygląda inaczej.

- zawsze byłem przeciwko energetykowi, tak tym razem jestem za. Pole manewru co do taktyki meczowej jest w obecnej sytuacji dość ograniczone, szczególnie na nowym silniku. Jak komuś nie pasuje pogoda to daje dwa razy Super Pas i każdy o tym wie. Z energolem doszłoby więcej możliwości taktycznich - np max w 2 serii w nie swojej pogodzie i byłoby ciekawiej. Mówię o meczach ligowych bo indy mam gdzies.

Moje punkty to nie są gotowe pomysły, tylko lekkie sugestie. Ja już się w grę tak bardzo nie angażuję - będzie co będzie. Pzdr Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2021, 17:12 przez Cinek.
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
12-06-2021, 19:26 -
#15
(03-06-2021, 19:03)Sobek napisał(a): @johny1981 odjechać te sezony bez zmian bo silnik teraz pasuje? :p jest wywrócone do góry nogami i każdy to widzi. Jeśli Twórcy poszli w bledna strone gdzie mądrzy to wykorzystali to za co są teraz karani? Za wiedzę? Na to wygląda. Tu trzeba coś zrobić na już a nie za 3 sezony. Baaa nawet nie po sezonie a teraz

<facepalm>
Koniecznie trzeba zmienić jeszcze dziś. Szybko admini, wrzućcie kilka błędów, żeby mądrzy mogli je wykorzystywać. Szybko !!!
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
13-06-2021, 15:09 -
#16
(12-06-2021, 19:26)Asteck666 napisał(a): <facepalm>
Koniecznie trzeba zmienić jeszcze dziś. Szybko admini, wrzućcie kilka błędów, żeby mądrzy mogli je wykorzystywać. Szybko !!!

ale o jakim wykorzystywaniu błędów Ty piszesz? wszystko było opisane w FAQ ;p
kargulkssg1947
Adept Szkółki


0
4 posts 0 threads Dołączył: Jun 2021
Big Grin  13-06-2021, 22:20 -
#17
Tak sobie czytam wasze posty i jestem mega rozbawiony .Silnik zły zmiany złe wszystko złe....Ale czy jadąc 2 pierwsze sezony gdy ta sama grupa ludzi wygrywa już od początku 1 sezonu to cała reszta graczy płakała???? Nie!!! Każdy jechał trenował i bawił się grą ale nagle zmiany i mam wrażenie ze płacz nie ustanie puki te same grajki co zawsze nie zaczną wygrywać. A pisanie o tym że po sezonie gdy tak nadal będzie dużo graczy da sobie spokój moja odpowiedz brzmi następująco...nie płakać napić się mleka i krzyż na drogę[Obrazek: biggrin.png]
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 00:20 -
#18
Twój wpis pokazuje, że nie zrozumiałeś tego dlaczego Ci co płaczą mają do tego prawo. Skoro nastąpiły zmiany to proszę niech każdy ma możliwość wyboru skilli od nowa i wtedy płaczu nie będzie. Musi być sprawiedliwie tak jak 2 sezony temu każdy zaczynał od tego samego pułapu a nie jak teraz ktoś ma korzyści.
BAGROMAX
Początkujący Junior
*


2
46 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
14-06-2021, 00:51 -
#19
Ty już całkiem z konia spadł Big Grin , czyli jadę 3 sezon a mam zacząć od nowa boś ty poszedł w torowe tylko i wyłącznie , zresztą i tak każdy miał przynajmniej 1 pogodowe wysoka pod swoją specke , a teraz jak nie ma 2 pozostałych pogodynek tak źle ? Malina w chmurach 14 pkt w E lidze polskiej masz przykład. Nie wiem o ile obniżyli torowe , nie jest to sprawiedliwe rozumiem to ale zacząć od nowa wyborem skili jest jak Willowa nieobecność i 3 miejsce z 12 pkt
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
14-06-2021, 16:00 -
#20
Nie chodzi o rozpoczęcie od nowa, a o danie możliwości podziału obecnego skilla jeśli dobrze zrozumiałem bunge'a. No bo niby czemu takie rozwiązanie nie jest dobre? Przecież wtedy każdy wybierze jak uważa i nie będzie miał prawa mieć pretensji do nikogo o swój wybór.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości